Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wysoczka

które podpaski są najlepsze wg was

Polecane posty

no ja mam na tyle dobrze ze nie mam takich skrzepowatych krwawien no i zawsze przerwe spedzam na chacie u qmpeli bo mieszka pod szkola i tam mam wc mam papierowy recznik mam wode i myslo i papier i kosz wszystko co potrzebne tak ze domowe warunki:D wspolczuje bo tampony to najlepsza rzecz dla kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście
to nie dyskusja podpaski kontra tampony - to zależy od sytuacji i od organizmu - czasami tak właśnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zouza
ktoś tu wspomniał o librese - są do dupy do kwadratu ja lubie belle zielone i always ultra plus, ew. z biedronki femina ultra plus - wszystkie co mają te siateczke mi akurat takie odpowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra , jasne- są zwolenniczki i przeciwniczki :) ja tam nikogo nie chce naklaniac same wiecie co macie nosic ja sie czuje z podpaska po prostu zle a z tamponem rewelka bo nie czuje ze go mam i zapominam o okresie i o tym ze mam w majtkach podpaske..:O wierzcie mi ze wiecej zlych rzeczy jecie i pijecie i to jest bardziej szkodliwe niz tampon:/:O:O jak kto chce:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zouza ja nie próbowalam jeszcze włozyc sobie Libresse do d***y :) ciekawa opcja. dobre sąjeszcze Bell Perfecta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycieraczka
nie sadze ,ze tampony to najlepsza rzecz..nawet jesli mialabym male krwawienia to pewnie i tak uzywalabym ich z umiarem z tych powodow, ktore wymienilam wczesniej..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiołek powiedz mi coś o tej Medice , to te z zieloną herbatą? Ile kosztują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moka > kosztuja ok 5zl za 10 sztuk. w sumie niczym sie nie roznia od zwyklych niebieskich, tylko delikatnie pachną zielona herbata. jedyna wada to taka, jaka w calej Belli - malo kleju. no, ale nie odkleily mi sie jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyw
belle nie są złe, always tez zapachowych belli nie widziałam, ale próbowałam naturelli pachnącej, niespecjalna jakas taka gruba sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zouza
rumiankowe ładnie pachną, ale faktycznie wydają sie jakieś grube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlug mnie najlepsze sa libress, naturella tez jest fajna (ale tylko na noc albo na dzien po domu, szkoda ze takie grube sa:() ostatnio kupilam ta nowa always sensitive(z siateczka niestety nie moge uzywac) i wszystko byloby ok gdyby nie byly takie sztywne(takie niekomfortowe uczucie) dlatego u mnie wygrywaja libress (cena tez jest ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicka
calosci nie przeczytalam,ale widze kogos podobnie myslacego jak ja czyli qucyka ;) Nie wyobrazam sobie chodzenia z podpaska przylepiona do pupy!Wygoda ponad wszystko.wiec tylko i wylacznie tampony.Uzywam ich juz ok 12 lat i naprawde nie widze innego rozwiazania dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sallyjoke
qucyk piszesz to co jest dobre dla ciebie! jak mozesz osądzac inne kobiety, które nie mają "ciekłej krwi" jak to napisałaś o sobie i kolezanki , do której chodzisz podmywac sie na przerwach! pomysl kobieto co piszesz, bo piszesz bzdury. moze dla ciebie tampon jest wygodny - to ok, ale nie chrzań ze podpaski sa niehigieniczne czy nieiestetyczne! wszystko zalezy do higieny kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx_
qucyk juz sie tu reklamował fotką na forum (o ile to ona0, teraz juz wiemy co osbie do cipy wsadza, co jeszcze ? niedługo dowiemy sie jak długo sra w kiblu i jakim papierem sie podciera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko naturella
naturella zielone opakowanie sa super rumiankowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są grube jak książka
tylko always i belle zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleee
librese nie są takie złe, to chyba jedyna firma któa robi podpaski do stringów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie podpaski bella perfecta takie w niebieskim opakowaniu. kiedys tez uzywalam tych zielonych. roznia sie tylko siateczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta siateczka
jest bardzo fajna, tez lubie zielone, ale nie ma jak always ale wiem, że niektóre dziewczyny narzekają na tą siateczke, pewnie to zalezy od organizmu i wrażliwości skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka tamponów
Hmmm... ktoś tu napisał, że jak sie ma tampona to nie dochodzi powietrze i ze cos tam gnije w srodku. Nie potępiam kobiet uzywajacych podpasek, ale na glupote musze zareagowac. Gnije, psuje się i śmierdzi tylko to do czego powietrze DOCHODZI !!!! Wiec jezeli poprzez tampon krew menstruacyjna nie ma kontaktu z powietrzem to chyba tylko lepiej dla kobiety. A opakowania próżniowe?? tam nie ma powietrza dlatego nic sie nie psuje. Za to po 3 godzinach noszenia zakrwawionej podpaski wystarczy normalnie oddychać przy jej zmienianiu- no comments :( Ja mam bardzo obfite miesiaczki a mimo to uzywam wyłącznie tamponow. Co prawda przez pierwsze 2 dni okresu musze zmieniac tampon co 2 godziny ale wole to niż nosic podpaske. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy uzywa to co lubi
to proste, wszytsko ma swoje zalety i minusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isz-tar
na noc podpaski, na basen tampony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella niebieskie
bo tanie i bawełniane i cienkie i ze skrzydełkami- na noc rewela a tampony ob normal na początek a mini na koniec- na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe. ale potem musiałbyś płacić alimenty za ten mały twor przez wiele wiele lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żart i to
niezbyt kulturalny ale jakbyśmy policzyły to co używamy razy 12 miesięcy a potem razy pond 30 lat to ciekawe ile wyjdzie powiedzmy paczka tanich podpasek za 3 razy 12 miesięcy razy powiedzmy 33 lata = 1188 złotych, czyli równa się wypłata, nie aż tak dużo wypchaj się kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehee
to nie az tak duzo faktycznie, a alimenty napewno wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhahahahahaha
zlikwidowanie środków anty, a nie wprowadzenie w życie ustawy o dotowaniu ich z naszych podatków to co innego, zanim coś powiesz wiedz o czym mówisz i poczytaj troszkę albo posłuchaj, bo narazie pleciesz fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurza nóżka
Ja przez długi czas używałam wyłącznie podpasek. Od 5 lat używam natomiast wyłącznie tamponów (mimo iż mam obfite miesiaczki) i nie wyobrażam sobie teraz odparzania pupy podpaską nawet najbardziej cienką i komfortową. Rozumiem jednak kobiety które mają inne zdanie. Ale niektóre z Was takie farmazony walą o tamponach że powinnyście się trochę doedukować a nie bzdury wypisywać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×