Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wysoczka

które podpaski są najlepsze wg was

Polecane posty

Gość tampony/podpaski
nie czytałam całego wątku całego, jedynie pierwszą stronę, tylko wypowiem sie odnośnie tamponów i podpasek. używałam tamponów i zrezygnowałam. wcale NIE są zdrowe i moja ginekolog mi je ODRADZAŁA. a to co pisza w reklamach, gazetach itp - to jest nastawiaone na zysk $$$ tak ja ktos juz napisal, tampony nie wchłaniają strzępków łuszczącego się nabłonka macicy. krew siedzi tam w srodku i rozwijają się bakterie. organizm chce wyrzucić krew na zewnątrz i trzeba mu to umożliwić. używam podpasek naturella, zawsze ze skrzydełkami, inaczej mam brudną bieliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kiedys uzywalam podpasek,to byly to tylko alwaysy....zawsze przymocowane dzieki super klejowi....ale i one zawodizly w nocy... wiec teraz tylko tampony :D z nimi swiat jest kolorowszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturella i są tez takie podpaski z wyciągiem z zielonej herbaty które mozna kupić w aptece - tylko nie pamietam ich nazwy - ale tez sa fajne. No i bella ale nie te z siateczką tylko te \"mięciutkie\"...ogólnie nie przepadam za \"plastkiowymi\" podpaskami :o nawet jesli są extra chłonne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofcik
Dołączam się do głosów związnych ze szkodliwością tamponów ja swojego czau nie wyobrażałam sobie że mogę nosić podpaski tak mi sie tampony podobały ale potem wyszła nadżerka i ciagłe infekcje i obecnie nikt juz mnie na tampon nie namówi. Tampony są jak masz jakies ważne spotkanie albo idziesz potańczyć raz na jakiś czas jakmówi mój gin od święta, a nie do stosowani aa co dzień, Są poprostu niezdrowe na dłuższą metę. A podpaski jakich używam to alweys soft, takie delikatne z bawełną. Dla mnie są ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tampony są takie zdrowe to dlaczego producenci ostrzegają na ulotkach o TSS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna fotka
Always to najlepsze podpaski, ale niestety mam po nich odparzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliii
Dla mnie podpaski nigdy nie stanowily problemu ja ich nie odczuwam jako cos uciazliwego ale musza byc ze skrzydelkami i mieciutka powloka , u mnie swietnie sprawdzaja sie Facelle normal wings soft. milutkie cieniutkie i taniutkie ;) Nie wyobrazam sobie chodzenia w alweysach bo sie czuje jak w ceracie a tych miekkich alweisow nie probowalam bo za drogie dla mnie. A co do tamponow kazdy nich se nosi co mu sie podoba.Ale dla mnie wazne jest zeby podczas okresu "wyczyscic sie " calkowicie ze wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BELLA PERFECTA BLUE
i żadne inne... Always są beznadziejne, z tymi siateczkami sraczkami, ceratkami (tylko mi sie tyłek od tego odparza)... Tak samo bella perfecta zielone, też mają te siateczki, a ja nie mogę tego nosić, nienawidzę tego, bo mi zawsze lecą takie jakby skrzepy i potem one na tych siateczkach się zatrzymują i nie wchłaniają sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jeszcze miałam potrzebę, to zawsze Always, ale tylko nie te ceratowe, tylko bawełniane - wariant Sensitive. naprawdę super sprawa, bardzo dobrze chłoną, trzymają się na swoim miejscu i przede wszystkim - wydzielina wchłania się głęboko do środka a nie pozostaje na wierzchu podpaski i nie zostawia mokrej plamy. Jeżeli tampony to tylko OB, ale też niezbyt często. Przyjaciółka ma od tego infekcje pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIAWESIATKO
ALWAYS FIOLETOWE MOIM ZDANIEM SA NAJLEPSZE A CO DO TAMPONOW TO NIESTETY NIE ZDAZYLO MI SIE JESZCZE ANI RAZU ICH UZYWAC .........ALE CO DO TEGO CO PISZE _qCYK CHYBA SIE SKUSZE I SPROBUJE ,,TO,,WLOZYC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama1212
ja lubie naturelle tą nową cieniutką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone Belli
a najgorsze to Naturelle, dostałam od nich odparzeń i ciagle mi się odklejały skrzydełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama1212
wlasnie dla mnie naturella ta cieniutka to tani luksus alwaysy są drogie i strasznie twarde czuje je nawet we snie bo w te dni niemoge zabardzo spac moze twoja skora jest wrazliwa na rumianek wiec odradzam ci zapochowe podpaski a bella ruzel :) ;* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama1212
a tak wogule to siedze sobie wygodnie w mojej naturelli i jej nieczuje dlatego ją lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama1212
piszcie co sądzicie o podpaskach bella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella są dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama1212
ja mam swietny sposob na przezwycięzenie cierpienia przed miesiączką najlepsze plywanie (w moim przypadku sie sprawdzilo :) ) przez dwa dni tak mnie bolal brzuch ze wstawac niemoglam a tu pojechalam nad jezioro i po problemie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pływanie kiepski pomysł
bo miesiaczka sprzyja infekcjom a jak ktoś ma do tego tendencje to tym bardziej pływanie czy w jeziorze czy basenie sprzyja infekcjom w ogóle czas przed i po miesiaczce naraża nas na bakterie więc wtedy należy szczególnie uważac na grzybice i zapalenia bakteryjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama1212
ale na bole przed miesiączką mi pomoglo plywanie a nie w czasie wiec tu jest roznica a to bylo jakies poltora tygodnia przed okresem wiec to jest roznica ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama1212
piszcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym się różni naturella zielona od niebieskiej? Te w opak. 20 szt. grubością czy czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone maja siateczkę
a niebieskie=bawełnianą powłokę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszałam że naturella zielona niezbyt ładnie pachnie? A niebieska jest dobra? Wchłania się do środa czy zostaje na wierchu? Bo np. w belli to raczej to drugie.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie najlepsze są z
siateczką :) naturelle nie lubie bo nie maja siateczki i w ogole w porownaniu do podpasek bez siateczki (bawełnianych) są gorszej jakości, delikatniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i te z siateczka lepiej
wchłaniają niż bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalia
Tylko Naturella ewenualnie Bella... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed okresem zrobiłam taki test. Wzięłam mamie , 2 siostrą(każda używa inne) i wyłoniłam zwycięzcę I miejsce- Bella perfecta blue ( siostry) II miejsce - Always ultra sensitiv ( siostry) III miejsce - Naturella ultra ( mamy) Od dziś używam belli prefecty blue, rose( deo fresh). Są tanie ok.4 zł za paczkę 10 szt. Czasem Naturelle mamy jak mi się skończą i nie mam bo siostry studiują i ich nie ma a podpasek nie zostawiają:(ok 8 zł za 20 szt ( nie wiem ile za 10 bo mama kupuje duże paczki) Alwaysy czasem na zmianą z bellą. Myślę że pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapucha
Dziewczyny! Na infekcje najlepsza KISZONA KAPUSTA! KAPUSTA ALWAYS!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LooLLLo!
Czy podpaski Siempre z 3 kropelkami i skrzydełkami sa fajne ? Urzywał je ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENIA14
Witajcie!!! moim zdaniem najlepszymi podpaskami są always i bella perfecta! ja oceniam je tak: 1. always ultra super plus- posiadają 4 skrzydełka, jest ich 8 szt. i są oddzielnie zapakowane. Są bardzo chłonne, mają 284mm długości, 3mm grubości i są przeznaczone na obfite krwawienie. 2. always ultra night- równiż mają 4 skrzydełka, jest ich 7 i też są oddzielnie zapakowane są bardzo bardzo chłonne mają 317 mm długości i SĄ PRZEZNACZONE NA NOC. 3. bella perfecta maxi blue/green- ze skrzydełkami, jest ich 9, są oddzielnie zapakowane, są bardzo chłonne, mają długość 285mm a grubość chyba 2mm. 4. bella perfecta violet/rose - są to podpaski mające 2mm grubości i 235mm długości, są chłonne, pięknie pachną kwiatami i mają falbanki i kwiatki... 5. always classic normal- ze skrzydełkami, są chłonne, ale troche grubsze od poprzednio wymienionych, ale są spoko ;-) Mieszkam na wsi tylko z babcią dziadkiem i tatą bez mamy, ale to nie wszystko nie dostaje kieszonkowego czasami tylko kilka złotych, do najbliższego miasta mam 14km, a poza tym sama do niego jeździć nie moge, chyba, że do szkoły autobusem (to wtedy tam jeżdżę), w sklepie do którego mam najbliżej (2km) są zazwyczaj tylko podpaski bella te grube, (kiedy dostałam 1 okres- 2 lata temu- myślałam, że to jedyne podpaski i je kupywałam, ale często w nocy zakrwawiłam całą pościel, więc postanowiłam na noc zakładać 2 podpaski ale były grube te bella i niewygodne, ale już nie przeciekało. po pewnym czasie w sklepie pojawiły się always classic normal, je też zaczęłam kupywać, ale obciach przed koleżankami z klasy, że nosze grube podpaski i czuje sie niekomfortowo sprawił, że poszłam kiedyś przy okazji pobytu w mieści edo sklepu i poprosiłam o podpaski najcieńsze jakie mają (były to bella perfecta blue) i wydały mi się fajne!!!!! teraz kiedy co miesiąc jeżdże do ortodonty z aparatem to kupuje podpaski i eksperymentuje z nimi, które najwygodniejsze itd. np. ostatnio kupiłam: MATTE ultra WINGS top dry, cienkie, zwykłe i niczego sobie podpaski. Raz kupiłam naturellę ultra, ale raczej mi nie odpowiada. podsumowując każdy musi przetestować, które podpaski mu najlepiej odpowiadają, mi: 1. always ultra- różne rodzaje 2. bella perfecta - różne rodzaje, oprócz Orange i Red (bo one są bez skrzydełek) 3. always classic normal POLECAM JE!!!!!!!! tamponów nie używam, a wkładki to różne, jakie tylko są ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×