Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość tarczycowa

TARCZYCA!! Bardzo ważna sprawa!!

Polecane posty

Gość gośćbondi
przy nadczynności tarczycy powinno się unikać jodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbondi
odstawiłem propranolol w sobote i tsh było 0.60 2 tyg.. temu a badałem wczoraj i jest 0.80 może się wyliżę , powtorZe badania Za tyg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od zawsze mam raczej problemy z tarczycą. Jestem bardzo nadpobudliwą osobą. Teraz juz wiem ze w pierwszej fazie cyklu do owulacji tak jest. Póżniej jest lepiej. Mam problemy w kontaktach z ludzmi z mezczyznami,denerwuje sie ,pocę . Po silnych przezyciach objawy nadczynnosci tarczycy wszystlkie łacznie z dusznością,kołataniem serca itp. Oczywiście badania od kilku lat robię. I opinia lekarza ze wszystko jest w normie. Jutro ide ponownie na badania tarczycy bo od miesiaca objawy nadczynnosci lacznie z biegunka tylko tyle ze tyje a nie chudne. Zero siły,bolace miesnie ,poty,drżenie rąk i bol w okolicach serca i to puchnięcie. Zobaczymy jakie wyjdą wyniki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CHoruję na Hashimoto.Biorę euthyrox 75, 0.5tabl. Po ok.1mscwyskokujami bolesne gulena brodzie i żuchwie. Czy to sie unormuje ?Miał ktoś podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbondi
jaki wynik powinien być dla zdrowej tarczyca ? norma to 0.27-4.20 ma 28 lat facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynik dla zdrowej tarczycy powinien być taki jak podałaś w normie, dodatkowo nalezy zbadać inne parametry a co? Jaki ma ten facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbondi
a 0.67 slabo się czuje zdrowa tarczyca jest chyba od 1 do 2 ma problemy w spaniu o się budzi 4'30 a spal do 8 ciś.. 110\65 częściej sika odwadnia się a doktorka jest ok bo w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbondi
jakich pierwiastków brakuje przy nadczynności tarczycy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś z Was miał pogorszenie cery po lekach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli podejrzewacie że z waszą tarczycą jest coś nie tak to powinniście jak najszybciej udać się do kliniki, która zajmuje się leczeniem i diagnozowaniem chorób tarczycy. Od siebie polecam wam www.seneko-med.pl w Krakowie. Tam wam pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klar3ns
Rany, teraz chyba wszyscy chorują na coś związanego z tarczycą. Strach się bać :/ Na to się stosuje jakieś leki hormonalne, jak te? https://ktomalek.pl/leki-hormonalne/k-1579 Czy może jakaś inna kategoria? I czy to prawda, że trzeba je brać do końca życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam operacje guza tarczycy/wole guzowe/wycieli mi lewy plat i tez wezly chlonne, czy to normalne?ze wycieli tez wezly?zaniepokoilo mnie to/wiecie cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość112222
Polecam ekstrakt konopny CBD + CBDA 6 % CBD posiada silnie właściwości przeciwzapalne, może więc stanowić niezawodny sposób na pozbycie się niebezpiecznego stanu zapalnego tarczycy. 3. Rak tarczycy – dotyka niewielki procent populacji (ok. 5%). Każdego roku naukowcy i badacze dostarczają coraz to nowszych, wiarygodniejszych informacji potwierdzających działanie przeciwnowotworowe kannabidiolu. Mimo iż samo wprowadzenie CBD do procesu leczenia choroby, nie daje gwarancji całkowitego pozbycia się jej skutków, dla wielu pacjentów jest źródłem wyeliminowania dokuczliwych objawów. W szczególności kannabidiol pomaga zlikwidować bądź w dużym stopniu złagodzić takie symptomy choroby jak: – zmęczenie, bezsilność, – bóle różnego pochodzenia (mięśni, stawów, głowy, migreny), – stany depresyjne, drażliwość, lęki, niepokój (więcej na ten temat w artykule – CBD i stany lękowe) – bezsenność. Dodatkowo CBD dzięki swoim właściwościom, umożliwia pacjentom redukcję zażywanych leków przeciwbólowych i nasennych, chroniąc organizm przed możliwym zagrożeniem wystąpienia uzależnienia od środków przeciwbólowych, czy leków nasennych. Prawidłowo dostosowana dawka leku w postaci hormonów tarczycy (w przypadku niedoczynności) bądź blokowanie ich wytwarzania (w nadczynności), odpowiednia dieta i tryb życia w połączeniu z suplementacją CBD gwarantuje pacjentom prawidłowe funkcjonowanie. Oryginalny ekstrakt konopny CBD + CBDa czysty mikrobiologicznie z wyslekcjonowanych odmian konopi znajdziesz wyłacznie na www.konopiafarmacja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondigośś
biore thyrozol od miesiąca 7.5 mg bo wykryli u mnie nadczynnosc tsh 0.70 reszta wyników w normie mogę zwiększyć dawkę leku bo teraz mam 1 ten lek będzie mocniej działał czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondigośś
mam wyniki wit. D3 17 norma 30-50 jaką brać dawkę wit d3 ten niedobór moze powodować nadczynność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaL
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Z powodu mojego złego samopoczucia (senność, problemy z koncentracją, wypadanie włosów, spadek libido, apatia oraz nietolerancja zimna) postanowiłam zrobić badania tarczycy. Wyniki są w normie: TSH: 3,79 FT3: 2,45 pg/ml FT4: 1,33 ng/dl Anty TPO: 12,51 Nie wiem czy moje samopoczucie jest związane z tarczyca czy też powinnam szukać przyczyny gdzie indziej. Wyniki są w normie, aczkolwiek czytałam na różnych forach, że czasami wyniki są dobre ale dziewczyny cierpią na choroby tarczycy. Z góry dziękuję za jakąkolwiek podpowiedź. Pozdrawiam, Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam kiedyś tabletki od endokrynologa, które tylko sprawiły, że moja tarczyca była coraz bardziej niewydolna. W końcu zaczęłam szukać naturalnych opcji i trafiłam na olejek CBD. Biorę go i od tego czasu wszystkie wyniki tarczycy w normie. Dziewczyny poczytajcie o tym i w ogóle zainteresujcie się tym jak konopie mogą wam pomóc w zdrowiu choćby na tym blogu https://www.konopie-online.pl/pl/n/2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na niedoczynność tarczycy stosowałam naturalny preparat Thyrolin. Zdecydowałam się na niego po tym jak Euthyrox niewiele mi pomagał.Po kilku miesiącach wyniki TSH i T4 unormowały się. Kupowałam na tej stronie http://nplink.net/ewwK09xq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybór lekarza to bardzo ważna sprawa, dlatego cieszę się, że trafiłam na endokrynologa z Łodzi z poradni: http://melissamed.pl/endokrynolog . Lekarz zlecił potrzebne badania i po analizie wyników okazało się, że mam niedoczynność i podjęliśmy leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rety, weźcie spadajcie z tymi spamami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh, bardzo się martwię. Wyniki tsh, t3, t4 - w normie. Wynik anty Tpo ponad 250 (norma 5) :( Żadnych skutków ubocznych nie odczuwam, w obydwie ciąże zaszłam „za pierwszym razem”. Jeden lekarz endo powiedział ze tu nie ma hashimoto, drugi ze ewidentne jest. Na usg bez guzów, tylko plamki. Podobno czeka mnie dieta :( Suplementuje się wit D3, k2mk7, jod, minerały i adec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie sprawdzonej placówki, która zajmuje się leczeniem i diagnozowaniem chorób tarczycy to skontaktujcie się z www.seneko-med.pl Przychodnia ta znajduje się w Krakowie. Tam na pewno otrzymacie pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odkąd stosuje suplementy przy tarczycy dużo lepiej się czuję i mam więcej siły,kiedyś nie dbałam o to ale teraz widzę dużą różnicę i poprawę http://nplink.net/mpNhq9L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaa

Jeżeli sądzicie że macie jakieś problemy z tarczycą to powinniście rozejrzeć się za odpowiednią placówką, w której zajmują się badaniami oraz leczeniem tarczycy. Od siebie mogę wam polecić http://www.seneko-med.pl/ w Krakowie. Na nich można polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc g

cześc wszystkim choruję na limfatyczne zapalenie tarczycy od około 2 lat mam biorę leki odżywiam się w miare dobrze wspomagam organizm suplementami http://sklep.molecularproject.pl/ polecam wam tą firmę mają super produkty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×