Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość tarczycowa

TARCZYCA!! Bardzo ważna sprawa!!

Polecane posty

Gość enni
dzięki andziulka!!syropek już zrobiony stoi w lodówce, piję od kilku dni,ale pewnie na efekty trzeba poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrin.84
Mi przy chorym gardle pomaga płukanie wódką a później szałwią. alkohol zabija wszystkie zarazki. Tylko wódki nie wypijaj haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enni
wylewać wódkę??cóż za marnotractwo!! :)) ale spróbuję.Czy tą wódzię to rozrobić z wodą , to ma być spiryt? szałwia zawsze pomagała , albo dentosept ,ale teraz nie chce.. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrin.84
Czysta wódka bez żadnego rozcieńczania, a spiryt to moze ci gardło wypali, ja nie próbowałam. Moja mama bierze jakąś szmatke namoczona w wódce i tak jakby wyciera z gardła te zarazki, ponoc przynosi lepsze efekty, ale ja tak nie robie bo zbiera mi sie na wymioty. Kieliszek wódki łyk, głowa to tyłu i gul.. gul.. gul.. Może ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enni
ok.będę gulgać od zaraz :)) cholerka w końcu musi coś pomóc , jest lepiej po tym antybiotyku , ale boję się czy to znowu nie wróci po skończonej kuracji jutro jadę do laryngologa ,zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enni
dziewczyny , czy wy bierzecie ecomer,selen?trochę tu poszperałam i wydaje się to oczywiste ,że powinniśmy brać przy naszych dolegliwościach.A mój endo nic mi nie mówił ,a leczę się prawie 3 lata???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziulka 75
Dziewczyny uśmiałam się z tego gul gul gul ale fakt to pomaga.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENNI, endo z ktora rozmawialam w lecie gdy dopadla mnie nadczynnosc i opowiedzialam jej o branie selenu, powiedziala a tak kiedys czytalam o tym. I tyle. U mnie sie sprawdzilo, antyciala spadly, znaczaco zmniejszylam dawke eythyroxu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ,bo ci lekarze tak podchądzą do sprawy : następny proszę! ok.sobie kupię selen i zobaczymy... przeciwciała miałambadne ponad 2 lata temu , uważają że tego nie trzeba tak kontrolować , moja endo na mój wynik 240 powiedziała :"znam takich co mają 1000 i żyją" :(( pocieszające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziś idę do endokrynologa, strasznie się boję. Zobaczymy co mi powie. Jak tylko wrócę to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziś idę do endokrynologa, strasznie się boję. Zobaczymy co mi powie. Jak tylko wrócę to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zyja enni, zyja.:-D ja mialam ponad 2000 (ATPO bylo 1080 we wrzesniu spadlo do 39 (norma 1-12); ATG bylo 2160 spadlo do 12.3 (2-34).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze, rzeczywiscie nie ma co kontrolowac. To bylo po raz pierwszy od diagnozy sprzed 9 lat. i zrobilam tylko dlatego ze, jak pisalam, wlazlam w nadczynnosc wiec sprawdzilam wszytko. Co do postawy endo to moja ze mna nawet o tym pogadala ale co mnie zaskoczylo ,ze zareagowala na to w taki sposob ze choc o tym slyszala to nie przychodzilo jej do glowy by zalecac pacjentkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashi ten cudowny spadek przeciwciał kojarzysz z braniem selenu , jak rozumię też próbuję ,wróciłam z apteki i mam ecomer i będe łykała selen , z tym że powinnam brać dawkę 200mg z tego co wyczytałam ,a w to tylko na receptę .Bez recepty dostę pne w postaci 50 mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc, piszę tu bo mam pewne objawy i nie wiem czy to z powodu tarczycy czy nie?? Mam silnie pocenie na całym ciele, obojętnie czy jest ciepło czy zimno, dużą nadprodukcję śliny, lekko drżą mi ręce i mam zwłaszcza na dworze często łzwienie z onczu Moje wyniki to TSH1,79 norma 0,35-4,94 FT3 3,67 norma 1,71-3,71 FT4 1,23 norma 0,7- 1,48 Jak czytałem w internecie to wszystkie te objawy związane są z tarczycą, ale na granicy normy jest w sumie tylko ft3. Co o tym sądzicie?? Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc, piszę tu bo mam pewne objawy i nie wiem czy to z powodu tarczycy czy nie?? Mam silnie pocenie na całym ciele, obojętnie czy jest ciepło czy zimno, dużą nadprodukcję śliny, lekko drżą mi ręce i mam zwłaszcza na dworze często łzwienie z onczu Moje wyniki to TSH1,79 norma 0,35-4,94 FT3 3,67 norma 1,71-3,71 FT4 1,23 norma 0,7- 1,48 Jak czytałem w internecie to wszystkie te objawy związane są z tarczycą, ale na granicy normy jest w sumie tylko ft3. Co o tym sądzicie?? Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sadze ze to wplyw Se. Moze byc i pare inych czynnikow ale potwierdzilo sie to co wyczytalam w artykulach na stronach medycznych. Potwierdzila ten wplyw rowniez ta moja endo. A skoro w Pl kupic mozna tylko 50 to przeca 4x50=200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc, piszę tu bo mam pewne objawy i nie wiem czy to z powodu tarczycy czy nie?? Mam silnie pocenie na całym ciele, obojętnie czy jest ciepło czy zimno, dużą nadprodukcję śliny, lekko drżą mi ręce i mam zwłaszcza na dworze często łzwienie z onczu Moje wyniki to TSH1,79 norma 0,35-4,94 FT3 3,67 norma 1,71-3,71 FT4 1,23 norma 0,7- 1,48 Jak czytałem w internecie to wszystkie te objawy związane są z tarczycą, ale na granicy normy jest w sumie tylko ft3. Co o tym sądzicie?? Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc, piszę tu bo mam pewne objawy i nie wiem czy to z powodu tarczycy czy nie?? Mam silnie pocenie na całym ciele, obojętnie czy jest ciepło czy zimno, dużą nadprodukcję śliny, lekko drżą mi ręce i mam zwłaszcza na dworze często łzwienie z onczu Moje wyniki to TSH1,79 norma 0,35-4,94 FT3 3,67 norma 1,71-3,71 FT4 1,23 norma 0,7- 1,48 Jak czytałem w internecie to wszystkie te objawy związane są z tarczycą, ale na granicy normy jest w sumie tylko ft3. Co o tym sądzicie?? Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashi napisz mi jaki masz ten selen.Kupiłam selen +cynk na bazie naturalnych drożdzy - czy to chodziło o te leki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrin gulgam kilka razy dziennie -zaczyna mi sie podobać :)))) jak narazie z migdałów schodzi nalot ,stosuję jeszcze wodę utlenioną (łyzka na pół szklanki przegotowanej wody ) dzięki , mam nadzieje ,że to cholerstwo juz do mnie nie wróci !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrin.84
enni wiedziałam że ci sie spodoba. jacek wyniki masz w normie. pocenie sie moze byc objawem chorej tarczycy, ale pozostałe objawy to chyba raczej nie. Mi łzawi ły oczy na dworze, ale okazało się ze poprosu mam wade wzroku i musze nosic okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykryto u mnie subkliniczną niedoczynność tarczycy, mógłby mi ktoś powiedzieć coś więcej o tej chorobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enni Najpierw bralam Se-Zyme z Biotics Research Corporation bo ze wzgedu na grzybice zalezalo mi by selen byl bez drozdzy, laktozy. Teraz stosuje Se+vit E firmy Naturel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswekkk
a co to znaczy ''subkliniczna niedoczynnosc''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswekkk
nie wiem czy dobrze rozumuję-subkliniczny to jest to ze wyniki masz w normie a masz objawy tej choroby,...czy moze to ze wyniki masz złe a objawow choroby nie czujesz? moze mi ktos wyjasnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enni Najpierw bralam Se-Zyme z Biotics Research Corporation bo ze wzgedu na grzybice zalezalo mi by selen byl bez drozdzy, laktozy. Teraz stosuje Se+vit E firmy Naturel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrin.84
subkliniczna niedoczynność tarczycy to prawdopodobnie tsh masz nieznacznie podwyższone a t3 i t4 w normie. Objawy możesz miec jak przy niedoczynnosci, ale nie koniecznie mozesz rowniez nie miec zadnych objawow. Taka troche dziwna przypadlośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashi dzięki!sprawdzę w mojej aptece czy mają takie cudo moje wyniki z tsh 3,8 mimo zwiększonej dawki ok.6 tyg.( biore 50/75),a jak brałam samo 75 to spadło do 0,03 bądz mądry i pisz wiersze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×