Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

ja tez poczytuję sobie między innymi papierami i telefonami :-) jesteście juz po południowej Kawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piję w domu po 7 filiżankę. potem po 8 pierwszą w pracy. i potem ok. 12-13 piję drugą w pracy. ale dziś mam wyjątkową ochotę na trzecią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W weekendy to raczej staram się nie siedzieć przed kompem ale z tęsknoty chyba troszke zajrzę wieczorkiem :-) mam nadzieję,że będzie ładnie i wybieramy się na jakąś wycieczkę rodzinką :-) ja dziś pije od rana jedna kawę i jakoś nie moge skończyć chyba ja wyleję ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze - to co ja sama z Haliną tylko w weekend będziemy ??? To ja mam taką okazję, a tu nici z tego - większości z Was nie będzie - co za pech :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, Laurka, że pocieszy :-) Co Wy wszystkie robicie, że takie ciche jesteście ?? Ja już siłą woli przyspieszam zegarek, coby 16.00 była, bo już nie mogę tu wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myśle co tu skubnąć dziś na \"obiad\" pewnie skończy się jak wczoraj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja mam na obiad spaghetti sprzed 2 dni, więc luz - nie muszę sie wysilać :-) Jezuuuu - dlaczego ten czas tak wolno płynie i płynie, i płynie.....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie muszę się wysilać, bo mąż je w pracy. więc żyję jak na studiach, z tą różnicą,że teraz gotuję w weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam roboty zjadłam bułkę z serkiem ale głodna jestem nadal i zła jak fiks a tu mężatka z leczem wyskakuje zaraz mi ślinka klawiature zachlapie :-D :-D roboty opór w weekend mnie też nie będzie, czego bardzo żałuje z tymi naleśnikami to nie załapałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka - w pewnej sytuacji i okolicznościach smakowite naleśniki powodują u mężów ochotę na seks ;-) Mężatka, sprawdziła to na swoim :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wszelakie szczegóły musisz pytać Mężatkę - bo to u Niej działało, u mnie to nie działa. Ale Laurka raczej bym nie ryzykowała mężowi na klatę gorących naleśników kłaść, bo efekt może być odwrotny od zamierzonego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na swoją też lepiej nie :-) Naprawdę jest więcej seksownych rzeczy, co na klatę kłaśc można. Niekoniecznie od razu naleśniki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, czy takie transakcje wymienne to dobre są :-) Chyba nie. Laurko, a te 2 piwa to jak działają, bo ja nieobeznana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×