Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

No a ja pamiętam tylko swój \"pierwszy raz\", tzn. jego datę, bo do pamiętnika wpisałam, a poza tym data pokrywa się z urodzinami przyjaciółki. Ale to tylko tyle co pamiętam, a i tak jakoś nie świętuję tej daty ;-) Rybko - pewnie, że fajne, tylko jak my nic nie pamiętamy - tzn. dat nie pamiętamy, to możemy cały czas świętować :-D albo w ogóle. No ale myślę, że rocznicę ślubu byśmy obchodzili a i datę zapamiętali ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina nie obrażaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka ... wysłałam CI maila i nadal czekam na foto.... Rocznicę ślubu pewnie, że się pamięta, rocznicę urodzin - to co lubię najbardziej :-) Kropeczko piszesz pamiętnik ? też kiedyś pisałam , potem przestałam a potem wielokrotnie zaczynałam i jakos sie nie mogę zabrać za to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obrażam się, a przynajmniej nie na śmierć i życie, a przynajmniej nie z każdym na śmierć i życie ;) czy jesteś moim wielbicielem??? bo ja nie mam wielbiciela, nikt się nigdy pode mnie nie podszywał, że coś z połykiem, ani nic, smutno mi dziś 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, wszystkie foty poszły, jak o kimś zapomniałam, to wołać Rybka, do Ciebie też! dziś muszę odwiedzić wszystkie babcie i ciocie i zgarnąć prezenty i kupię se coś extra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, jak chcesz, to możemy Ci \"załatwić\" podszywacza: \"obciągam z połykiem\" :-) Rybko, kiedyś pisałam pamiętnik, teraz też bym chciała, ale zabieram się do tego i zabieram i zabrać nie mogę - a takie świetne teksty w pamięci tworzę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani _Halinka
oki...podzsywam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani__Halinka
Albo tak: :classic_cool: też sie podszywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem. ja tu pracuję :D czekoladę dawałam 😠 wienem będę częstować w niedzielę wieczorem :D czekam na zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sporo osób nas podczytuje (ale jestem nieskromna :D ) wciągają się widzę jak w telenowele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka dostałam ..... a teraz prześlij mi Twoje zdjęcie bo ta laseczka to śliczna dziewczyna a Ty tu tak narzekałaś ,że to chyba nie Ty.... :-) :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujemy
bo fajny topik jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra Halina - musimy porozmawiać: co to było za krygowanie się, hę ??? Że niby nam zdjęcia nie wyśle, że nie \"łanna\" ??? A powiem Ci, że pomimo szczerzuji/szczeżuji (też pojęcia nie mam jakie \"ż\" czy \"rz\" się pisze), to \"łanna\" dziewczynka z Ciebie z tymi Twoimi niebieskimi oczętami :-) I szczupła - więc o jakim otłuszczeniu Ty mówisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujemy
tylko ta stokrotka jakaś nie teges...nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, chyba znowu będzie trzeba prosić Moderatorkę o usunięcie pomarańczowych. Laurka - Ty to zrobisz ? Czy ja mam zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do podczytujących : komplementy mile widziane. słów krytyki nie przyjmujemy :D krytykować się możemy tylko we własnym gronie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka mam zdjęcia dzięki faktycznie nieźle ściemniałaś z tym żeś nie ładna no i te wielkie cycki naleśnikami nazywasz nie denerwuj posiadaczek małych cycków :-o (czyli mnie) [winko czerwone x4] dla Rybki, Stokrotki, Halinki, Myszorka, Laurki, Kropeczki, Podszywacza i kto tam jeszcze ma ochotę x 4 bo nie mogę nalewać co chwilę idę sprzątać :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujemy
nie widownię tylko nieśmiałośc nie pozwala w kręgi klubu wstąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze się zastanawiam czy któryś z czytaczy to mój/moja znajoma i już się boję :-o a zresztą w dupie mam nie ma się czego wstydzić no chyba że błędów ortograficznych :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie głosuję, z tych samych powodów. może i lepiej, bo co prawda Kaczor nie pasi mi w ogóle, ale do Tuska też 100% pewności nie mam. byłoby to u mnie na zasadzie wybrania \"mniejszego zła\" ;) niech mi ktoś podeśle zdjęcia , plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×