Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Gość podczytujemy
odszekam...nie ma sprawy Laurko. Ale nie wszystkie tu dziewczyny lubię bo od niektórych fałszem jedzie. Moje zdanie. Ale ogólnie - fajne babki jesteście 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to juz mamy większa oglądalność niż teleturnieje :-) a głosować babeczki trzeba - zły kandydat tylko czeka aż nie pójdziecie ;-( Stokrotko jesli nie masz karteczki to trudno ale miło ,że pamiętałaś :-) Kropeczka a Ty mną nie strasz :-) na wybory idziemy bo świadomymi Polakami jesteśmy i chcemy demokracji a nie dlatego ,że Rybka marzy o 70 % frekwencji ( przynajmniej ) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor, poczekaj jeszcze na zdjęcia - w końcu masz w stopce coś o cierpliwości ;-) jak nie będzie to Ci podeślemy, nie martw się. Stokrotko makaron z pietruszką to przepis Laurki męża - przepyszny, więc rób, nie zastanawiaj się :-) Ogólnie kandydatów już też mam dość - ale Kaczyński nie podoba mi się najbardziej za agresywną kampanię, więc nie zagłosuję na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujemy
Ok stokrotka...my mamy rózne charaktery po prostu. Ogólnie to sorki już spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy można do Was należeć
nie dając fotek itd? Chciałabym popisać z Wami ale bez zbytniej poufałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie znów sorry, Stokrotka ja jestem najmniej obrażalską osobą na planecie. zdjęć nie ma. fałaszem u nas jedzie ? no,no,no j już dawno myślałam, że lepiej by nam było na jakimś prywatnym blogu gdzie każda miała by hasło. tylko nie wiem czy to jest mozliwe techniczne - tzn. czy to się sprawdza gdy piszą 3 osoby jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu Halinka decyduje o wszystkim :-) ona wydaje paszporty, weryfikuje itd.... ale na pewno czarny nick trzeba miec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no znowu nie mogę, napisałam coś wcześniej i chcę wkleić i puścić posta, ale pisze mi, że niedozwolona operacja, kto mi bana założył? Rybka, mejla chwytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może niechcący wklejasz nie tylko tekst ale i tło, i traktuje to jak obrazek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, ale popularne jesteśmy - ciekawe dlaczego inne topiki z czarnymi nikami nie mają takich \\\"poczytywaczy\\\". Czy my rozmawiamy o jakichś szczególnie super interesujących rzeczach ?? A zdjęć poza nami nikt nie widział - więc nie wie, że my laski jesteśmy, więc raczej podrywaczy też tu nie ma. Fiu, fiu, niedługo na Wojewódzki zaprosi - tylko uwaga - trzeba sobie staniki, dziewczyny mocno wypchać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem, o co chodzi :D:D:D:D w tym wklejonym było napisane do Kropki, że ten obbbbccciiiaagacz mi sie zawsze strasznie podobał, bo obbbccciAaagaall zzaa ppaacczzkkee rrooddzynnek itd, jak równiez walil kklloottzzee na klaty, ale nie wiem, czy ten od kklloottzzooww i obbbcciiaaggaacczz to ta sama osoba poblokowali słowa niektore, to na k chyba :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mi ktoś zaraz zdjęć nie podeśle to wychodzę i nie wracam ! jak bum cyk cyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no to nie widziałam, bo jak widze takie grono \"czarnych ników\", to uciekam, bo to nie moje grono :-) Jezu dziewczyny, jeszcze 2,5 godz. do weekendu !!!! Co planujecie - poza Myszorkiem, bo już Jej plany znamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, wyślij jeszcze raz Myszorowi swoje zdjęcia, bo sobie dziewczyna pójdzie i już nie wróci. Albo ja Jej prześlę, bo już nie mogę patrzeć, jak cierpi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, a propos zdjeć przecież wysłałam Wam tylko zdjęcie od pasa w górę, kolan, ud i dupska nie widzicie :D która to tam zobaczyła jakiś duży biust? ramieniem go wypchnęłam trochę do góry i się nachyliłam, optycznie może coś tam widać, ale faktycznie - jaja sadzone jak malowane :D dzięki Myszorek!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujemy
Nie...tylko niektóre jakoś fałszem jadą. Ale może się mylę. A topik o beacie herbacie też czytalam i nawet się wpisywałam :-D I dlatego ten fałsz...jakoś mi tak się w oczy rzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj podczytujemy - rozumiemy, żeś nieśmiała i boisz się do nas przyłączyć. Chociaż my zapraszamy. Ale nie jest ładne, to co robisz, mówiąc, że fałsz, że coś tam. To po prostu niegrzeczne. Napisałaś raz swoją opinię - ok., ale powtarzanie tego chyba nie ma sensu. Chyba, że chcesz podyskutować, jak na topiku o beacie mówiała dana osoba, a jak się teraz wypowiada - to byłaby sprawiedliwa dyskusja, a teraz jest tylo rzucanie \"krytyką\". Konstruktywna krytyka nie jest dobra. Tako rzekłam, amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wrocilam ze sklepu i wodke polewam, wszak to weekend i po 13-tej, kto chce kielicha oprocz Laurki? ( polewam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka ja dzisiaj impreze robię jutro odsypiam i sprzątam wieczorem jadę do brata na pokera a w niedziele do mamy na obiadek i na wybory na Tuska będę głosować bo Kaczyńskiego nie trawię a Tuska lubię, PO ma dobry program choć od prezydenta realizacja programu partii to zależy tak jak moje sprzątanie do udanej imprezy wieczorem Halinka ja się dopatrzyłam na tym zdjęciu pierwszym co sama jesteś i nie wkurzaj mnie z tymi naleśnikami bo jakoś nie widać żebyś płaska byłą zapłącę majątek za telefon ale nie mogę się powstrzymać żeby tu nie włazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×