Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

ale że co, co? z tym łóżkiem? no nie chciało mi się ścielić, bo wieczorem i tak trzeba rozkładać, to tylko prześcieradło poprawiałam i nyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m-a
Dziendobry Kobietki :) jak tam dzionek zaczelyscie? bo ja zaczne jak wypije gorącą kawke z mleczkiem :] troche sie porozciągam a pozniej zajme sie pielegnacja swojego cialka - nie ma to jak dzien wolny :)) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, tu się żegnam, bo czas goni 😘 trzymajcie się i nie gońcie z pisaniem będę wpadać nie płaczcie, zobaczymy się jeszcze :D:D:D 🖐️ p.s. piszcie mi mejle, o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Laurka, \"ja cię nie mogę\" - śnie Ci się, i to na dodatek, jako facet !! Skandal :-D :-D :-D Czy ja tak męsko wyglądam, pytam się ??? I czy chociaż w Twoim śnie byłEm przystojnY ?? ;-) ;-) Halinka, uściski, całusy, od NIE faceta - Kropki :-) Stokrotka, a Ty gdzie przez cały łykend byłaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Laurka, Laurka, no ja nie wiem, takie rzeczy Ci po głowie chodzą..... Myszorku - jak Twoja rocznica - zadowoleni jesteście ??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor jest zadowolony :classic_cool: no przecież co nieco pisałam już o tym wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, że czytała, wczoraj czytała :-) I Myszor zbyt wielu szczegółów nie podał :-P A Halinka tak prosiła o \"szczegóły\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka się zapowiedziała i przepadła. Rybki nie ma coraz częściej. Bella umilkła. Śmiałej nima. Halinka wyjechała i prędko nie wróci. Pan Kropek pisze z doskoku :D ehhh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a nie wiesz, że faceci, to zboczuchy, Laurka :-P :-D to wypytuję Myszorka, a nuż coś powie..... No własnie Stokrotka, niebieskimi kwiatkami \"zaświeciła\" i zniknęła. A gdzie jest Rybka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja łapię wkurwa i dlatego mnie nie ma. ale nie chcę o tym pisać 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przejmuję nową firmę i się wgryzam zaraz muszę jechać przejąć resztę dokumentów i mam wnerwa nie deletuj mnie Laurka jeszcze daj szanse małej Beli :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wódka z kompotem
Ja pitole :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurw przeszedł. ajm bek. co się czytacz naśmiewa :D jak już czytacie to się nie śmiać przynajmniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak rany Stokrotka, pewnie to był jeszcze truskawkowy, ciepły kompot ??? Chybabym się ......... Ale Ty twardziel jesteś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee no wiesz, Stokrotka, wszystko zależy, jaki ten facet, co się dorobił ma charakter. Bo jak zawsze był dupkiem, to tym bardziej nim będzie, jak będzie miał więcej kasy. A jak nie był, to dalej pozostanie fajnym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecuje poprawę od jutra bo dzisiaj to kurka nie dam rady Stokrotka wygięłaś ja wódkę czasem pije ale z kompotem to nawet jak studentką byłam mnie się nie zdarzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po wódce z kompotem
zawsze ma się głupie sny :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×