Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Rybka ja latam na ten aerobik bo... to lubie, zwyczajnie to uwielbiam:) ale i tak z idealna figura nie mam nic wspolnego- s l o d y c z e!!- ale co tam, stwierdzilam, ze trudno przeciez sie nie zabije;) a z tym organizerem (chociaz go nie widzialam) to kto wie czy nie przelomowy pomysl, ostatnio tak sie sklada, ze wszystkie torby mam w formie jakichs workow lub czegos podobnego, wszystko wrzucam do wora jak leci, a gdy dzwoni telefon, a ja akurat jade samochodem,to dostaje szalu, miotam sie po samochodzie nie spuszczajac z oczu drogi i nie wypuszczajac pedalow spod nog, probujac go znalezc, oczywiscie wiadomo jak to sie konczy: znajduje go w koncu, a on wlasnie przestaje dzwonic:) na pewno tez tak macie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka wyjeżdżasz już dziś? jeśli tak: 👄 a jeśli nie to jutro pożegnam cię raz jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziołchy ! Jezu, ale nabazgrałyście !!! Teraz muszę to wszystko czytać 😠 Jutro do Was dołączę \"na dobre\", bo już w pracy będę. A teraz idę do kina, na te wrony, co nam tak jakiś czas latały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszzzz ty zdrajczyni. wronom dać zarobić to ciężki grzech :D Halinka nie jedź jutro za wcześnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę krzyczeć!!!!!!!!!!!!!! 😡 no po prostu można się zaj........baćććććććć wrrrrrrrrrrrrrr ten gupi komp zanim włączy te wszystkie pierdzielone antywirusy i inne gówniuszczka, to ja białej gorączki dostaję !!!!!! ponbilyjspolkbimpyjmzpo;bfdjpobgijf 😡 cześć laski o 11 mam ogórasowy autobus :D tumoroł chodźta tu popisać, co będę sama siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ktoś tu musi być!!!! to ja będę śpiewać jak tak siedem dziewcząt z albatrosa tyś jedynaaaa dziś pozostał mi po tobie smutek żaaal miałaś wtedy siedemnaście lat dziewczyyyno w augustowie pierwszy raz ujrzałem cięęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na imięęę miałaś właśnie beaaaataaa piękne imięęęę muszę przyznać miła maaaaaaaaaaa zabierałem cię codzień na fregaaaatę byś miłością swą upajaaała mnie no i co no i co jest tu kto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miała baba koguta koguta koguta wsadziła go do buta do buta heeeejjj!! oj ty miły kogucie, kogucie, kogucie, kogucie, kogucie jak ci jest tam w tym bucie w tym bucie w tym bucie w tym bucie heeejjj!!! porsz karera poproszszsz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, Laurka, to pożegnalne miała baba indora, indora, indora, wsadziła go do wora, do wora, heeej!!! mój ty miły indorze, indorze, indorze, indorze, indorze jak ci jest tam w tym worze, w tym worze, w tym worze, w tym worze heeejj!!! :D:D i co i co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem, film obejrzany - całkiem niezły - rosyjskie wyobrażenie o wiecznej walce dobra ze złem, wampirach, i innych stworach. I za chwilę idę spać, bo jutro do roboty trzeba iść :-( A tak się rozleniwiłam przez te cztery wolne dni.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty pogrzebałaś szansę na spokój :D:D:D miała baba świniaka świniaka świniaka wsadziła go do saka do saka hheeeejjj!!! mój ty miły świniaku świniaku świniaku świniaku świniaku jak ci jest tam w tym saku w tym saku w tym saku w tym saku heeejjjj!!!! :D:D:D to co, może jednak ten porszyk?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, Kropcia ;))) bardzo horrorowaty ten film? wajcha mnie ciągnęła, a ja nie lubię horrorów za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka chodź tu się pożegnać. na pewno nie śpisz :D no nie możesz spać, bus o 11stej, nie zdążyłabyś rzęs wyczesać :D resztę też zapraszam serrrrrrrrrdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja trzecia będę :-) Cześć dziewczynki, Hakinka, chodź no tutaj dziecko, niech no Cię uściskam przed Twoim odjazdem, bo jak zwykle sie minęłyśmy w weekend. Film nie horrorowaty, ale realia dzisiejszej Moskwy wystarczą, żeby się obrzydzić :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Halinę już raz zrobiłam Halinakiem, teraz jest Hakinką. Jezu, ale Ona ma trudne to imię :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Laurko, nasze internetowe życie powoli miesza ci się z realem :D włączasz kompa. Kropka. zamykasz oczy. Kropka. gotujesz obiad. myślisz o Kropce. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zagadywać mnie tu za bardzo, co bym zdążyła se trochę urody dobawić dość rzec, że zdjąwszy okulary wywaliłam pół opakowania żelu na nogę swą i podłogę :-o Laurka, co to Ty mówiłaś o jakimś Tafcie? Co to co to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w połowie spakowana, ja zawsze na ostatnią chwilę :D właśnie pościeliłam łóżko, po raz pierwszy od czwartku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
refleksja z weekendu: strasznie małe te teatry w tym Poznaniu :D już wiem, że wczesna rezerwacja jest niezbędna nie tyle z powodu popularności przedstawienia ale z braku miejsca dla widzów :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×