Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

jakiś nieznajomy zaczepił mnie parę minut na tlenie: \"cze poszukuje kobiety ktora mnie rozprawiczy zainteresowana tak czy nie prosze o odpowiedz\" Nie omieszkałam mu podziękować, że mnie ubawił od rana :D :D :D za pamięci: Kropuś napisz dokładnie w czym mam wymoczyć piersi kurczakowe, tzn. co to za zalewa. jutro chyba te piersi w płatkach zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, widzę, że moje piersi robią furorę :-D Mam nadzieję, że będą Wam smakować, bo potem na mnie będzie, jak będą niedobre :-o Więc Myszorku, najpierw możesz potrzymać piersi kurczaka w czerwonym winie - tak ze 3 godz. minimum, jak chcesz, żeby coś złapały tego wina, a potem do oliwy z ziołami, albo i nie, jak nie chcesz w ziołach, tylko w samym winie. Potem jajko, płatki i wrzucasz do garnka z wrzącym olejem :-) Cześć Wszystkim :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Stokrotko, też tak można zrobić na te piersi, i potrzymać je przez noc w tej winno - oliwnej zalewie :-) Kurcze, chyba też zrobię w sobotę te piersi, bo mi ochoty narobiłyście. Wszystko przez Laurkę, bo to Ona zaczęła :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, jak ja robiłam, to nie były, tylko kawałki muszą być takie, no ja wiem ? 3 cm x 4 cm. maksymalnie. Piersi są w sumie chude i płaskie, to taki wrzący olej szybko je usmaży. Ale Stokrotko sprawdzisz, po pierwszym kawałku - płatki powinny zrobić się brązowe, i te 4 min., to powinno być ok. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie oczy przeciera :D bosze boli mnie trohę głowa, brzuch i w ogóle jestem dziś taka jakaś nieciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Myszor, w końcu @ Ci się zbliża :-) A Laurka to w ogóle rano była, czy nie ? Oglądałyście wczoraj \"Gotowe na wszystko\" ?? Normalnie Bree Van der Kamp robi się moją idolką :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ zbliżyła się wczoraj tak, że już bardziej nie można :D a ruda Bree rzeczywiście jest niezła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona to musi mieć bałagan w głowie ;-) Ale i tak jest najciekawszą postacią z serialu. Wcześniej najbardziej lubiłam, tą co ma tyle rozwrzeszczanych dzieciaków, ale jakaś nudna się zrobiła. A już motyw z opiekunką, to jakaś porażka. Najpierw wykupuje opiekunkę, która wcześniej miała mnóstwo propozycji, ale skusiła się na tą od naszej bohaterki, i zostawiła tamte dzieci, które ponoć kochała, pod opieką matki - despotki, i gładko przeszła do opieki na dziećmi Lynette. Teraz Lynette ją filmuje, a jak się okzauje, że niania sobie dobrze radzi, to jest zazdrosna - eee tam.... A w ogóle, to chyba scenarzyści się coś pogubili - ile ona ma dzieci ?? 4, 3 ?? I na początku było jakieś jeszcze takie małe dziecko, którego teraz od dawna nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam jest 4 dzieciaków. a z tą zazdrością to ją nawet rozumiem, dla mnie to też byłby pewnego rodzaju problem, że dzieciak przyzwyczaja się do innego kobiety podczas gdy ja przez pewnie ok. 10h byłabym poza domem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może, ale w końcu sama powiedziała, że zwariuje, jak nie będzie miał opiekunki, no nie ? Myszorku, a lubisz Gabielle ?? Bo dla mnie, to najnudniejsza postać z serialu. I wczoraj w ogóle o teściowej nie wspomnieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mysle, ze z ta zazdroscia to nic nienaturalnego, mnie kiedy moj synek powiedzial, ze chcialby sie tak bawic ze mna jak z opiekunka tez cos dzgnelo tylko, ze ja chcialam aby ona sie z nim bawila ale jej juz troche przeszlo z tego co widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak ta laleczka jest trochę nudna :D ale widzę, że coś się wreszcie zaczyna u niej dziać - mężuś okazał się zdaje się kimś innym skoro spaliła wczoraj ten jego paszport :D poza tym to chyba ze względu na tę parę pojawił się nasz nie-hydraulik, co? wydaje mi się, że to ich śledził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Stokrotka, zdaje się, że w USA ten hicior ma kolejne sezony więc może i nas Polsat uraczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Myszorku - co do hydraulika, to pojęcia nie mam, po co i kto to. Wydaje mi się, że to jakaś grubsza afera, nie dotycząca Carlosa. Ale w sumie, to tak mało o tym wątku dają, że człowiek nic nie wie :-) Prawdę mówiac, to wiele wątków jest trochę nudnawych, ale i tak to najciekawszy serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hydraulik na pewno jest przez kogoś wynajęty i siedzi tam tylko by kogoś śledzić :D zawsze wydawało mi się, że ma zdjęcia tej pary właśnie, ale pewnie się okaże później po co i kto to. Laurka wstawaj śpiochu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L A U R K A !!!!!!!! 😭 HOP HOP !!!! Ja dzisiaj tylko do 13.30 pewnie będę, bo później idę na obiad z Klientem, tak więc krótko z Wami dziewczynki będę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu, fiu po knajpach się rozbijają :D Laurki nie ma, Rybki nie ma...itd :( Rybko napisz choć mailika czym się zajmujesz i czemu to akurat TE pół roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Myszorku, po 1,5 roku pracy w końcu mi się fartnęło, i przełożony zabiera mnie na obiad, na którym będzie też Klient ;-) Cierpliwości, w końcu nadejdzie też 2 pół roku Rybki, gdzie będzie częściej z nami - mam taką nadzieję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny oglądałam gotowe coraz ciekawiej się robi zobaczymy co będzie dalej coś nas mało dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało nas, mało nas do pieczenia chleba...dalej nie pamiętam :D o,jest Laurka, ulżyło mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×