Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

mnie się kropeczka bardzo we Włoszech podobało (nie byłam na Sycyli jeszcze a już mi się podobało) lubię też Chorwację ale lubię wszystkie kraje w których byłam każdy ma jakiś urok np Austria niby nic a pięknie wszystko uporządkowane, ludzie mili, trochę zasadniczy ale bawić się potrafią, lodowiec można na nartach jeździć wysoko a niżej jeziorka, cieplutko, można się kąpać sauny jakich w Polsce nie widziałam pięknie po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Austria, jest tez na mojej liście miejsc do zwiedzania, może nie za wysoko na tej liście, ale ze względu na dostępność pewnie łatwiej mi będzie tam pojechać, niż np. do Azerbejdżanu. Ja miło wspominam Pizzę (to tam, gdzie jest krzywa wieża, nie mam pojęcia, czy tak się to pisze) i nie dlatego, że krzywa wieża, w tym miasteczku i wokół jest tyle pięknych miejsc, że wieża przy tym blednie. No i Wenecja - ale ją to chyba każdy się zachwyca :-) Tam mogłabym pojechać w podróż poślubną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsio w pariadku, spasiba :D odrobiłam właśnie ćwiczenia z podatków, teraz się trochę pokręcę i robię spad, bo mam test z angielskiego znowu i się tym razem trochę pouczę ;) a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ok jestem super zadowolona bo newsa od koleżanki dobrego dostalam w ciąży jest znamy się od przedszkola i się czuję jak bym ja była :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie chciała to znaczy teoretycznie bym chciała ale praktycznie to bym pewnie w histerię wpadła tak że wolę że ona jest a ja się tylko cieszę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem głodna, zaraz pójdę i dam zarobić kateringowi :D e tam, zaraz histeria :D przecież dzieci to szczęście, dzieci to przyszłość narodu! [wczułam się, też sobie zrobię jedno :D:D ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci to dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Halinka 🖐️, minęłyśmy sie co prawda, ale tez Ci kiwnę łapką :-) Bella - gratuluję dzidziusia koleżanki :-D A co Twój facet o dzieciach myśli ?? Chciałby mieć, jeśli tak, to kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój to by chciał już żeby z dziećmi mieć kontakt dobry no rozumiem go bo i ja o tym myśle ale jakoś do ciąży mi się nie śpieszy :-( a moja koleżanka już z 2 w ciąży a z mojego roku może normę za mnie wyrabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie przebiłaś Kropeczka rekordzistką u mnie jest znajoma - z 5 dzieci młodsza o 5 miesięcy ode mnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Bella, ona jedna nie ma 10 dzieci, tylko tak połowa dziewczyn z mojej klasy razem ma mniej więcej 10 dzieci. Stokrotko - pogadaj z nami, jeśli możesz, może Ci jakoś humor poprawimy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko kochana, myślę, że każda z nas przeżywa takie chwile zwiątpienia - ja regularnie - raz na pół roku, mniej wiecej. Też wtedy stwierdzam, że właściwie niczego w życiu nie dokonałam, żadnego pierwiastka nie odkryłam, książki nie napisałam. itd., ba nawet żadnych studiów nie skończyłam - tylko 2 kierunki rozgrzebane. No i tak sobie narzekam - na pracę też, i narzekam, i postanawiam, że skończę studia, może stanowisko zmienię. I na tym się kończy - aż do następnych 6 miesięcy. Ale widzę, że Ty byś naprawdę chciała zacząć robić coś swojego - może zacznij już w tym kierunku coś robić ? No nie wiem, może zarejestruj działalność, rozejrzyj sie za klientami ?? I w końcu.......skocz na tą głęboką wodę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie - ja też się zastanawiam, co bym chciała tak naprawdę w życiu robić i nie wiem ! Stokrotko, Ty masz pomysł na swoją firmę - ja nawet tego nie mam ! Głowa i uszy do góry :-) To wszystko przez tą głupią POGODĘ !!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka - to i tak jesteś w lepszej sytuacji, niż ja - bo ja kursów mam niewiele, na studiach byłam ostatnio 2 lata temu, i nie wróciłam :-o Ty musisz się tylko zmotywować do zmian, ja jeszcze muszę wymyślić, co bym chciała zmienić :-( Bo takie życie mi nie pasuje, i to stanowisko, co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka - Ty możesz zawsze jakiś nowy pierwiastek odkryć, albo broń biologiczną stworzyć :-) - jesteś moją idolką. Zawsze chciałam być biotechnologiem, albo fizykiem, albo genetykiem - widzicie jaki mam \"rozrzut\" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz zatem: Laurko - też czasem serce mi się kraje jak małego zostawiam płaczącego, ale wiem ,że im dłużej będę siedziała u cioci tym gorzej . Dziecko musi nawiazać z Tobą kontakt a jak jest mama to pewnie i Ty nie czujesz się komfortowo a mały cały czas pilnuje mamy... Kropeczko kosmetyki markowe rozumiem, sama tak robię ,ale ciuchy kupuje takie jak mi się spodobają i to raczej impulsywnie :-) Napisz mi jakie marki lubisz :-) Halinka - pokawiasz się i znikasz wiec mamy już coś wspólnego ;-) a sesję masz w lutym ? Jeśli tak to też dla mnie będzie najtrudniejszy m-c... Stokrotka zdjęcia dostałam - córeczka moim zdaniem bardzo podobna do Ciebie ;-) a dlaczego jesteś smutna? Przecież jeśli nie wykorzystujesz teraz wszystkiego możesz to zrobić kiedy zechcesz, daj sobie troszkę luzu .... podziwiam Twoje życie takie pozapinane, ale jak myślę ,że doba ma 24 h to nie wyobrażam sobie abym ja tak mogła... i nie miej złych myśli bo jesteś młoda, ładna i możesz wszystko zrobić jeszcze, dzieci własciwie odchowane teraz dopiero będziesz mogła zacząć działać, ja powiedziałam sobie ,że zajmę się swoją firmą albo inna apsorbującą pracą jak właśnie dzieci nie będą już mnie tak potrzebowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×