Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

nooo... z magystrem się będę umawiać na zaliczenie :D a potem się zapiszę na egzamin :D dziś mnie strasznie serce bolało, bo na książkę do handlowego wydałam stówę 😭 zróbcie na mnie zrzutkę, co bym się odkuła :D Kropcia - magyster średnio przystojny, rzekłabym nawet - w ogóle nieprzystojny :D:D a ja mam dziś gacie zielone w czarne paski - jeśli w temacie gaci jesteśmy :D jeju, baby, jutro o tej porze będę stała w kolejce do kasy na dworcu po bilet do wajchy juppiiiiiii!!! :D pozdrawiam wszystkie (bez wyjątku...) jeszcze 5 minut z Wami zostanę, cieszycie się, cieszycie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, no kutwa, nie stopniuj napiecia i tak po pierwszym poscie zamarłam, hihi, ladny zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, jestes kochana!Jutro sprobuje, bo dzis nie mam drozdzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sie nie smiej, bo moja praca mgr. miala , az 13 stron, za to przy tej drugiej sie wykazalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka jeszcze mam kręgle dzisiaj po robocie (firmowe) muszę lecieć zaraz mam nadzieje że uda mi się wpaść do Was przez długi weekend pa pa :-) aaaaa dzięki za racuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, narobiłaś smaku tymi racuchami i teraz siedze głodna i zła 😠 i kisiej jem - marny substytut racuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka-- -medyczno-biologicznej, tyle moge powiedziec, teraz zmykam, dzieki za przepis 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czemu Cat ma 13 stronnicową pracę magisterską, a Ty taką długaśną ??? Detektyw Kropka twierdzi, że coś tu nie gra :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i tak niedużo, ostatnio wpadła mi w ręce praca, która miała chyba ze 100 stron - taka nudna była, że nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam kiedyś nimfę :classic_cool: już po zebraniu. ale czekam na dyrektora, do domu mnie podrzuci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż ? nic :classic_cool: ale mi tu maili wpadło. ale nie chce mi się czytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko, ja też lubię być sama w domu :-) I często jestem, dzisiaj np. będę, tak do 23.00 na pewno sama. Ja tam o Myszorka spokojna jestem, mnie też mój dyrektor podwiózł kilka razy do chaty i nic nie było :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mam na tapecie zdjęcie jak jedna daje drugiej całusa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, dobrze masz - u mnie standaryzacja i na tapecie mam różowo-szare tło i laptop na tym tle - wszyscy pracownicy tak mają, więc o pięknych widokach, to sobie mogę pomarzyć. Tak, Stokrotka, mój facet na \"baletach\" - w robocie siedzi, prezentację dla Niemców przygotowywuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś mieszkałam u kolesia, który miał papugę - i źle to wspominam. Zdarzało jej się narobić, tu i ówdzie i była złośliwa, ni stąd ni zowąd atakowała głupia jedna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×