Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Kto oglądał wczoraj jakieś seriale ?? 😭 Proszę szybciutko o jakieś sprawozdanie dla trzech kropek, która w ogóle TV nie ogląda 😭 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor, takie lenistwo chałupowe, to ja uwielbiam :-) Rybko - współczucia z powodu złamanej nogi męża - jak to się mogło stac ? Co do pojeżdżenia na klaczy, to niemożliwe, bo to taka fundacja, co się opiekuje \"chorymi\" konikami, skrzywdzonymi przez ludzi, więc najczęściej nie można ich ujeżdżać. Ta \"moja\" klacz, ma dodatkowo jakiś problem z kopytami. Laurka - dawno wstałaś, i się nawet nie przywitałaś ?? Belluś - u Ciebie dalej zaspy są ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jak faceta coś boli, to bardzo wtedy kobieta cierpi :-o Narzekania, zły humor, jęczenie, marudzenie - tak moja wajcha katar przeżywa ;-) A co dopiero złamanie nogi ! Myszorku, PEWNIE, że chce - poprosze o streszczenie Gotowych na wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Susan informuje przyjaciółki, czego dowiedziała się o Zachu. Chłopak zabił swoją młodszą siostrę, kiedy był dzieckiem. Susan wciąż nie wie, dlaczego Mary Alice podczas wizyty u psychologa twierdziła, że ma na imię Angela. Siostra zamordowanej Marthy Huber, Felicia, odwiedza Paula (mąż któa popełniła sampbójstwo). W mieszkaniu Youngów znajduje zdjęcie Mary Alice. Kobieta jest przekonana, że jest to jej znajoma z dawnych lat, Angela. Paul kategorycznie zaprzecza. - Tymczasem Gabrielle jest zmuszona podjąć pracę zawodową. Do tej pory była modelką, a teraz znajduje jedynie ofertę pracy w salonie meblowym. Wkrótce, w skąpym ubraniu, prezentuje tam wygodne materace. - Bree próbuje dowiedzieć się, dlaczego jej mąż jest nieszczęśliwy i dlaczego seks z nią nie sprawia mu przyjemności. Kiedy Rex zwierza się jej ze swoich seksualnych pragnień, Bree jest wstrząśnięta - ale się przełamuje, czyści kajdanki w zmywarce i gotwa jest spróbować :D - Chłopcy zaskakują Lynette, wręczając jej prezent - okazuje się, że okradali sąsiadów :D opis ściągnęłam ze strony polsatu i tylko nieznacznie uzupełniłąm :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ma, ma i wtedy nic Go nie cieszy, biedactwo ;-) Na szczęście jak mnie coś boli, to jest w stanie to zrozumieć, współczuć, i pomagać, nie gada, że piguły wyżeram :-) Czasem to bym chciała, żeby faceci odczuli przez chwilę, bóle jakie my musimy znosić - począwszy od depilacji woskiem, a kończąc na porodzie. To by było ciekawe doświadczenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, bardzo dziękuję :-) Tylko jednego nie rozumiem, czemu Bree uprawia seks z mężem - w końcu oni są w separacji !! Jak do tego doszło - jeszcze 2 odcinki temu umawiała sie z aptekarzem ! Jestem wstrząśnieta ;-) Watek Gabrielle jest dla mnie najnudniejszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bree wczoraj u psycholga stwierdziła, że bardzo brakuje jej wydawania przyjęć :D a poza tym to kocha jeszcze męża. no i się jakby zeszli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złamał ją sobie w pracy :-( czy ktoś wie czy należy mu się jakieś odszkodowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko no więc u mnie tak: 1) zaspy wciąż :-( (ale na narty w weekend się wybieram więc niech będą :-) 2) umówiłam się do kosmetyczki wprawdzie dopiero na poniedziałek ale i tak już się cieszę 3) poszłam do baru na dół (bo do sklepu mam daleko) i wydałam 11 zł - ale mam trzy buły :-D 4) jest piątek więc jutro weeekend !!!!!!!!!!!!!!!!!! reasumując całkiem nieźle :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to w miejscu pracy to chorobowe jest płatne 100 % to na pewno a odszkodowanie to się należy ale jak był ubezpieczony jak nie był to nie wiem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za info , ucieszyło mnie to 100 % wypłaty - zawsze coś :-) Belluś Ty to skarbnica wiedzy jak widzę :-) ale tak sobie myślę,że to naprawdę cenne móc tak sobie pogadać, dawać i uzyskiwać wsparcie, czasem \"usłyszec prawdę w oczy \" :-) - dzięki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka chodzi o to że normalnie na chorobowym otrzymujesz 80% wynagrodzenia natomiast jak masz zwolnienie lekarskie spowodowane wypadkiem przy pracy to otrzymujesz 100 % wynagrodzenia to chciałam napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Bella załapałam ,że o to chodzi , ja myślałam po prostu ,że każde zwolnienie to 80 % i choc ni to jest najważniejsze to pewnie się ucieszy. Przewrócił sie, potknął sam dobrze nie pamięta.... teraz musi sobie zasstrzyki w brzuch sam robić - nawet na to nie chce patrzeć ;-( a o gotowych na wszystko zapomniałam wczoraj :-( też dzięki za streszczenie- najciekawsza jest Bree moim zdaniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie też Bree jest najfajniejsza, i wątek z nią najśmieszniejszy. Wątek Gabrielle, jak dla mnie to w ogóle mógłby nie istnieć. Belluś, tradycyjnie już zapytam, a Na wspólnej oglądałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam Kropciu, nuda :-( były dwa wątki: 1) o Grzesiu i loli w ciąży - nadal nie wiadomo czy Grzesia bobas czy nie 2) o Weronice (dancewicz) i jej nowym love boy - esemesiki czułę słówka, ble 💤 a Ty coś robiła że żadnego serialu u nie widziałaś? :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja robiłam ? Niech pomyślę - aaa już wiem :-) Przyjechałam sobie o 18.00 do domu, z nastawieniem na obejrzenie tylu seriali ile dam radę, zrobiłam sobie 2 kanapki, przebrałam w dresy, i zaczełam \"skakać po kanalach\" i oglądać Plebanię :-) Ponieważ Wajcha umówiła sie do knajpy z kolegą, liczyłam, że wróci ok. 22.00, ale się przeliczyłam - zadzwonił ok. 19.00, powiedział, że w knajpie już był, ma zły humor, i czy nie pojechałabym z Nim na zakupy. Cóż było robić ? No \"poświęciąłm\" się i pojechaliśmy na zakupy, tylko niestety nic sobie nie kupiłam :-o W domu byłam ok. 21.30 i poszłam się myć i spać - i tak mi wieczór przeminął. A Na wspólnej rzeczywiście nudy, za to gotowe były ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupy ja też muszę iść (nie mam butów !!!! 😭) tylko ze w tygodniu to mi się nie chce, albo nie mam czasu a w weekendy jest tyle ludu w tych sklepach że szok normalnie zresztą jadę na narty to i tak butów nie kupię chyba że śniegu nie będzie to wtedy zakupy mi jedynie pozostaną zauważyłyście że po moich postach nikt się nie odzywa?? nie wstydźcie się dziewczęta :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś, taka wątpliwość (że po Twoich własnych postach wszystkie milczą) to sie chyba w każdej z nas już odezwała. Ja zauważyłam to po swoich, Halinka, też to zauważyła w swoim przypadku - teraz Ty :-) A to pewnie czysty przypadek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie wstydzę :-) za godzinkę kończę pracę na dziś i jadę do mojej wajchy. Dzwonił właśnie,że zrobił sobie kawę ale nie ma jak jej przenieśc do pokoju :-) skacząc na jednej nodze :-) załatwiłam mu kule więc już będzie lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Rybko - cały facet :-D Czy Ty byś zadzwoniła do niego, że nie masz jak sobie kawy przenieść ? :-) Ja nie - zawzięła bym się i ją sobie przeniosła, albo przy ekspresie, w kuchni ją wypiła :-) A jakie masz plany na weekend ? Pewnie opieka nad mężem, bo w sumie zostawiac go samego, to nie wypada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce sportowe w miarę :-) takie żebym mogła biegać tu i tam czyli nie na obcasie ale ładne żeby do eleganckich w miarę spodni mogło być :-) i brązowe do torebki która na razie leży w szafie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt Laurka więc rozumiesz mnie że buty to ja przez pół roku kupuje i prawie trafiam na odpowiednie jak się sezon kończy :-) ale za to na przyszły są jak znalazł :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Belluś - sporo masz tych wymagań :-) Laurka gadasz z inną koleżanką niż my ??? Wstręciuch :-p Belluś - ja chyba wiem o jakie buty Ci chodzi, bo sama szukam podobnych, tzn. nie brązowych, a czarne i nie sportowe, ale eleganckie, ale mają być do \"biegania\" i nie na obcasie. Widziałam sporo takiego rodzaju butów - chyba Gino Rossi ma ich duży wybór - tylko tam będziesz musiała liczyć sie z dość dużą ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam z Gino Rosi żadnych butów mam 2 torebki :-D :-) moja wajcha za to uwielbia ich obuwie patrząc jak często zmienia buty to uważam że jak na ich cenę to jakość jest taka sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że zostanę w domu i tak pewnie przez 6 tyg :-( najgorzej,że to i o Sylwestra zachacza ;-( jak kupuje buty to ide i kupuje nie wiem jak możecie ich szukac tygodniami mi by sie nie chciało tracić czasu, a najwygodniejsze kupuje zawsze jak mam mało czasu i tylko wejście ,zakup i wyjście ze sklepu - ogólnie jakies 15 minut :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×