Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

aa dziękuję Laurka za wyłuszczenie mi co to \"cel wyższy\" :-) moja wajcha też nie jest reformowalna w tym zakresie niby wie o co chodzi ale jak czasem coś palnie że to niby żartuje to normalnie młotek i po głowie walić ;-) :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam wczoraj iść na aero ale mi nie wyszło :D zostałam dłużej w pracy, potem zajrzałam do krawca, a wieczorem straszyłam Laurkę na tlenie :D :D na aero pójdę chyba (z podkreśleniem na chyba :D ) w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój łapie takie niuanse - zawsze powie, że dobrze wyglądam, albo coś w tym stylu. Dobrze wychowany jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też słodzi ale czasem jak coś przywali to szok np. w piątek przed imprezą wystroiłam się jak nigdy ;-) bo po całym tygodniu łażenia w kostiumach i innych obcasach mam serdecznie dość i w weekendy chodzę na sportowo ale coś mnie wzięło i się wystroiłam a on na to \" ta bluzka Ci nie pasuje, nie możesz ubierać bluzki na ramiączkach do kozaków i spódnicy, może coś zmienisz?\" no i nie walnąć takiego? :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka, cześć :-) Co Ty tak mało tutaj teraz bywasz ? Belluś - czasem, jak facet coś wymyśli, to paść można :-D Ja też od czasu do czasu, się stroję bardziej, niż zwykle - i co ? I najczęściej jest cisza - to ja sie pytam, jak wyglądam - to są komplementy. Ale tak same z siebie mogłyby być :-) A same z siebie, to są w najmniej spodziewanym momencie - np. rano, bez makijażu, albo jak jestem w sobotę w dresie podomowym, i do głowy by mi nie przyszło, że dobrze wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mały Myszorku 😘 cześć Kropko 😘 cześć Sto 😘 Ty to zawsze wprawisz mnie w dobry nastrój :D a ta Twoja wajcha to ma strasznie duże wymagania :D cześć Belunia 😘 cześć Laurce 😘 której się kafe zesrała ja dziś na chwileczkę tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Halinka co słychać? Kropeczka, mój też mmnie w dziwnych momentach wychwala np. wczoraj jak od kosmetyczki przylazłam (po czyszczeniu twarzy) pyta \"ona zrobiła Ci make up, bo tak ładnie wyglądasz\" a ja sie pytam jak to ładnie zaczerwieniona twarz, zero make up, włosy każdy w inną stronę po opasce którą mi kosmetyczka założyła -a on no nie wiem jakoś tak :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, o jakim proteście mówisz? :D:D:D:D tym w stopce, czy jak? :D:D no to tak jak ze stonką za komuny, wszyscy też tępili :D :D uciekam, babeczki, bo mało czasu mam. z wajchą znowu wielka kłótnia, to się wszystko chyli ku upadkowi, no nie możemy się dogadać i nie wiem, czy jest sens próbować. więc generalnie humor u mnie dziś niezbyt dobry. 🖐️ 🌼 czymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i poleciała 🖐️ Laurka, jakby moja Wajcha zaczęła myć łazienkę, bez majtek, to bym chyba ze śmiechu padła - a czemu to akurat bez majtek musi byc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre, Laurka ;-) To by dopiero widoki były ;-) ciekawe, kiedy by im sie znudziło paradowanie z gołym tyłkiem po domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem w co ręce włożyć szef chce żebym robiła 1 ja bym chciała skończyć 2 a powinnam robić 3 bo terminy naglą i jeszcze Wy nic nie piszecie 😭 zamarudziłam i od razu mi lepiej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 min. stania w tramwaju mnie wykończyło. jestem śpiąca, głodna. na dworze taka chlapa, że szkoda słów, i sypie mokry, pieprzony śnieg :D to tyle na przywitanie środy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Myszorku :-) Zawsze można na Ciebie liczyć, jeśli chodzi o rozpoczęcie dnia :-) W Wawie też mokro, dużo błota, i pada deszcz, na szczęście dość ciepło. A ja jestem nieprzytomna, zasnęłam w drodze do pracy, teraz siedze przed kompem i mam totalną pustkę w głowie - nie wiem za co się brać, co robić. Ale jedno mogę powiedzieć - obejrzałam wczoraj chyba wszystkie seriale, jakie były, więc mogę opowiedzieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam (za mało), kawkę spiłam (już drugą), odpisała na maile (wreszcie), zrobiłam to co zwykle rano w pracy muszę zrobić (nudy), zaraz piszę do Laurencji bo ją ostatnio zaniedbuję (dzień bez smsa dniem straconym ! :D ) i czekam na tę lawinę roboty, która na pewno niedługo się zacznie. seriale oglądałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kropeczka i Myszorek miło Was czytać z rana :-) w Katowicach mokry śnieg, chlapa, zimno, brzydko ble :-( czy mogę prosić o streszczenie MAgdy M? nie oglądam go już w ramach odwyku od seriali ale ciągle jestem zainteresowana :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już powoli budzę się do życia, ale ciężko mi to idzie. Piję kawę, drugą, bo pierwszą musiałam wylać - śmietanka była popsuta :-o Budź Laurkę, bo co Ona sobie myśli ?? Jak tak człowiek przez miesiąc żadnego serialu nie uwidzi, to potem ciekawie się ogląda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Belluś :-) No więc Magda M. pojechała do Olsztyna \"uporządkować swoje sprawy rodzinne\", dlaczego podjęła taką decyzję, i dlaczego Piotr z nią pojechał, to pojęcia nie mam, widać to musiało być w jeszcze poprzednim odcinku. No więc spotkała się ze swoim ojcem, który jej powiedział, że jego żona, a matka Magdy go zdradziła, i mu powiedziała, że Magda nie jest jego córką. I dlatego on się nie odzywał i siedział w Stanach. Najpierw Magda była oburzona, i zła na ojca a potem obojgu rodzicom wybaczyła, podsumowując, że każdy ma prawo do błędu, nawet rodzice. W międzyczasie 2 razy pocałowała Piotra w policzek, a serial skończył się happy endem - cała rodzinka przy stole, rozmawia, śmieje się. Takie tam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze że nie oglądałam wkurza mnie w tym serialu to że całość fabuły to ona i ten piotr jedyna interesująca sprawa (i to też nie do końca ;-) to czy będą razem czy nie a nie mogą być razem za szybko no bo o czym miałby być serial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś, mnie to wkurza, że ona jest taka dzika, odpycha tego Piotrka, który na siłę się jej czepia, i nagle człowiek nie widział 2 odcinków a oni jadą razem do jej rodziców, jakby byli parą, a ona mu daje 2 całusy. Beznadziejna niekonsekwencja. No ale taki już jest ten serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wolę moje na wspólnej ;-) wprawdzie akcja się ślimaczy ale przynajmniej mnie interesuje :-) dzięki za streszczenie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Na Wspólnej fajne wczoraj było - zwłaszcza rozwijająca się akcja, z jędza - uwielbiam ten wątek :-) No i nareszcie zapadł wyrok na tego dupka ! Serial chyba znowu wraca na wyżyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×