Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

hej dziewczyny 🖐️ Rybko w piaskownicy sie pewnie nie spotkamy, bo jak przyjezdzam to rodzine odwiedzam :) Wspolczuje Ci tej sytuacji, moze na Sylwka gdzies do znajomych poczlapiecie, wydaje mi sie ze powinien dostac pieniadze z PZU i to spore Myszor- musze sie wtracic do streszczenia---- matka tych niesfornych dzieciakow, oddajac skradzione przez nich rzeczy, znalazla zakrwawiona bransoletke ,zamordowanej Marty Hubber, chłopaki twierdzili, ze wzieli ja z garazu tego mordercy, to tyle ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Cat :-) widzę,że masz tak jak ja :-) jak juz się gdzieś wybiorę to u rodzinki siedzę :-) a teraz za to ide już do domku miłego weekendu wszystkim :-) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella, sorry widocznie nie doczytałam, :O, jesli tak sie sprawy maja, to chyba faktycznie jest po zawodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka jak zwykle wpisy przelicza :-) no to piszcie dziewczyny bo 10 000 wpis w weekend wypadnie i mnie kolejeczka ominie :-D :-D :-D a gdzie Matka założycielka? nie wraca do nas na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegnam sie 🖐️, wyjezdzamy na weekend, do popisania!!!!!!!! A swoją drogą ciekawe co u Walnietej -detektywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co dalej
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×