Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

smacznego :-) sama też coś przekąszę :classic_cool: Laurka, czy Ty w ogóle oglądasz seriale? ;-) właśnie sobie uświadomiłam że nie wiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, jak dzisiaj sie zwlekałam z łóżka o 6.00, to pomyślałam o Tobie i pozazdrościłam, że pewnie smacznie sobie jeszcze śpisz. Dzisiaj taki śpiący dzień - nie dziwię Ci się wcale, że nie mogłyście z małą wstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Bellus, niedługo to nam chyba już tylko podnoszenie tematu zostanie :-o Zobaczycie, przyjedzie matka założycielka i Was/Nas opieprzy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz rację ruch jakby mniejszy Nieśmiała, Cat to już na dobre zniknęły Rybka i Stokrotka bywają z rzadka a i stałe bywalczynie małomówne się zrobiły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. ale tu pusto.. ja wczoraj nie miałam nawet czasu zrobić sobie w pracy kawki. ciekawe jak będzie dziś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Myszorek :-) Niestety podejrzewam, że do końca roku, będzie u wszystkich z nas bardziej pracowicie :-o więc Myszorku nie chcę krakać, ale.......Ty sobie może zrób od razu tą kawę. Belluś - szukam Cię - podobno było fajne Na Wspólnej wczoraj - widziałaś, opowiesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, Dziewuszki 😘 u wszystkich pracowicie, jak widzę, u mnie też ;) do konća roku kalendarzowego kocioł, cały styczeń - kocioł, ale mam nadzieję, że się wyrobię z sesją jeszcze w styczniu i całę ferie wolne wolniuśkie :D weekend zajmie mi fascynująca nauka podatków :-o egzamin w przyszłym tygodniu czy u Was też taka seksi chlapa, jak tu? bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-) Myszorek 🌼 na pocieszenie, i mam nadzieje że dzisiaj będzie lepiej Laurka, gdzieś Ty była wczoraj? Halinka dzieńdoberek 👄, i Ty zapracowana :-o mam nadzieje że z wajchą wszystko już dobrze Kropeczka opowiem Ci wszystko tylko kawkę zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam wczoraj pyszną zapiekankę ziemniaczaną mniam :-) wszystko dzięki tu obecnej Laurce której składam publiczne podziękowanie ❤️ 👄 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co mam tu siedzieć i milczeć przed kompem? zlazło się tu jakich dzikich i łypią na mnie zezowatym okiem moja frojndin poszła ja kawę z inną, normalnie idę buczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale muszą z nią obgadać mój życiowy problem no co, mam Was zasypać mejlami, czy jak? i tak już nikt do mnie nie pisze, więc chyba tego nie zrobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodź Halinka tak tu smutno i pusto wajchowy też zachwycony, tylko na diecie to za dużo nie zjadł ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to o tym wajchowym to do Laurki było oczywiście i zapiekanki dotyczyło :-D :-D bo taka mało konkretna jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belcia, ale my wszystko łapiemy :D nie będę pisać mejli, będę pisać smsy, o! a Wy tu gadać, bo na sucho i po próżnicy siedzieć tu nie będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już idem. wróciła moja marnotrawna frojndin, chyba jej wybaczę odpowiedzi dochodzą wolno, weźcie je pospieszcie. buzi buzi, może jeszcze przyjdę 😘🖐️ Belcia, na kafe o problemach pisać nie będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laurka, Bella i Halinka, co już poszła :-D Jak miło Was poczytać, dołączam się też. Belluś - proszę o sprawozdanie z serialu 🌼 Laurka, jakie prezenty dostałaś, no jakie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka szef Kingi zrobił konfrontację: zołza, kinga ten kolega kingi i gosc z firmy który zapewnił zołzie alibi no i sam szef - wszystko wyszło na jaw szef wywalił zołze która powiedziała że ma juz pracę inną i że to Kinga powinna się martwić bo taka uczciwa jest generalnie zołzą do końca pozostała, nie złamała się :-D a i jeszcze plakaty velvet na mieście już wiszą a nudne wątki to: Igor zabrał/porwał Anie ze szpitala Ta od gwałtu zatrudniła się w barze na wspólnej No a ten co studia rzucił chyba będzie z Susi tak coś się święci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×