Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

u mnie mała przerwa na kafe i ciasteczko owsiane :D a u was ? Sto na co idziesz do kina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetny wybór :D sama z chęcią obejrzę \"Dumę\", ale pewnie na dvd bo mój kochany glonojad raczej się nie wybierze :D (zwłaszcza, że będę próbowała go też namówić na \"tylko mnie kochaj\" :D ) ja uwielbiam tę książke, a odkąd tvp wyemitowała parę lat temu ang. serial, Colin Firth jest dla mnie jedynym i niezastąpionym Panem Darcy :D był tam boski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio zrobiłyśmy sobie z córką babski wieczór, bo nasi mężczyzni zle się czuli to pojechałyśmy do Arkadi, najpierw do restauracji, potem na zakupy (wróciłam o parę groszy lżejsza - szkoda, że zbędnych kilogramów tak łatwo nie ubywa) a na koniec zaciągnęła mnie jeszcze na opowieści z Narnii, ładne nawet, ale tylko dla dzieci, ja się troche nudziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilę, powinnam się przygotowywać do konferencji a siedzę w necie sama nie wiem po co . Już mam powoli dosyc pracy... ale jescze troszke i odetchnę z ulgą :-) Co porabiacie chaberki ? Chyba czekacie na wiosne czy jak? A zapowiadaja ogromne mrozy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry, bry - dla kogo dobry, dla tego dobry........ Dla mnie Myszorku, Colin Firth jest jedynym słusznym Panem Darcym, i nie pójdę na tą nową \"Dumę i uprzedzenie\". PS. Twojego Stylu nadal nie mam 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) gdzie byłaś kiedy cię nie było? zaczyna mnie kręcić w nosie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ogromną ochotę na kawę 3w1 :classic_cool: chyba ulegnę tej niecodziennej pokusie i przespaceruję się do sklepu.. poza tym zabrałam dziś z lodówki serek, przekonana byłam, że to coś jak wiejski, ale to niestety serek do smarowania chleba. Może znajdę w sklepie jakieś pieczywko, by go nie zmarnować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na pogrzebie. Laurka - a ja nie poległam w diecie, tylko dlatego, że wierzyłam w Ciebie - nie rób mi takich rzeczy. To ja się głodze, a tu takie rozprężenie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była kawka, nie ma kawki. bułę kupiłam wielkości talerza pod filiżankę, a wy tu głodówce :D ja najbliższą imprezkę mam w lipcu dopiero - zdąże jeszcze schudnąć, przytyć i schudnąć 5 razy :D zresztą teraz w zimie chyba nie jestem w stanie się nie wiadomo jak ograniczać :o to nie lata kiedy to przez 3 miesiące dzień w dzień na obiad w pełni satysfakcjonuje mnie talerz pomidorów :D i jestem wtedy cała szczęśliwa,bo uwielbiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato z latami Ci się mylą - oj Myszorek, ta kawa, to bez żadnych dodatków była ? ;-) No my tam z Laurką się zawzięłyśmy - ale Ona wzięła i poległa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Laurka, w takim razie Ty jesz za mało - a tak też nie można. Ech, widzę, że Ty się na głódówkę omalże uparłaś. Ale masz silną wolę. Ja się też staram mniej jeść, ale jem, dopiero po 18.00 staram sie żyć tylko wodą i miłością ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadam sobie z Plujką na tlenie :D co za mądre dziecko :D tyle mi pisze, a ja gupia nie kumam języku 3latki 😭 ale obrazki rozumiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety w J.Austin brak jakiejś niezwykle wartkiej akcji :D a czy główny bohater łanny? :D na pewno nie tak boski jak już wspomniany prez nas Colin :D ja będę ciągnąć męża na tę polską komedię, ale może jakoś za dwa tygodnie jak się zdołamy przeprowadzić :) a do teatru idziemy w połowie lutego, jupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć \"piękny chaberku\", mi się Narnia bardzo podobała :-) Natomiast podejrzewałam, że Duma będzie kiepska, więc nie idę na to, już na pewno teraz, kiedy i Tobie się nie spodobało. Myszorek, nowy Pan Darcy, do pięt nie dorasta Colinowi, mi sie wcale nie podoba, widziałam go w reklamach - ble......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilowo jestem i się wpisuję, humor wciąż podły, mam nadzieję, że u Was lepiej. mnie czekają teraz egzaminy, więc wpadam w czarną dziurę i mnie nie będzie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, może ja jak zwykle jestem nie w temacie, ale dlaczego Ty masz taki kiepski humor ??? A tak w ogóle to Kropka też Cię przytula i daje kissa 😘 na poprawę humoru :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha za chwilę Laurka wpadniemy w jakiś \"wyścig odchudzania\" i w szpitalu wylądujemy :-D :-D :-D Mnie Wajcha kontroluje, a Ciebie ?? Patrzy uważnie czy jem wystarczająco, i jak jem za mało, albo chudnę, to mi moralizuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz złośliwą Wajchę 😠, za to przesyłam 😘 od Kropki - ja Cię wspierać będę. A nie widzisz efektów, jak po 18.00 nie jesz ? Ja się budzę z płaskim brzuchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam się łudzę, że jakbym już zawsze tak sie odżywiała, a nawet bardziej zdrowo, bo wzbogaciła dietę warzywami i owocamu - ble...., to będę miała zawsze taki płaski brzuch. Takie mam złudzenia/marzenia. Za chwilę nas inne dziewczyny opieprzą, bo tu topik się dietetyczny robi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×