Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

No właśnie Ona też chce mieć dziecko, i ma chyba problemy z zajściem w ciążę - ma chyba nieuregulowaną gospodarkę hormonalną. Podejrzewają PCO (mam nadziej, że wiesz co to, bo nie umiem pisac poprawnie całej nazwy), bierze teraz prolaktynę. Okres sie jej spóźnia o 17 dni, i dzień w dzień mi tu gada o tym czy jest czy nie jest - i troche już mam dosyć :-) Test robiła tydzień temu, rano, i żadna kreska jej nie wyszła. Jakiś ciężki przypadek z niej ;-) No ale, jak piszesz, że nie czułaś \"tego czegoś\", to może ona jest w ciąży, i też jej nie czuje. No życzę jej tego - byłabym ciocią :-D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie stwierdzam, że \"zrobienie\" dziecka jest strasznie skomplikowane ;-) I te jej - jestem, czy nie jestem - oszaleć można ! Kiedyś chyba to było łatwiejsze, no nie ? Myśle, ze moja, czy jej mama nie miały takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ja tez dziekuję, ale z drugiej strony miały zdrowsze organizmy. My sie teraz martwimy, czy możemy mieć dzieci, a one sie martwiły, czy są w ciąży. Czy kobiety zawsze muszą sie czymś martwić ?? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super - moja przyjaciółka miała rację, mówiąc, że żałuje, że nie urodziła sie facetem ;-) No ja bym nie chciała, ale mogłybyśmy mieć chociaż trochę łatwiej, prawda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dziś egzamin. podtrzymajcie mnie na duchu, bo przez moje problemy nie umiem nic. mam tylko parę ściąg. buziaki, nie będzie mnie kolejny tydzień 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, kochanie nasze - ja tu tęsknię :-D Podtrzymuję Cię na duchu, tylko nam nie upadnij. Całusy 😘 Nie chcę tutaj na forum poruszać Twoich problemów - ale napisz tylko, czy one są bardzo poważne ??? Bo się martwię :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie weekend \"iprezowo\" w piątek - urodziny kolegii w knajpie w sobotę przyjechała do mnie koleżanka z liceum (podstawówki też) i trochę zabalowałyśmy o 11 zachciało nam się tańców więc wsadziłyśmy wajchy do taxi trochę się bronili ale nie mieli szans no i w niedziele odsypiałam weekend a jak już wstałam to poszłam na oglądanie kotka do znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinko kochana problemy masz mam nadzieje że szybko się rozwiążą pozdrawiam całuje i na duchu podtrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka - obstawiam, że nie wychodzić, ale jak masz mus - to nie ma innego wyjścia - ubieraj rajstopy, rajtuzy, spodnie bluzki, swetry, czapkę, i inne wspaniałe stroje zimowe - i wychodź ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, mi też się to marzy - wczoraj z Wajchą oglądaliśmy wycieczki do ciepłych krajów - i się rozmarzyliśmy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się marzy teraz Maroko..w maju lub koło października kiedy temperatury są do przeżycia :D ale jak tu marzyć o wycieczkach i mieszkaniu jednocześnie 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem totalnie wkurwiona 😠, 😡 - aż tak, że musiałam wziać tabletkę na uspokojenie - przełożony z urlopu wrócił. Cudownie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhm, miło. miałam takie nastroje w poprzedniej robocie praktycznie dzień w dzień. na szczęściu tu mam miłych, kulturalnych szefów :D dont łory Kropuś 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek - zazdroszczę :-) A w robocie, jak to w robocie - raz lepiej raz gorzej. Chyba zacznę szukać czegoś nowego. Laurka już wróciłaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jednego i drugiego :-) Sto, to my \"dla dobra wyższego\" poczekamy cierpliwie na te zdjęcia :-) Laurka, ale Ci się ta zima spodobała :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciągnęłam topik z odmętów 8 strony. Witam Was w ten znowu mroźny dzień. Czy któraś z Was wie, ile to będzie jeszcze trwać ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam topik w ulubionych i nigdy nie muszę go wyciągać :D jutro już ocieplenie Kropeczko, przynajmniej tak obiecują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę ??? Ocieplenie ??? To by było CUDOWNE !!! Cześć Myszorek :-) Co Ty tak późno ? Znowu tramwaje w Poznaniu nie jeździły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
informatyk siedział przy moim kompie, a ja spokojnie wcinałam śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jeszcze śniadania nie jadłam, i nie bardzo mam ochotę wychodzić po nie na ten mróz :-( I siedzę i żyję pracą ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przyjemnością przekazuję serdeczności od Rybki :D bidna nie ma nawet jak zajrzeć do nas. no ale jeszcze jakieś 3 tygodnie i wróci do życia :D czekamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie...
co tam u rybki ....nadal kursuje miedzy meżem a kochankiem ?:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za ciekawska pomarańcza ? to nie telenowela :P a kysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×