Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

melduje się i ja przez ten mróz zamarzła mi klapka od baku i nie mogę zatankować więc nie mogę jeździć :-( niech to się skończy wczoraj w pogodzie słyszałam że od poniedziałku czy wtorku znów ma być tak samo zimno Laurka, nie wychodź ! na zewnątrz jest dramat taki że szok Teściowa wyprasowała? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laurka, właśnie miałam krzyczeć, że już prawie wpół do 11.00 jest :-D Jak nie musisz, to nigdzie nie wychodź - mróz jest koszmarny 😠 Ja mam w domu akurat b. gorąco - jakieś chyba 27 stopni, w piątek, to nie mogliśmy z gorąca spać. Najchętniej siedziałabym tylko w domu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki wstyd, jaki wstyd - tylko pogratulowac :-D :-D Wstydzić to się mogę ja - mam prawko, od 5 lat i w ogóle nie jeżdżę, bo się boję :-o To jest dopiero obciach. Laurka, tylko się nie wymiguj od zajęć, bo jak nie będziesz jeździć, to będziesz taką pierdołą, jak ja - prawko ma, ale jeździ MZK ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, to nie wiesz, że świeżo upieczeni kierowcy znają kodeks drogowy znacznie lepiej od tych \"starych kierowców\" ? Tylko co z tego ? Za nimi przemawia góra doświadczenia. Sto - znalazłaś te tipsy ? Robisz je gdzieś ? Tak mi sie przypomniało, bo chyba muszę dzisiaj sobie w końcu manicure zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie...
A co mi tam wpisze sie jeszcze raz na tym topiku ,tym razem na nowej stronie .:) ps.Myszorku masz ladny jezyczek .::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria ma się do pratkyki jak jak klapki na mroz ;-) ja teorie zdałam bez błędnie a do jazdy 3 razy podchodziłam i do dzisiaj z parkowaniem mam problemy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, Belluś, to \"typową kobietką\" jesteś, bo one niby zawsze mają problemy z parkowaniem ;-) Ja tam chyba w tej chwili miałabym problemy ze wszystkim, i z teorią i z praktyką :-) Dlatego w ogóle nie siadam za kierownicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha - no zorientowałam się, jak wysłałam poprzednią wypowiedź - Laurka nie martw sie, dla mnie wiekszym horrorem był plac, niz jazda po mieście. Zdałam za 4 razem, egzamin, i egzaminatorów wspominam nawet miło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jak już będzie to prawko, to odrazu zabieszcvie się za doskonalenie tej umiejętności. Ja nie jeżdziłam a teraz mam problem, po kilku dobrych latach, musiałabym się uczyć na nowo. Szerokiej drogi i gumowych drzew.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mysia30 ja po spowodowaniu kolizji drogowej w której ucierpiał mój \"maluszek\" nie jeździłam przez jakiś rok ale się przemogłam :-D a teraz nie jeżdżę bo mi bak zamarzł ;-) :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś w radiu słyszałam, że ktoś gdzieś ogrzewał samochód..suszarką :D spalił dwa samochody, swój i jakiś stojący po sąsiedzku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie Kropcia kiedyś miałam ale po kolizji drogowej przestaliśmy się lubić ;-) i go sprzedałam teraz to mam furę na wypasie ;-) w porównaniu z fiatem 126p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszłabym na \"tylko mnie kochaj\" i \"wyznania gejszy\". ale że w lutym już jest teatr w planach to z czegoś trzeba zrezygnować 😭 tak więc \"tylko mne..\" obejrzę kiedyś na dvd, a na gejszę pójdę do kina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę chyba dzisiaj na "Underworld Evolution", ale Wy chyba nie lubicie takich filmów - bo to o wampirach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie mnie takie filmy nie interesują :D ja mam z gejszą jak najmilsze wspomnienia :D tę książkę dostałam w prezencie od jeszcze wtedy nie męża, i nawet nie chłopaka... to był pierwszy prezent, i to z taką dedykacją, że wtedy zaparło mi dech :D to było na gwiazdkę, po 3 miesiąach zaczęliśmy się spotykać :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku też czytałam wyznania gejszy w ogóle dużo książek o kobietach islamu kiedyś przeczytałam teraz niestety czytam tylko ustawy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem jakaś chora chyba gejsza i islam ;-) chciałam napisać że o gejszach nie czytałam bo się kobietami islamu bardziej interesuje i co wyszło dramat cholerne 60 sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie za polskimi filmami, zwłaszcza nowymi komediami, to nie przepadam. Sto, ja lubię chodzić do teatru powszechnego na Ząbkowskiej, ale trochę się tam czuję, jakbym serial oglądała, bo tam wszyscy serialowi aktorzy grają ;-) Myszorek, też dostałam od Wajchy, na początku naszej znajomości ksiażkę z dedykacją, i kuxwa ją gdzieś zapodziałam, przy przeprowadzkach, i nie pamiętam, co On mi tam napisał, a tak bym chciała mieć tą książkę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessssa
gdzie jest teatr powszechny na zabkowskiej bo nie kojarze jakos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×