Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Sto, to ja już wolę Plebanię :-) Właściwie to jest teraz jedyny serial, który oglądam. Laurka - ale byś miała cudnie - w średniowieczu klapki na mróz ;-) :-D Ciekawe jakby Ci się tam żyło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałyście \"Kształt rzeczy\" w Powszechnym ? B. mi się podobało :D Kropuś, Plebanię ? ło matko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia a na Wspólnej już nie oglądasz? plebani nie widziałam, nie wiem o co chodzi czy to jakiś pro religijny serial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty wiesz, jaki to się teraz nowoczesny serial zrobił ?? ;-) :-D :-D Jak ostatnio patrzyłam co tam grają, to rozważałam \"Kształ rzeczy\", ale w końcu poszłam na \"Letników\". Trochę nudne, i na pewno smutne. Teraz też chcę na coś pójść - tylko jeszcze nie wiem na co. Sto - a Ty polecasz inny teatr ? Co z tą scenografią ? Naprawdę jest taka niezła ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor - - - - > pozdrawiam rodzinę ;) :) :0 a co do filmu \"tylko mnie............, właśnie ściągamy z netu wersję kinową takie zimno że nie chce sie do kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropuś gdybym ja była w Wawie to wybrałabym się albo na \"Stalowe magnolie\" w Syrenie, albo na \"Klub hipochondryków\", też tam :) Pierwsze - obyczaj i trochę melodramatu w jednym, a druga pewnie niezła komedyjka. Byłam tam kiedyś na \"Wieczorze Panieńskim\", uśmiałam się, że hej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bellus, nie oglądam już na Wspólnej, bo jakoś tak mi nie \"po czasie\". A Plebania jest jedynym serialem, który grają, jak do domu przychodzę - dla mnie jest on tak niezwykły i inny, że z zaciekawieniem patrzę, jak żyje serialowa polska wieś - bo dla mnie to kosmos. Czy pro religijny - a bo ja wiem, chyba trochę tak, ale w tym wszystkim jest jeszcze poczucie humoru, i na obejrzenie czegoś przy kolacji jest w sam raz :-) No i to tyle co oglądam w naszej TV. Wspólna mnie zniechęciła, bo nie podoba mi się ani wątek ciąży KIngi, ani intrygi byłej żony Oskara. Nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, bo Mr. Knorr, to niereformowalny typ ;-) Tylko zastanawiam się, jaka baba go chce ??? Przecież on jest obleśny :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a nie postawiłam ? W końcu gadałyśmy ze Sto, że on sypia z innymi \"na boku\", a ja sie zapytałam, która by go chciała - w kontekście seksualnym ;-) Laurka, a nie chciałabyś np. w średniowieczu żyć we Włoszech i byc np. księżną ?? I co ? Wtedy też byś nie chciała żyć w tamtych czasach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja tam mam tylko jeden punkt - ani tam Grabarczyka nie lubie, ani za żadne skarby księżną w średniowieczu nie chciałabym być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inhalacje kojarzą mi się z sanatorium w Ciechocinku :D no i ewentualnie te domowe, nad garnkiem ze ścierą na głowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, on miał inną żonę, ale już dawno jej nie ma - teraz mieszka z byłą kochanka, która jest z nim w ciąży - on się Tracz chyba nazywa. Śmieszy mnie strasznie - wielka mi szycha - do tego brzydal - a takie \"laski\" ma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kelnerka, czy właścicielka ?? Bo mi sie włosy właścicielki b. podobają - takie blond i kręcone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ona jest właścicielka - widac lubi z tacą chodzić :-) A Ty to nie masz takich samych włosów, jak ona ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessssa
idz idz wez sie za siebie, bo jeszcze cos przeoczysz. Goly tylek Strasburgera... jest sie czym zachwycac.. rzeczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessssa
jestem. Masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessssa
ja nie wiem gdzie jest topik dla sfrustrowanych. A Ty wyjatkowo dzialasz mi na nerwy i to podnosi poziom mojej frustracji, czekam az sie to wszystko skumuluje i jakos wybuchnie czy sie rozladuje. Moze wtedy bede bardziej chetna do dzialania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak pragniesz żeby to wybuchło Vansessa, skoro u nas siedzisz :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessssa
Tak Myszor, chce zeby wybuchlo, bo to jedyne wyjscie (ujscie). W druga strone juz sie nie da. To ze tu wpadam, nie znaczy ze tu siedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo\'s gołych tyłków - ale wdzięczny temat, prawda ? ;-) W \"Letnikach\" można zobaczyć goły tyłek aktora, który grał w Magdzie M., jej kolegę z biura i wspólnika, z którym się nie cierpiała. Co oni tak się teraz negliżuja ? Dla zwiększenia oglądalności ? Czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessssa
ale ja nie czuje wewnetrznej potrzeby zakladac topiku dla sfrustrowanych. Tym bardziej jesli masz mnie nawiedzac, wole taki uklad.. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessssa
tak dym, pozar, rozlew krwi, walka na miecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbgvnvn
A teraz wam coś pokażę! Oto wypowiedź Beaty Herbaty pod nickiem: 'ludzie czemu"z topiku zdrada męża: 23.01] 19:44 ludzie czemu nie rozumiecie kobiety?????????????????????? czepiacie sie studiów?????????????????????????? po co????????????????????/ przecież nie po to założyła ten wątek, prawda????????????????????? ja też jestem na zaocznych, niedługo konczę i mam zamiar robić doktorat na zaocznych, z informatyki o co wam chodzi??????????????????????????????????????????????????????? czepiacie się bzdur zamiast pomóc kobiecie ja też założyłam topik, na którym opisałąm bardzo dużo o sobie, swoim problemie, rodzinie, i wiecie co???????????????????????/ Takie żmije jak wy go zniszczyły, bo czepiały się różnych bzdur, niekoniecznie związanych z tematem, a nawet w ogóle nie związanych, chodzi mi o to, że w takim topiku trudno jest przedstawić dokładnie sytuację w domu, odpowiada się na różne pytania różnym osobom, często te pytania sa bardzo różne, na skrajne tematy, odpowiadasz na nie i czytający topik mają czesto wrażenie, że kłamiesz, albo zmyślasz, albo, że są nieścisłosci w Twoich odpowiedziach, bo to są szczątki Twojego życia, jakieś jego malutkie ułamki, potem Ci zarzucają, że to prowokacja, a Ty zaczynasz się tłumaczyć, żeby Ci uwierzyli a oni nie wierzą, bo "przyłapali" Cię na "kłamstwie" niby, bo sie czepili tematu nie zwiazanego z Twoim problemem i zaczynaja zadawać głupie pytania oderwane od tematu, tak jak w Twoim przypadku pytają o Twoje studia, czy masz zjazdy czy nie masz, czy mozna doktorat robić na zaocznych czy nie mozna itp. na moim topiku też było identycznie, ktos mi nawet zarzucił, że o dzieciach za mało piszę, a temat topiku wcale dzieci nie dotyczył, większość ludzi to takie hieny, które czyhają tylko na czyjeś nieszczęście, ty piszesz, że Cię mąż zdradziła, a one sie czepiaja, że za mało o czymś piszesz, albo, że zjazdy masz lub nie masz i dyskutują na temat doktoratu mnie się tak uczepili na moim topiku, że po jakims czasie musiałam kombinowwać z jakąś panią psycholog, bo mi nie chciały wierzyć, myślały, że to prowokacja, bo np. nie wiedziałam noc o prpcedurze meldowania dzieci, i nadal nie wiem nic o tym, a oni wymysleli, że ja zmyslam mój topik to: mój mąż kasuje numery w swoim telefonie słynna beata herbata, której nikt nie chciał wysłuchać, potem założyłam inny topik, na którym nie pisałąm prawdy, który był prowokacją, pisałam to co ludzie chcieli przeczytać, i wiecie co? na nim nikt mi nie zarzycił kłamstwa 19:53 ludzie czemu taka jest nasza polska rzeczywistość, przykro mi, bo mój problem na prawdę istniał, a te hieny zamiast pomóc, pisały o tym, że to prowokacja, bo "przyłapały" mnie na nieścisłościach, tylko jak się odpowiada na pytania wyrwane z kontekstu, które dotyczą bardzo różnych spraw to niemożliwe jest opisać swoje życie od a do z a większość Polaków nie umie czytać ze zrozumieniem-ok. 75% społeczeństwa NIE UMIE CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM to bardzo dużo tak jak na Twoim topiku-napisałaś, że Twój mąż mówił, że ona ma męża, a wszyscy lub prawie wszyscy już twierdzą, że ona ma tego męża, a potem ci zarzucają, że Ty twierdzisz, że ona ma męża prostaki polska rzeczywistość, zawiść, nieumiejętność czytania, słuchania, czytania ze zrozumieniem 19:54 ludzie czemu http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2829651&start=0 20:00 ludzie czemu wyżej podałam linka do mojego topiku, na którym zarzucali mi, że kłamię, że to prowokacja itp przeczytaj i nie reaguj na te bezsensowne zaczepki niech się najpierw nauczą czytać ze zrozumieniem pozdrawiam Cię ja też mam swoje zdanie na temat twojej sytuacji, poczekam jednak do jutra, aż napiszesz czy chcesz je usłyszeć, mam nadzieję, że moje wypowiedzi na Twoim topiku nie Ci niemiłe, piszę po prostu to co czuję, jak będziesz chciałą to możemy "porozmawiać" przez maile lub gg. No i co na to powiecie??? Głupi jesteście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiemy, za kogo :-p Sto, po takim czasie nie używania zmywarki, pewnie teraz musisz być szczęśliwa ;-) Twoja Wajcha wiedziała co robi, naprawiając tak późno zmywarkę - może go bardziej docenisz ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×