Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Myszorek, ale muszę w pracy wyglądać elegancko - garnitur, kostium, fryzura, nienaganny makijaż - więc nie mam wyjścia - muszę wstawać tak wcześnie, bo tyle zajmują mi przygotowania - ani minuty krócej, niestety :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja wszystko przygotowuję wieczorem. przede wszystkim prasowanie,a potem wyjmuję wszystko co mam założyć w jedno miejsce i dzięki temu rano tylko szybciutko się ubieram :) nawet kanapki robię przed snem tak by rankiem tylko wrzucić je do torby :D najdłużej rano siedzę w łazience oczywiście, malowanie i czesanie prawie 20 min., a potem w 10 min. się ubieram i wychodzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, ja w łazience najdłużej spędzam czas. Ubranie mam już przygotowane, nie prasuję rano, kanapek nie robię, i czasu nie mam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczęta :-D ja rano wstaje o 7 w porywach do 7:20 wychodzę z domu po 8 w łazience siedzę jakieś pół godziny, reszta to prasowanie i ubieranie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropuś..bez komentarza :D Belluś witaj i tu i tam :D rozmawiałam właśnie z koleżanką - najprawdopodobniej za 2 tyg. odwiedzi mnie z jeszcze jedną psiółą :D a w marcu rodzinka przyjedzie :D bosz, jak ja uwielbiam odwiedziny na tym zadupiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bez komentarza, bez komentarza :-p Ostatnio dokonałam pewnych obserwacji - że moja Wajcha szykuje się jeszcze dłużej, niż ja ! Je śniadanie, czytając przy tym gazetę, potem 20 min. wybiera skarpetki, a ja w tym czasie dostaję zawału, że znowu sie spóźnię do pracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. że wajcha cię odwozi?? ale ci dobrze kobieto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakoś tak wypada, że najczęściej jeździmy razem, ale ja cała w nerwach, że się spóźnię, ale jakoś nie mogę się zmobilizować, żeby się na autobus przesiąść :-) Za to wracam środkami komunikacji miejskiej - a jakże :-) Niezapomniane przeżycia to są :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki weszłam właściwie tylko po to żeby uspokoić co niektóre niecierpliwe :-) skończyłam swój projekt. Zakończył sie pełnym sukcesem :-) dzięki dla Was za trzymanie kciuków. Teraz będe odpoczywać przynajmniej teoretycznie bo jutro znów jade do Warszawki :-) Specjalne podziękowania dla Kropeczki która z super wyczuciem zadzwoniła do mnie w najtrudniejszym dla mnie momencie żeby podtrzymać mnie na duchu :-) i dla Myszorka za miłe sms-ki :-) Nie przeczytałam tego co tu naskrobałyście przez ten tydzień,ale wiem że jak zacznę to tak szybko sie nie oderwe od lektury więc poczekam aż będę mogął to zrobić w spokoju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rybka :-D :-D :-D :-D Nareszcie, kobietko się odezwałaś. Bardzo sie cieszę, że sukces w stolicy odniosłaś - teraz sobie możesz spocząć na laurach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laury i spoczywanie na nich to nie dla mnie :-) wolę ostrą konkurencje a konkurencji nigdy nie lekceważę :-) właśnie jutro jade ją podglądac :-) Będę czytać wszystko po kolei ale możecie mi w skrócie powiedzieć co porabiałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto (Laurko) ja nie wiem, jak Ty to robisz, że Tobie to tak mało czasu zajmuje :-) Musisz mi chyba jakieś korepetycje dać, czy coś :-) Rybka - ja to już sama nie wiem, co tu się działo, jak Ciebie nie było - i wszystko i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Laurka, mi 10 minut to zajmuje mycie twarzy rano - nie mam pojecia jakim cudem tak długo to trwa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prysznic, to mi zajmuje 40 min., makijaż ok. 20 min., i tak czas leci...... a tu już trzeba wychodzić, i najczęściej nie zdążę sie uczesać, i jadę do pracy z taką \"fryzurą\", i dopiero w łazience w biurze sie czeszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha dobry jest. Nie wiem, czy remament by coś pomógł - chyba jestem po prostu powolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropciu mnie się czasem zdarza siedzieć pod prysznicem 15 czasem 20 minut - zazwyczaj w weekend i po imprezie ;-) ale 40 minut to bym cała pomarszczona wyszła spod tej wody poza tym gdzieś czytałam że to nie zdrowo ba ja nawet w kąpieli 40 minut nie wytrzymam no chyba że z kimś ;-) albo jak film oglądam w wannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano bo wiesz, ja tam tak nie stoję, jak sierota pod tą wodą, ale robię sobie jakieś peelingi, masaże, ujędrniam uda, posladki, biust, potem siedzę z odżywką na włosach, i tak jakoś schodzi te 40 min. A tak w ogóle Bellus, to co u Ciebie słychac ? Jaki masz humor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Ty pięknie ujędrniona i wypielęgnowana Kropciu jesteś tak codziennie po 40 minut :-D u mnie dobrze to znaczy dzisiaj nie najlepiej ale generalnie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha - staram sie Belluś, staram, coby młodym być ;-) Jak ktoś nie lubi żadnych sportów uprawiac, to musi się ratować kosmetykami :-) U mnie teraz jest ok., a Ty czemu masz dzisiaj \"średni\" humor ? Widziałaś wczoraj Grzesia w NW ?? To był ubaw :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie Olejnik na 1 oglądałam czekając na orendzie wielkiej kaczki ale Grzesia na szczęście zobaczyłam jak na chwilkę na TVN przeskoczyłam a było coś ciekawego poza Grzesiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic - kompletnie, coś im serial usechł, pomimo takich sensacyjnych wątków :-o Tylko Grześ i Ziębowie ratują go jescze. Orędzie \"wielkiego ptaka\" tez widziałam - lepsze niz NW :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie czemu ty się kobieto katujesz o 6 rano ? :D za nic w świecie nie mogę tego pojąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mi to daje energię na cały dzień :-) A tak serio, to oczywiście nie zawsze robię takie zabiegi rano, cześciej latem. Ale jak nie robię, tylko niby \"szybki przysznic\", to i tak tyle mniej więcej schodzi. Myślisz Laurka, ze skórę sobie zetrę ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, to straszne ;-) I widzisz, dlatego po kąpieli używam balsamów - co inna część ciała, to inny balsam ;-) A co tak ucichłyście ?? Halinka miała dzisiaj być i co ? Gdzie jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! żeby Wam uśmiechy na buzię wskoczyły przesłałam obiecane zdjęcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No było bardzo ciężko :-) sama wiesz, bo trafiłaś na najgorszy dla mnie moment- stres ogromny... sen - jakies 3 godz. na dobę ... a konferencja- też się udała choc troche tremy było :-) ktos mi poradziłażebym pomyślałaże widownia jest naga :-) ale bardziej pomogła mi rozmowa z Tobą :-) jeszcze raz dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia widziałam - myślałam, ze będziesz miała brązowe włosy :-) A tak są ciemniejsze, niż były. Odpowiedziałam na Twojego maila, więc jakbyś miała chwilę, to odbierz. \"Naga widownia\" ?? Mnie by to nie zrelaksowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies bzdury powypisywałam - no więc: Sa ciemniejsze niż były, ale to dla mnie dalej jest blond :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąglę siedzę w excelu, mam już dość 😭 czekam na telefon z magazynu, wiem już że moje meble dojechały na sklep, ale to magazyn ma się ze mną skontaktować i umówić na dostawę. coś się nie kwapią 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×