Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Jestem- dopiero! Oczywiscie ciezko było znalezc mi zyłe i pani m,nie podziorkowała i raczki bola. A widze ,ze jakies spotkanko sie tu szykuje :) Ja tez chce !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to proszę podnieść rękę do góry, kto przyjedzie, żeby Kropcia mogła zaplecze noclegowe przygotować :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę. spać nie muszę u Kropci i mogę zwolnić półtora metra podłogi :D:D taxi się mogę przemiścić w każdej chwili gdziekolwiek np. w okolce żwirki i wigury :D a ty gdzie Kropka mieszkasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli się przerażam :-D :-D Ale będzie fajnie, myślę - do 22.04 jeszcze trochę czasu jest, więc przemyślę, jak Was ulokować, Wajchę na takie przeżycie przygotować, i zastanowić się do jakiego klubu pójdziemy zaszaleć :-) Tylko od razu mam wielką prośbę - razem z karimatami weźcie koce, bo z tym nie wyrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, no to dzięki Tobie, kochana, będziemy miały więcej miejsca. Dla Halika jest przewidziane miejsce honorowe - w sypialni - tylko musisz sobie kogoś tam dobrać. Oczywiście z nas - facet mile nie widziany :-) Na kanapie też dwie osoby mogą jakby co przenocować, a na dywanie, to już normalnie cały tłum. Mam nadzieję, że żadna z Was nie ma uczulenia na kota ? Myszorek - ja mieszkam na Bródnie, przy Cmentarzu Bródnowskim, na Żwirki trochę daleko, ale jak będziemy w Centrum, to stamtąd bliżej. Z łazienką będą cyrki - bo ja mam jedną, małą :-) Ale co tam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi też ciśnienie Laurka skoczyło :-D Fajnie, bardzo się cieszę, że sie zdecydowałyśmy, bo już myślałam, że nigdy do tego nie dojdzie - też już w kalendarzu zapisałam \"tą\" datę. Śmiała - niech Wajcha z dzieckiem posiedzi a Ty kobieto do Warszawy na zabawę przyjeżdżaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiesz? to som takie letkie buty :D trampkopodobne :D chyba że obowiązuje gala, to wtedy wezmę szpilki do plecaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gala Halik , gala, bo nas do jakiego klubu nie wpuszczą :D mnie nie zawsze wpuszczali bo jak dziecko wyglądałam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, ja to myślę, że byśmy do jakiejś knajpki sobie poszły, albo do klubu, i jak Ci wygodnie w pepegach, to smiało :-) Stroje dowolne :-D \"Domówki\" (tzw. impreza domowa) Wam nie proponuję, bo zaraz przyjedzie policja - u mnie nie można sie bawić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilę mnie nie było a Wy juz miejsca sobie na karimaty zamawiacie :-) zapisuję 22 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krpeczko w W-wie nie ma z tym problemu przecież :-) klubów taki dostatek,że całą noc możemy pobalować od imprezki do imprezki :-) co myślisz o Mazowieckiej? tam chyba sporo knajpek jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, Halik ma miejsce na łóżku, resztę możecie rezerwować, jak chcecie :-) Mam nadzieję, że będzie ładna pogoda, w klubach fajni faceci i promocje na drinki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowieckiej ??? Rybko, a co to jest ?? Ja nie klubowa, i szczerze mówiąc, proszę o jakieś podpowiedzi, bo będę musiała sama szukac, a to może się skończyć jakimś dennym klubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra Kropcia to zróbmy ranking kto co tam zna :-) ja polecam Enklawę - ładnie tam jest i miło i muza i drinki :-) chyba na Mazowieckiej Sto może by dała jakiś pomysł ona chyba często bywa w klubach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc jadą: Bella Laurka Halinka Rybka Myszorek Śmiała (?) Jak kogoś pominęłam, to krzyczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też bym chętnie Sto posłuchała i Jej propozycji. Ona też do Dekady chodzi. Może by się z nami wybrała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja jestem ale nie obiesuje na 100% ale czadowo by było ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Moluś też - razem jest już nas 7 i ja 8. Myszorek, nawet nie wiedziałam, że w Wawie tyle knajp jest. Warto by było iść do jakiejś poleconej, bo jak wybiorę na chybił trafił, to nie chce, żebyście mówiły, że u Kropki było dennie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czadowo by bylo ja moze odwiedzilabym moja przyjaciolke przy okazji imoze spalabym u niej ale to wszystko palcem na wodziwe pisane bo nie wiem co z wajcha no i nie wiem czy ta kolezanka nie ma innych planow na ten dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×