Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Ja tez często facetom pokazuję że mam większa wiedzę od nich:) A jak nawet nie mam to ich ściemniam - na tyle ile mogę - hahaha. Ryba fajnie masz z tymi kwiatkami - ja też tak chcę, ale mieszkam z rodziacami i mam ogródek i mam mamę która wychodzi z założenia że jak cos zrobię to będzie źle. Ostatnio wymyśliłam brzoze u siebie na podwórku:) I mam zamiar ja wsadzić jak tylko bedę miała chwilę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zapomniałam dodac bede wysiewac kwiatki do korytek na balkon !!! Tylko korytka musze kupic :) Sa fajne w biedronce i odrazu z tymi mmmm no zawieszkami po 10 zł i nie wiem czy to duzo czy mało. Musze isc do ogrodniczego i obadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że widziałam, u mnie też tak jest, tylko, że jest trawa odgórnie posiana, i nie można zmieniać. Ale Rybki ciągle nie moge sobie \"poukladać\", i ciągle mi sie myli, czy ma dom, czy mieszkanie w bloku. Ale musze sobie to zapamiętać. Moluś, a jaką chcesz sobie fryzurę zrobić ? W weekend - będę robiła NIC - wielkie nic - lenistwo na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryurka jeszcze nie wiem. Pewnie tylko koncowki zrobie, chyba ze pani cos fajnego zaproponuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, tak Wam powiem nieśmiało, chodzi po głowie obcięcie włosów , tak za ucho. Ale chyba twarda będę, i nie obetnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mi czasem tez chodza po głowie rozne krotkie fryzurki ale szkoda mi moich \"piór\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale przeczytałam artykuł: \" W Polsce przybywa babć, które dopiero co przekroczyły trzydziestkę! Najmłodsza polska babcia mieszka w podłomżyńskiej wsi. Została nią, gdy miała zaledwie 28 lat (zarówno ona, jak i córka urodziły w wieku 14 lat). Dziś ma 30 lat i dwuletniego wnuka. Przyglądając się obu paniom, można pomyśleć, że są siostrami. Takich babć w wieku 29-30 lat jest w Polsce kilka. Ale aż kilkaset nie skończyło 35 lat! Statystyki mówią, że w Polsce co roku rodzi ponad 50 dziewczyn poniżej piętnastego roku. Kolejne ponad 2 tys. ma od 15 do 19 lat.\" Troche jestem zszokwana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 to i tak niedużo jak na cały kraj :D biorąc pod uwagę co się teraz wyprawia :D sama miałam w podstawówce kolegę , który w 8 klasie został ojcem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie szkoda, ale wiem, że one tylko fajne po obcięciu będą, a potem mi się siano zrobi i każdy włoś w inną stronę - znam swoje włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się robi maseczkę z drożdzy?? Ja za kwiaty się zamierzam wziąść w przyszłm tyg, to będzie moje pierwsze samodzielne sadzenie. Jakie kwiaty polecacie na balkon który jest od strony południowej, mam jeszcze jeden od północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, ale dobrze, ze zadzwoniłaś, na kiedy konkretnie jesteście umówione na ten telefon ? Moluś - pierwsze słyszę, o tak młodych babciach - to smutne jest. Bo nie sądzę, że te młode mamy sie z tego cieszą. Tylko czyja to wina, że nasza młodzież jest taka nie wyedukowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. pierwsze słyszę o tak młodych mamach, no i babciach tez, ale bardziej mamach. Sto - ja płacę 75 zł. za samo oczyszczanie. To Ty z tym masażem, algami i henną, to mało zapłaciłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha - Sto - dobrze, dobrze - najważniejsze, że młodo wyglądasz, a nie ważne kto powiedział - chociaż tez miło, bo to Wajcha Ci powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myśle,że jak dziewczna zrobi sobie kucyk i bez makijażu to może młodziej wyglądać :-) choc nie każda ładniej :-)dobrze,że już Ci się lepiej układa z mężem Sto ;-) ja już zaryzykowałam i w ubiegłym tyg posiałam groszek pachnący ciekawe czy nie zmarzł ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja tez tak sobie pomyślałam, ze w kucyku, to się młodziej wygląda - takim wysokim i wesołym :-) Włosy rozpuszczone za to mogą \"postarzać\". Jejku, ale Wy siejecie - ja tam jestem szczęśliwa, że mi na razie żaden kwiatek w domu nie padł - o balkonie to w ogóle nie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka doczytałam o planach fryzurkowych :-) obciąć zawsze warto :-) przecież odrosną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słodyczy - sprawdź pocztę. Rybko, pewnie, ze odrosną, mi akurat szybko rosną, ale ja miałam wcześniej bardzo długo takie właśnie włosy - za ucho - i pamiętam, jak się wściekałam, jak mi się źle układały. I po prostu nie chcę tego drugi raz przechodzić - musiałabym co drugi dzień je prostować żelazkiem, i bym bardzo poniszczyła włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hali Słońce ty nasze świeć jak najjaśniej :-) :-) tutaj asystentki już szukasz a teraz się wycofujesz? jakiś szantaż czy co? pewnie coś dodatkowo chcesz od nas wynegocjować ? co robisz jak CIę tu ne ma? bo tą pracę to chyba juz skończyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halik, no ja Cię przepraszam, a kto przed Laurką napisał - \"witaj słodkości - sprawdź pocztę\" - to niby do kogo było ?? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, Rybcia, jakby Ci tu odpowiedzieć :D:D:D otóż pracę skończyła dyplomową na europejskich, wczoraj oddałam do ostatecznego sprawdzenia. Magisterki nie skończyłam jeszcze, jestem w połowie, temat ciekawy, ale trudny, nie ma żadnej monografii, więc latam po 20 ustawach i 10 książkach i 50 artykułach i jest to potężna praca myślowa, do tego stopnia, że wczoraj po całym dniu padłam wykończona o 21.30 :D (wytłumaczyłam się, wytłumaczyłam?:D:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, jak dla mnie to się wytłumaczylas całkiem rozsądnie, może chabry z północy wiedzą coś, czego my nie wiemy ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×