Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Głowa mnie cos bardzo boli...! i wszystkiego mi sie odechciało... Hello tym z ktorymi sie nie witałam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie Sto - Moluś jest po naszej stronie, a my jak niedługo Halinkę wykośimy, to.......no nie wiem co :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam. o w mordę, żmije na własnej piersi wychowałam, chcą mnie wykosić, na ja naprawdę zaraz zamknę ten interes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba pójdę jutro z dziewczętami na \"epokę\" :D albo najnowyszy film w.allena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojęcie grzechu jest mi co prawda obce, ale kojarzy się przyjemnie :D więc grzesz do woli Sto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, ale łazienkę przynajmniej wysprzątałaś :D to dopiero grzech:D jak sobie pomyślę, że wałaściwie to dzis tak zgrzeszyć powinnam to mi sie słabo robi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, nie chce mi sie pracować - chce do domu!!!!!!!!!Ale jeszcze 4 godz i witaj weekendzie:) Własnie przeglądam nasza firmowa prasę, nic w niej nie ma, poza fajnym tekstem po ang \" ok.,ok., but what is Love?\" Nie znam dobrze ang, ale często sobie coś czytam w tym języku, w tyen spooosób go szkolę - właśnie powinnam isć na jakiś kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka tu jest przywódczynią buntu, rzuciła hasło, że mnie wykosi i się schowała, a ja mam myśleć, jak się obronić :D na taczkach jak Jagnę mnie wywiozą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem - musiała zrobic analizę dla przełożonego. Teraz idę do Mc Donalda. Halina - Kropka, to Ci maila wyslała - żaden bunt mi nie w głowie ;-) Emilka, co robisz w pracy, czym się zajmujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, już go przeczytałam :D i odpowiadam na pytanie: jak się ma 159 cm i lekkie kości, to nawet, jak się waży 48 kilo (teraz to już pewnie z 50), można mieć grube nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja robie????mmmmmm - trudne pytanie, łatwiej byłoby mi zadać pytanie czego nie robię.Jestem asystentem zespołu, także wszystkie papiery obrabiam (pisze pisma, wklepuję dane do systemu, dzwonię do klientów itp itd.) Praca fajna, czasami nudna, ale w ogóle to jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba w ten weekend się z Wami zsolidaryzuję przy sprzątaniu, bo Olga chyba na Ukrainę wyjechała, a u mnie syf straszliwy 😭 Znowu 4 godz. będę łazienkę sprzątać 😭 I się z Wajchą pokłócę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ja całą chatę (50m) sprzątam wraz z mężem przez góra 40 min. a ty chcesz w samej łązience 4 h siedzieć ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, już Wam to kiedyś tłumaczyłam - no nie wiem, dlaczego mi to tyle zajmuje. Żesz kuźwa 😭 Śmiała - cześć. Ja właśnie jem zestaw z Maca, też nie za bardzo zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dotarłam jeszcze do tej łazienki :D kawkę wypiję najpierw ;) Śmiała ja własnie poskubuję czekoladowego wielkanocnego zająca ;) dzis go przyniosła dawna opiekunka córki, dobra kobieta, zawsze pamięta :) jest jeszcze drugi, wyższy, ale tego nie zjemy, poczeka na wielkanoc :D Kropka, czy Twoja łazienka ma 100 metrów kwadratowych? ;) czy taka za dokładna jesteś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja łazienka ma, przypuszczam, może ze 4 m2, no ale co z tego, skoro mi to tyle czasu zajmuje. Umycie podłóg, to pikuś, trzeba odkurzyć i umyć kafelki, potem muszla - gdzie tą całą nóżkę z zakamarkami trzeba umyć, umywalka, wanna i się chodzi 4 godz. Cholera, jak ja tego nienawidzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam od wanny, potem kafelki, potem umywalka, lustro, kibelek z nóżką (przecierana co tydzień nie kurzy się aż tak tragicznie :D ), potem praleczka, wysoka półeczka - u mnie wysztkie kosmetyki na wierzchu,więc wszystko trzeba prztrzeć, na końcu odkurzanie i mycie podłogi. 20-25 min. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noKropcia u mnie kibel wiszący, więc jestem trochę do przodu :D umyłam lustro, jedną ściane i wyszorowałam podłogę :D piszę w sex lateksowych rękawicach :D mam dziurę na WSKAZUJĄCYM PALCU, PRZECIEKNĄ MI CHEMIKALIA :d o i kapsluki włączam jak guła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie łazienke i kibel to zawsze Pajak sprzata. Ja ewentualnie płytki myje. No i smieci wyrzuca tez... A zmywanie, i inne sprzatania to juz tak na poł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×