Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

mnie klapki się przydadzą na działeczkę u cioci :D zawsze mi brak takich \"byle jakich\" butków w których mogę tam biegać po trawce :D albo wspinać się na wał i wgapiać w wisłę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skasowałam tekst który wczęsniej napisała wrr. Pytałam się Cię Myszorki gdzie ta działka jest?? skoro masz takie widoki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam rodzinkę w mazowieckim Emilko :) do P. przeprowadziłam się z wawy - mieszkałam tam ponad 6 lat. a tu przyszłam oczywiście tylko ze względu na pracę męża (no nie mogę się powstrzymać od grymasu 😭 ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka - dla mnie, to bardzo dużo robisz :-) 3 ciasta !!!! Szok :-) Myszorek, a wyobraź sobie, że do mnie jeszcze nie pszyszedł TS, a już w slepach jest - jestem wkurzona i dzisiaj tam zadzwonię :-( To fakt, że niektóre dodatki do gazet są kiepskie, ale niektóre całkiem ok. :-) Akurat klapki mi się nie przydadzą, bo takie \"do łażenia\" mam, ale np. książka z TS była dobrym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, co z tą pogodą ??? Ja nie wiem - już jest prawie połowa kwietnia, a ciągle zimno. No może nie -27, ale najcieplej to nie jest :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dodatków do gazet też nie lubie bo sama wiem jak one są kupowane :-( chodzi o to aby koszt był minimalny i takie klapki np. w zakupie kosztują około 1-2 zł a koszt zakupu gazety jest dużo wyższy więc jeszcze na tych dodatkach gazety zarabiają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleś ty Kropka niecierpliwa :) przecież prenumerata nie gwarantuje tego by gazeta była u ciebie jeszcze przed dostawą do kiosku tylko to by dotarła do ciebie do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, dlatego jak jest gadżet, to zastanowię sie kilka razy, zanik go kupię z gazetą. Ostatnio nie kupuję gazet z gadżetami, bo nie są atrakcyjne dla mnie. A co do TS i klapek, to gdybym nie prenumerowała, to bym kupiła bez klapek. No ale mam cały pakiet. No bo wiesz Myszorek, zawsze dostawałam wcześniej, niż było w kiosku, a tu pusto w skrzynce, i pust 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzis mały problem, chce mi się czegoś zjeść i nie wiem czego - wrrrr. Zjadłam zupkę chińską - była paskudna, chociaż normalnie to uwielbiam zaupki chińskie, winogrono też mi niesmakuje, bułka maslana też była do d..., deser waniliowy mi nie smakował itd. Nawet papierosy mi dziś nie smakują - koszmar. Szefowa jadła wiosenna surówkę, ale boję się ze jak pójde i sobie kupię to też nie będzie mi smakował:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć \"morderczyni chomików\" - niechcący :-D :-D 🖐️ Emilka - widać hormony Ci szaleją i nie wiadomo, co chcą - jak mam tak przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mam właśnie okres, co dziwne w tym miesiącu przechodzi w miarę spokojnie czyt. bezboleśnie, ale za to chce mi sie czegoś i do tego jestem potwornie zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu pracowałas przedświątecznie, to się zmęczyłaś, dodaj do tego przesilenie zimowo-wiosenne i masz swoje zmęczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś sie za to prawie popłakała ;-) Nie no tak mi się ten chomik jakoś przypomniał :-D :-D Teraz Laurka masz dwa koszyczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co ja to myślę ze to wszystko przez brak snu, dziś pojade do domu i chyba pójdę na godzinkę - 2 spać. A falvit łykam juz dobry niesiąc i jeszcze mam łykac - bad robiłam i nie były złe, ale rewelacyjne też nie. Dobra kończę tę papierkową pracę i muszę posprzątać w pokoju - siedzi nas tu 3 ale ja najwięcej jetsem bo 8 godz codziennie, a dziewczyny góra 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracują na telepunkcie, także tutaj wpadają zrobić jakieś papierkowe sprawy + raporty, a na telepunkcie obsługują klientow. Normalnie sa 8 godz w pracy, tylko ze u mnie spędzają tak mało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już kumam. No a teraz tradycyjnie dopada mnie drzemka i nuda 😭 Co robić ?? Co robić ?? Co Wy robicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz się Kropka z ostatnich wolnych chwil :D w nowej pracy już nie będzie takiej sielanki, jakiekolwiek to stanowisko, prawda? może wcale nie będziesz mogła zaglądać do nas ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie teraz mam aż nadto tej leniwości w pracy i mi się nudzi. Niby jest parę rzeczy do zrobienia, ale jakoś się nie chce, i powoli to robię. Cała reszta już w sumie zakonczona :-) To w ramach zakupów oglądam torebki jakieś eleganckie - i nic ciekawego nie ma :-( Myszorek, no w nowej pracy, to pewnie przez jakiś czas zniknę w ciągu dnia z kafe, bo pewnie nie będę miała czasu a może i możliwości. Będę w takim razie wieczorem do Was zaglądać i relacjonować dzień. No i będzie mi tęskno za kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×