Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Dzień dobry, ja na chwilkę bo jestem zawalona robota, moze obrobię się za 2 godz to wtedy zajrzę na dłuzej i przeczytam dzisiejsze posty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki baranek ma złote różki, Pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki. Gdy nikt nie widzi, chorągiewką buja I beczy cichutko: Wesołego Alleluja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, Halina normalnie jak święty Mikołaj prezenty rozdaje. Myszorek, serio nie możesz nosić - już tak naprawdę i na zawsze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka ja jak kupuję jakąś zabawkę to pierwsze co sprawdzam melodyjki lub inne dźwięki ;-) czasem są to odgłosy jak z najgorszego horroru :-) kiedyś jak się baterie wyczerpały to koniec grania ale od kiedy mam ładowarki i akumulatorki to nie ma zmiłuj się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka -> też mam takie oznaki \"starości\" - i to nie starość, ale brak ćwiczeń na kregosłup, sportu itd. Odkąd rano przez 10 min. robię ćwiczenia na kręgosłip to mi o wiele lepiej. I na basen się zbieram, ale normalnie nie mogę się zebrać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież wiesz, Kropcia, że mam :D tak sobie siedziałam w czytelni i wypisywałam zamówienie do ksero (nie wypłacę się z tym ksero :-o) i taka mi myśl przeleciała przez głowę... mówiom o tobie, ić zobacz! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Laurka, to muszą być odpowiednie ćwiczenia na kręgosłup, a Ty robisz na brzuch. Z reguły te ćwiczenia na brzuch właśnie obciążają kręgosłup - coś za coś :-o Masz płaski brzuch i Ci \"strzela\" w krzyżu, mi nie strzela, ale mój brzuch nie jest jakis super płaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bawię się z Wami. znowu nie gadacie, jak ja jestem. gdzie mój Myszorek na przykład? 😠 idę już sobie, wypisywanie zamówienia na ksero sims tu bi mor eksajting :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E bo Halinka, Ty topiku nie śledzisz - Twój Myszorek to teraz pracuje :-p I dlaczego Twój ? :-p Ja też chcę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba będziemy sie we trzy o Myszorka biły :-p Ale będzie kotłowanina :-D :-D :-D :-D Kto mnie wyzywa, kto ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wszystkie wyzywam na gołe klaty :D idę już sobie, bo się nie wpisałam na listę korzystających z kompa i mnie wyganiają 😠 no to do widzenia, jeszcze tu wrócę niczym Arnold w swych najlepszych latach :D w ogóle na przykład to Bella też jest moja i Laurka też, nie wiem, czy to wiesz :D i jeszcze sobie kogoś wybiorę, kto też będzie mój i koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmilia S.
A bijcie sie świeże mięso bedzie - akurat na święta się przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam lenia, jestem śpiąca, wczoraj umyłam resztę okien - zostały mi dzrwi balkonowe i 2 małe okienka - ale to już maly pryszcz i muszę popowieszać firanki - jak ja tego nie nawidzę. Dzis zaplanowałam prasowanie. Dobrze że jestem wysoka to jakoś mi łatwiej to idzie. Także Laurko nie jesteś sama. A z tym kurzem to coś jest bo u mnie tez ciąle się zbiera mimo ze nie mam zwierząt w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurz zbiera sie zawsze, czy jest zwierzę, czy nie ma. Podejrzewam, że kurz, to prawie \"perpetum mobile\" bierze sie znikąd i ciągle rośnie. Ja już sobie wczoraj trochę poprasowałam, czyt. zrelaksowałam się. Dzisiaj też będę sie relaksować :-) Laurka - nie martw sie - o mnie sie też nie bija 😠 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi taka deseczka pasi - prawie jak do windsurfingu ;-) Ciepło od żelazka jest, muzyczka jakaś leci w tle, para bucha, a rzeczy ślicznie wyprasowane, i pachnące. Laurka to dawaj Twoje i Wajchy, dziecięcych nie umiem - za dużo jakichś marszczeń na dziewczęcych sukienkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×