Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Sto nie śpiesz się tak u mnie w ogródku już drugi tydzień 100 l ziemi leży i nie mogę się za to zabrać :-) jak będę miała wenę to coś zrobie a tak to po co sie męczyć ? przesadzasz kwiatki w domu czy te na balkon? mój pachnący groszek wogóle nie rośnie ;-( może jeszcze za wcześnie? Kropeczko pytałaś o tę marynarke Emilki - u nas te sztruksowe też koło 50 zł kosztują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam w necie ładnych życzeń świątecznych :-) acha a jeszcze ten pomarańczowy podpowiadacz dał mi strone mniam mniam tylko ona nie działa ;-( ale dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka w tej cenie są zazwyczaj ciuszki w sklepach osiedlowych, lub zupełnie małych centrach handlowych :) w wawie też przecież jest pełno takich sklepów z ciuszkami, czy nawet bazarków :) zazwyczaj są one oczywiście bez podszewki :) jest szansa, że spotkanie nie potrwa dłużej niż do 16-17 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany !!!! Sto 😭 U mnie w całym mieszkaniu jest 7 kwiatków doniczkowych, a u Twojej córki w pokoju aż 30 ??? To ile macie w całym mieszkaniu ? Padłabym gdybym musiała je podlewać ;-) Śmiała 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Myszorek - Ty wszystko wiesz, i mnie uświadamiasz :-)Bazarki - i wszystko jasne. Nie mam bazarku koło siebie - więc też wszystko jasne - nie chcodzę tam, nie kupuję to i cen nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie kwiatów sztuk: 6 :D ale powoli dojrzewam :D nie ma siły, u mojej mamy kwiatek na kwiatku więc gdzieś ta miłość we mnie siedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozostałe Panie !!! :) Nastroj lepszy :) U mnie kwiatkow 17 w całym mieszkanku. Do skrzynek tez jeszcze nie powsadzałam .Mam nadzieje, ze niedługo to zrobie. A miałam za to sie zabrac juz jakis czas temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto ja tez uwielbiam kwiaty - ale tylko żebym sama nie musiała ich pielęgnowac, bo nie mam do tego tzw. \"dobrej ręki\" - wszystkie kwiaty mi padają :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko tak jak mówi Myszorek małe centra, butiki ale ja mówię o marynarce sztruksowej oczywiście bez podszewki taka bardziej sportowa bym powiedziała. Wczoraj byliśmy w M1 Śmiała i tam wszystko kupowaliśmy ale nie zeby zawsze :-) jak coś widzę w sklepiku obok domu i mi sie spodoba to kupuję :-) Tylko że syn coraz częściej mówi jak Kropeczka :-) \" niemarkowego nie ubiorę \" - ja to rozumiem ,bo w szkole pewnie na to się zwraca uwagę ale nie lubie przepłacać tylko za metke - koszulę kupiliśmy we Wranglerze za 100 zł i jak dla mnie to bardzo dużo więc pewnie szybko się to nie powtórzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kwiatków to też bym zapełniała nimi każde wolne miejsce - podlewam je raz w tygodniu przez jakąś godzinę :-) to miłe patrzeć jak rosną nie mówiąc o tym że upiększają mieszkanie. Sto miałam CIę spytać na jakimś zdjęciu przesłałaś mi w tle filodendrona chyba i miał takie błyszczące liście to jakiś nabłyszczacz czy inny domowy sposób masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój skrzydłowkwiat się wreszcie na mnie odobraził po przeprowadzce :D w poprzednim mieszkaniu potrafił mieć naraz po 5-6 kwiatów, więc cieszę się że znów zaczął wypuszczać. nieśmiało, bo nieśmiało ale jeden już jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w kwestii kwiatków jestem absolutną amatorką mam w mieszkaniu 2 kwiatki + jedną papryczkę miałam też bazylie i oregano, ale zeszły jak mnie tydzień nie było ;-) co do ciuchów to nie zwracam uwagii na metki ale moja wajcha baaaardzo wkurza mnie to czasem jak on ogląda coś co kupiłam i najpierw metkę zalicza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w H&m czesto kupuje dla syna, ceny nie sa za wysokie wszystko najmodniejsze;-) tylko jakosc taka troche na bakier ale w tym przypadku to nie jest wada bo przeciez szybko wyrastaja abo niszcza strasznie i nie jest mi wtedy szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie metki tez nie sa wazne ale faktem jest ze te metkowe ciuchy czesto bardziej mi sie podobaja, a juz nie znosze ciuchow, ktote az krzycza jaka to marka bo maja jakies ogromne logo, teraz byla albo nawet jeszcze jest moda aby obnoscic sie ze znaczkami firmowymi no i oczywiscie chanel, ck, czy boss wystaje komus ze spodni na gumie od majtek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W h& M też byłam Śmiała ale akurat nic ciekawego dla niego nie było ;-( choć to całkiem duży sklep :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak go olejem potraktowałaś to się nie dziwię :-) ale sama tez kiedyś tak zrobiłam - skutek kwiat wylądował w śmietniku ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż Śmiała nie widze w Wawie osób, które \"rażą metkami\", a chętnie bym zobaczyła takie zjawisko ;-) H&M wg mnie sie od jakich 2 sezonów bardzo popsuł - kiepskie jakościowo ciuchy i nie ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba się Wam? Wiosny w sercu, pogody w duchu! Szczęśliwych i spokojnych świąt wielkanocnych życzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz, jak Halyna się zachowała - z kwiatkiem w gości przyjechała ;-) Nawet mi się zrymowało :-) Cześć Laurencja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, no trochę krótkie, ale ładne, nie spotkałam sie z takimi życzeniami, więc chyba sama, od serca je pisałaś, a to jest najważniejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby to powiedzieć Kropeczko ..... nie sama :-) ściągnęłam z netu , ale podobaja mi się bo sa właśnie krótkie :-) ja nigdy nie czytam tych długaśnych wieszyków które dostaję mailem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×