Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Kropa nie mogę jechać sama bo nie mam auta, dojeżdzam z nia, jej autem, ona też nie jesy happy, bo ma angielski i tez sie śpieszy. Rybka niezły ten Twój syn - hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście, jak ja już właśnie wychodze, to tu się teraz wszystkie zbierają, i jeszcze po angielsku gadają 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja pomi ędzy pieczeniam ciast wpadłam do was zobaczyć co sie dzieje:) Ale widze że cisza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia - a u mnie nie robi się prezentów zajączkowych :( oszukali mnie rodzice :( na galaretkach i żelatynach się nie znam na szczęście Rybcia :D ja byłam biedne dziecko obcięte na garnek kuźwa, a zawsze chciałam mieć kokardy, warkocze, opaski, koki i inne bzdetki, a zawsze ten garnek 😭 ale jak już się zbuntowałam, to zapuściłam sobie włosy po pas, ale to zły pomysł był, bo mam cienkie włosy i wyglądałam jak podstarzały metalowiec :D Laurko, Bella jest moja, zaśpiewałam jej i straciła dla mnie głowę :D aj myst ju tu ❤️ oł gad yts soł lejt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że ten fakt poważnie burzy twój spokój :D zupełnie, jakby to powiedział przypadkowy poznaniak, niepoCZEbnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo Myszorek mnie takie pierdoły właśnie denerwują. no i chciałam na święta sie porelaksować z gazetką, a tu dupa. Nie ma gazetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko jak nie ma gazetki to porelaksuj sie z książką :-) ja zdecydowanie wolę książki :-) wczoraj z biblioteki wyszłam z 15 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ta biblioteka Rybko? możesz gdzieś niedaleko nas ? też bym się chętnie zapisała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, ja się książką relaksuję non stop - ale jak Wam milion lat temu pisałam, zaczęłam czytać książki ze swojej biblioteki - a tam same historyczne - teraz czytam o panowaniu Augusta III w Polsce - i po prostu głowa mi już \"puchnie\" od tej wiedzy, i czasem muszę \"się zaśmiecić\" plotkami z gazetek. Rybko - cześć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem mi się marzy jakaś powieść sensacyjna albo thriller. Jejku możesz na raz wypożyczyć 15 książek ?? Ja mogę tylko 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- mam zakupy - dziś zrobię 2 sałatki - chcę zrobić szynkę w galarecie ale nie mam głębokiego półmiska :D - mam dwa wina - b.b.b.b. ważne na stole w święta :D - jutro też coś zrobię :D jakieś faszerowane jajo, sos do wędlin, szynkę jesli dziś kupię półmisek :D - poza tym liczę, że toeściowa duuuuuuużo przywiezie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaj nie maluję :D nie święcę :D nie poszczę :D więc właściwie długi weekend mi się z tych \"świąt\" robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka - ja Cię widzę - ja ja :-D :-D :-D :-) Zbędę milczeniem pytanie Belli, co mam przygotowane ;-) Cześć Belluś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hali no jak to ? nie mówie nic op Twoich włosach bo to co widziałam na zdjęciu nijak nie przypominało mi metalowca chociaż włosy krótkie ni były :-) długie warkocze może i są ładne ale jak musisz prac włosy zamiast je normalnie myś to wcale nie tak fajnie a ja tak maiłam ,że mycie głowy zawsze łączyło się z praniem włosów :-) a zajączek Słonko przychodzi do grzecznych dzieci :-) odnośnie biblioteki to mam taką miłą Panią że moge wxiąć tyle książek ile chcę :-) a jak jeszcze idę tam z synami i oni zaczynają wyciągac wszystko po kolei to pani zrobi wszystko byleby tylko ich czyms zainteresować :-) wczoraj przeczytałam na głos 2 książki o Muminkach i jedną o Barbi i Kenie :-) -mały uparł się ,że Barbi to jakaś królewna więc na pewno będa smoki i rycerze :-) Myszorku biblioteka jest niedaleko pętli 55 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś - zbywam, bo nic nie mam do opowiadania, bo nic nie zrobiłam. To co Wam po oczach tu będę dawać swoim lenistwem, czy wygoda ? ;-) Halinka - poruszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×