Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Dziewczeta !!! Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Swięconego w gronie najbliższych osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! My na 10-ta szlismy do tesciow. Zrobiłam sałatke, jajka feszerowane i szynka z twarozkiem w galarecie. Jajek nikt nie jadł, sałatki poszło ciut i szyneczki tylko 4 kawałki. Wkurzyłam sie ze sie narobiłam i mało kto co jadł. Tesciowa sie tez nie wysiliła bo była tylko biała kiełbasa, kapusta i wedlnia. Teraz juz w domku. Pajaczek zmywa a ja niedługo zaczne sie szykowac na wesele. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, jasny gwint, w święta biegasz z odkurzaczem? :D ja mam mnóstwo czasu dla siebie, na dole biesiada, a ja obżarta przyszłam do góry i będę siedzieć teraz w necie :D no ale ja się jeszcze w życiu narobię :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sto:) Witaj Halinko:) Fajnie że nie tylko ja nie lubie świąt:) Własnie obejrzałam Garfieldai chyba wezmę się za epokę lodowcową 1. Ja mam nadmiar czasu dla siebie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odczuwam naprawdę przeżarcie :-o wczoraj się obżarłam, dziś się obżarłam, jutro też się obeżrę, ech, 3 dni, a skutki będą widoczne już zawsze 😭 :D ja też dziś mam ochotę na jakiś film, chyba na jakąś straszną szczelankę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Epoki nie znalazłam - pewnie komuś pożyczyłam i oglądam iniemamocnych, ciekawe bo film mam już z rok u siebie a jeszcze go nieoglądałam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie po zmywaniu, może nie całkowitym, bo już miejsca w suszarce zabrakło, a poza tym zauważyłam, że mam dłonie jak u praczki, więc czem prędzem zakręciłam wodę :D Trochę nudno, święta w ogóle nudne są, ale jutro wychodzę ze znajomymi z ogólniaka, z niektórymi to się dobre 5 lat nie widziałam. Muszę sobie rączki pokremować och :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U siebie w rękawiczkach, mama nie używa, bo jej niewygodnie, a ja swoich żółciutkich nie zabrałam, więc muszę cierpieć :D żeby mi potem taka Laurka nie powiedziała, że nic nie robię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, bo ona mi zawsze gada, że ja nic w domu nie robię, a guzik - robię :D Sto, idziesz ze mną na kawę? Jadę na podbój stolycy w końcu miesiąca, albo na początku następnego, Kropcia już informed, will be present, I hope :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę papiery złożyć w sądzie :D no i rekonesans zrobić, bo jak mam mieszkać w stolycy, to muszę się umieć po niej poruszać. Pewnie się zgubię od razu jak wysiądę z autobusu, bo Warszawy nie znam w ogóle, lepiej znam Wrocław, ale niestety ta wiedza już mi się pewnie w życiu nie przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak sobie postanowiłam kilka tygodni temu - w ogóle mam teraz czas postanowień - skutek ostatnich traumatycznych przeżyć :D ja pewnie też z mapą będę latać, pierwsza i najważniejsza rzecz, to obczaić komunikację, ale to mogę zrobić w necie całe szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jeszcze nic i nie myślę o tym, najpierw muszę się obronić i zdać na aplikację, mieszkanie się zawsze jakieś znajdzie, najwyżej przewaletujesz mnie parę tygodni :P:P:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinko aplikację adwokacką będziesz broniła?? Ja się nie znam, ale kiedyś bardzo chciałam studiować prawo, teraz to już chyba za późno:( A Warszawa jest łatwym miastem - szybko przywykniesz, pracowałam tam i studiowałam przez 3 lata. Ceny nie sa za niskie, ale można się przywyczaić. Ja teraz studiuję w Łodzi, ale myślę pracy w stolicy, mam b. dobry dojazd, pyt. czy ja znajdę pracę w W-wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No musze posprzatać bo I. zaraz przyjedzie, a ja się rozłożyłam z materacem na środku pokoju i jedząc ciacho oglądałam film na kompie. Niestety nie mam u siebie na górze telewizora a do rodziców nie chce mi się schodzić. Sto też oglądałam Epokę II i nie jest tak śmieszna jak I. Smacznej kolacji wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaję na sądową i radcowską, będą się o mnie bić :D mam nadzieję, że Warszawa jest łatwa, ze mną jest tylko taki problem, że ja bardzo szybko tracę orientację w terenie :D Emilka, a dlaczego masz nie dostać? Próbuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka Laurka, pfi 😡 :D:D raz pozmywała i wielkie halo :D bohaterka :D całkiem ja mój Wajcha :D:D pojadłam, pojadłam jak nic, własnie wypiłam normosan w związku z tym,, będe mieć ciekawy poranek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaber stary pierdziel
Laurka to moja bejbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prysznic brałam i mi się nalało :D ale Laurko jak będę skakać z głową na lewą stronę, to to, co jest w prawym uchu wleje mi się do mózgu i co wtedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogę mieć?? a jak mam? po czym to się poznaje? poznam to dopiero, jak zaleję mózg? :D czy to niebezpieczne? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Sto co Ty robiłas tak pozno w nocy...??? Ja tez jeszcze nie spałam i myslałm o właczeniu kompa ale mi sie nie chciało. Wesele w miare, nogi bola jak jasna cholera. Tak to jest jak człowiek raz na rok ubierze buty na obcasie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki:) Jak dobrze że już po świętach - uff. Wczoraj zanudzałam się niemiłosiernie, a dziś?? Rano zapomniałam że jest lany poniedziałek i mój luby na dzień dobry to wykorzystał i oblał mnie wodą ze spryskiwacza do kwiatków - akurat to miał najblizej, pół mojego łóżka było mokre - hehehe, potem kościołek, a potem goście goście goście. Fajnie było bo ja z moim I, oraz brat poszliśmy do siostry na oblewkę - wkońcu się wszyscy spotkaliśmy sami z rodzinami - (tzn oni - ja nie mam dzieci) bez rodziców i było fajnie, a potem na obiad do rodziców. Kurde nie lubie imprez rodzinnych, ale podobało mi sie to \" walne zgromadzenie\" 12 osób przy stole:) Potem do babci - nas 12 + 6 osób i znowu jedzenie picie itd, a na końcu pojechałam z I do jego rodziców, tam teściowa już sie zlitowała i dała nam spokój z jedzeniem:) Wiecie co?? ja to chyba się znowu zakochałam w Irku:) po 2 latach chodzenia znowu poczułam to coś - nie jakieś przyzwyczajenie tylko chemię między nami:) To miłe. Ale wam namarudzilam. Ide się kąpać bo cała pachnę jakimiś woadami toaletowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×