Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

powodzenia Kropka :) zaczął się czas ślubów więc musisz liczyć się z tym, że może nie być miejsc, ale miejmy nadzieję, że są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
ciekawe skąd chaber to wie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pomyślałam o tych ślubach 😠. No ale może jest jeszcze coś wolnego - jak mi do jutra na maila nie odpowiedzą, to dzwonię tam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trudno, niech się jacyś młodożeńcy z rodziną bawią - łaskawa będę ;-) Byleby pokój dla nas się znalazł :-) Mam informację zwrotną, że dostarczono moje zapytanie dot. noclegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem kto to
mnie te chaber stary pierdziel Halinką zalatuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belcia mnie tu woła i od nauki odrywa i słusznie, bo widzę, że mnie lżą!! Pomarańcza, pirdol się i wypchaj się sianem, Halinka higieniczna jest niczym chusteczka i na pewno nie zalatuje od niej starym pierdzielem!!! 😡😡😡 to mnie wzięła i podkurrrrrrrrrrfiła ta pomarańcza no aż mi ciśnienie skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jem czekoladę :D:D:D dziękuję Ci, Laurko, Twoja woń również całkiem przyjemna jest p.s. ktoś uwierzył w to, że ja się uczę? oo.. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaber stary pierdziel
dzien nie bedzie stracony jak przyjdziesz do mnie na kolanka. pachne woda toaletowa brutal, to jest zla won?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaber stary pierdziel
ja sie nie dam udostepnic mam swoja LAurke i nic wiecej nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy u Was też taka jesienna pogoda? Rano było ładne słoneczko, potem się rozpadało, wichry wieją, niebo zasnute chmurami... Do chrzanu z taką pogodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pochmurno, chociaż w ciągu dnia pojawiło się gdzieniegdzie słońce. W domu mam ciepło, bo u mnie jeszcze grzeją. A tak w ogóle, to ja chcę już wiosnę 😭 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Sto dla mnie to niepojęte , ja rozumiem że nie każde małżeństwo jest idealne ale jak można w takie skrajności wpadać??? jeśli to kwestia astrologii to ciesze się że odpuściłam sobie zwiazek Rybki z Lwem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka no to pierdziel zaczyna mieć coraz większe powodzenie:), ale ja go nie chce, mam swojego I.:) A u mnie dośc ciepło, ale jest wiatr na razy - ale w biurze koszmarnie zimno. Dobrze że za pół godz do domku - tam też mam zimno, ale zawsze mogę sobie napalić w centralnym albo piecyk włączyć. Tak się zastanawiam czy pracy do domu nie zabrać - staram sie nigdy tego nie robić, ale dziś chyba będę zmuszona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko nie bierz pracy do domu ja zawsze elegancko sobie wszystko przygotuję a potem przywożę do firmy nieruszone :-) mam ciekawsze zajęcia w domu :-) u mnie za oknem słonko ale w domu jeszcze grzejemy bo faktycznie zimno jest :-) ale w niedzielę ma byc 20 stopni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka mówiłam własnie o małżeństwie Rybki z Lwem lub Lwa z Rybką jak kto woli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto byle nie zadługo. Ale dobry sposób to olewanie, ja też tak robię jak I mnie wkurzy. Z reguły pomaga. Laurko ciebie to normalnie trzeba się bać - to przypalanie na swojego męza swojego stosujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy dzień tzw wojny podjazdowej jak to nazywa Laurka to dzień stracony w zwiazku jak dla mnie.... od kiedy zginął mój przyjaciel w wypadku samochodowym mam takie silne poczucie, że powinno sie na maksa wykorzystywać każdą chwilę bo nie wiadomo ile ich jeszcze zostało... dlatego właśnie staram się szybko i skutecznie rozwiązywać konflikty z kimś na na kim mi zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×