Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Ja bez chłopa bym nie poszła! jak bym miała wysłauchiwac rodziny gdzie meza podziałam i pewnie zaraz wszyscy by plotkowali, ze pewnie w separacji, ze rozwod itp. Oj nie dziekuje. Zastanow sie STO !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sto 1
Sto szczerze wspolczuje, skadzes Ty takiego tłuka wytrzasnela? Taka fajna babka z Ciebie. Z tego co piszesz on ma po prostu kompleksy, jakis niedowartosciowany jest. A nie bedzie mial nic przeciwko ze go zostawiasz w domu? Nie pojedzie na sile na to wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sto 1
Nie, bo nie jestem taka kurduplowata jak Ty :-P Ponadto forum jest ogolnodostepne, jakbys zapomniala. Łączy nas tylko to że mamy pojebanych mężów niestety. I dlatego z zaciekawieniem czytam jak sobie radzisz. Ot i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w weekend idęna zakupy z psiółą :D zjeżdża jutro. może uda mi się znaleźć kieckę na ślub :D pomarańczo zołzowata nie mam do ciebie siły już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ! Musze sie zebrac i Ci Halik te zdjecia z Kultu wysłąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle że jeszcze jakiś czas \"całkiem sama\" jeździć nie będziesz a pasażer zamiast hamulca i sprzęgła będzie miał całą masę DOBRYCH rad ;-) :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówmy o jedzieniu bo znów jestem głodna :classic_cool: dziś pomidorki :D nie jadłam ich już 5 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto dzis wieczorkiem widze. Ja nadal robie ale zaraz koncze bo wymiekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, bardzo chętnie pooglądam fotki z koncertu :-) nie pracuj już, idź spać, jutro będziesz chodzić po ścianach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziędobry :D dziś mój mąż kochany przywiózł mnie do pracy :D zaskoczył mnie z rana i wstał mimo, że spać mógł dalej :D wczoraj mnie wnerwił na wieczór, dziś taaaaki plus, jednak wszystko się wyrównuje :D :D wczoraj chatę wysprzątałam tak więc dziś luzik. po fryzie wrócę do domu i tylko szybką sałatkę zrobię i jakiś obiad na jutro. psióła będzie pod wieczór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko, koniecznie po tym fryzie trzaśnij sobie fotę :classic_cool: bo jak będzie ślycznie, to i ja się zapiszę do tego miłego pana :D cześć wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanerko Laseczki w ten deszczowy piatek... Halik z okazji dnia Matki wszystkiego najlepszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och kurde, że też ja zapomniałam, że mam dziś swoje święto :classic_cool: wszystkim dzieciom stawiam łódkę bols 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakąś łopatologiczną rodziną jesteśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello zdrówko Matko założycielko 👄 po łódce bols będzie ci się dobrze uczyć :classic_cool: Myszorku -buchacha :-D :-D :-D 🖐️ wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Jestem zła - na tą durną pogodę i na brak neta w domu 😠 Najchętniej nie przychodziłąbym dziaja do pracy - leje i jest zimno 😠 i panuje dezinformacja komunikacyjna - autobusy i tramwaje jeżdżą, jak w świeta - niby z jakiej racji ??? I w ogóle nie wiadomo jak jeżdża, jeden kierowca wyprasza ludzi z autobusu, a drugi jedzie tą trasą, którą tamten nie chciał - to w końcu nie wiadomo, czy trasa przejezdna czy nie - fcuk 😡 No a co do braku netu - to nie mam słów - Wajsze kompa już naprawili, i wczoraj zasiadł do ponownego zainstalowania Neostrady - i dupa !! Zginęła nam płyta do instalacji :-( I chyba już sie nie opłaca, żebyśmy po nią szli do BOK-u, czy gdzie indziej, bo rezygnujemy z Neo, na rzecz innego dostawcy, ale jeszcze nie załatwiliśmy tego. Tak na moje oko, to netu w domu nie będę jeszcze miała z ok. miesiąca. No i tak to wygląda - howgh 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naginam cały czas! az mi dym z pod myszki leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×