Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

A wiedziałam, że sie Laurka czaisz na niego - i tak mamy pół na pół uszczeloną dwudziestkę :-p A szczerze mówiąc, to zasmuciło mnie to zamykanie topiku, itd., ale macie rację - to nie jest już ten szał co kiedyś, dyskusje sie nie kleją, bo dyskutantek nie ma, a zresztą z kafeteryjnego doświadczenia wiem, że każdy topic ma swój początek, środek, i ...... koniec - chociażby ten naj, naj, naj ukochańszy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na moje oko, to Ty mi wcale nie pomogłaś, ale uszczeliłaś tą dwudziestkę ;-) Ja stawiam dzisiaj tort, a Ty Laurka całą resztę - tylko nas nie upij. Wajcha mnie przed chwilą wkurzył - powiedział, że będzie dopiero o 21.00 w domu - no wiec tak wygląda moje dzisiejsze świętowanie urodzin :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze chwila i wychodzę, ale tak mi się przypomniały stare dobre czasy: - ja albo Myszorek (zazwyczaj Ona) witałyśmy nowy dzień i Towarzystwo, - potem dołączała się Rybka - ja nie wiem, jak można w pracy nie mieć tyle czasu netu ??? Napisałam smsa do Rybki, ale milczy, jak......rybka ;-) - pomiędzy 9.00 a 10.00 zjawiała się Szanowna Pani Laurka się rozkręcał kram - zjawiała się Belcia, Śmiała, Stokrotka i gadałyśmy, gadałyśmy....... No ale nie będę tu smęcić ani zrzędzić. Nie ma sensu smucić się na zapas. I tym akcentem żegnam Was - moje Panie. Mam nadzieję, że uda mi się tutaj jutro zajrzeć :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polowania jakieś :classic_cool: ja wróciłam dopiero co i się objadam, okropnie głodna wróciłam. odchudzanie się potrafi wykończyć :D dziś już raczej nie zajrzę więc do jutra laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no spoko, mam tez i reszte:-) dzis bylam na szkoleniu wiec mnie nie bylo:-D kurcze tez mi sie dziwnie zrobilo, ze chcecie to wszystko w niwecz obrocic!! a kafe ma taka nad tlenem przewage, ze mozna do rozmowy wlaczyc ksiedy sie chce, mozna z powodzeniem przeczytac o czym byla przez kilka dni mowa (no i wajcha skasowal mi ostatnio tlen jak robil defragmentacje dysku:-D Kropka wszystkiego naj naj i oczywiscie nieprzemijajacej urody:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam 🖐️ Rozumiem, że to milczenie, to już jest wprowadzenie planu pożegnania się z topikiem ?? Nie napiszecie już, czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sto :-) Chociaż ty się odezwałaś :-) Sto, ja może i mam Windows XP, ale się na tym kompletnie nie znam, nawet nie wiem, jak się czcionki przestawia. Więc Ci niestety nie pomogę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sto Hej Kropko! Troche sie topik podupada ale wszystko jest do uratowania :) Szkoda by było oj szkoda :( A umnie nadal masa pracy, głowa bvoli8 i skupic sie nie moge. No i dzis 10 mies. po slubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję udanego związku i \"przeżycia\" 10 miesiecy z Pająkiem, Moluś ;-) A mnie Wajcha wczoraj wkur....ił 😡, że mi już ręce opadły, co do Niego - ani mi wczoraj życzeń nie złożył, poza standardowym \"wszystkiego najlepszego\" i kwiatów nie kupił, chociaż mówiłam, że kuźwa chcę dostać kwiaty skoro mam urodziny. Ale nic z tego ! 😠 Odechciało mi się w takim razie jechać z Nim do tej Jabłonnej, i jeśli dzisiaj nie da mi kwiatów, albo nie powie czegoś \"miłego\", to odwołuję weekend w hotelu. Mam to gdzieś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laurko! Kropko tez bym sie wkur...! Nie ma co! Nie ładnie z jego strony !!! miała bym focha bardzo długo i musiał by sie niezle postarac by mi to wynagrodzic! Dzis robie pizze bo przychodza znajomi i bedziemy ogladac \"CZerwonego kapturka\" Mam nadzieje ze sie usmieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, gdzie Ty \"byka ortograficznego\" wlepiłaś z okazji tradycji ?? Myślę, że Molusia głowa boli z nadmiaru pracy. Mój Wajcha się raczej nie domyśli, i chyba nic nie zrobi - o Jabłonnej wie, ale \"dam sobie rękę uciąć\", że w tej chwili o tym nie pamięta. Ale tak około weekendu Mu się przypomni, i będzie się dopytywał, że chyba mieliśmy gdzieś jechać, itd., i Mu wtedy powiem, że nie chce mi się z Nim jechać, bo to ja załatwiłam, postarałam się, a Jemu się kwiatka na urodziny nie chce kupić. Jak nie - to NIE 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba z przepracowania Laurko. Mam wrazenie ja by mozg mi płonął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, o kapturku różne opinie słyszałam, że świetny, a inni mówili, że kiepski - sama nie oglądałam, więc w końcu nie wiem, jaki jest ten film. Na 90%, to Wajcha już nic przepraszającego nie zrobi, wczoraj się kajał (ale ile razy można ??) a potem stwierdził, że On takich okazji nie pamięta, i że taki już jest. I koniec tematu dla Niego. No to dla mnie też koniec, i już nie będę się przykładała do Jego świąt, tylko też Mu będę mówić \"wszystkiego najlepszego\" i koniec. A tak w ogóle, to gdzie jest Myszorek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci to sklerotycy! moj Pajak tez ma taka skleroze ze szok! mogłabym tu dac mase przykładow...-hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D dzień dobry :D ja polecam Dżunglę - byliśmy na tym w kinie w weekend, spłakałam się ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, cześć, a czemu Ty tak późno się \"zgłosiłaś\" ? Dżungla, to to jest ten film z krokodylami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokodyle tam są, ale przez jakieś 5 min. na ekranie :D film jest o lwach, jest też żyrafa (A.Dygant), wąż i koala debeściak - głos podkłada zdaje się ten aktor z \"magdy m\" - prawnik z biura magdy, który w ostatnich odc. miał problem z piciem w pracy :D jest świetny :D a weszłam późno bo ruch się późno zaczął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Myszorku! Dzungle tez trzeba zaliczyc! epoki II jeszcze nie widziałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, gdyby nie Sto, która zniknęła, i moja skromna osoba, to by sie nikt nie pojawił, czy co ? :-p Emilka, a Ty tam gdzieś jesteś, biedaku ? Jak Twój nastrój ???? Myszorek, tak pytam o te krokodyle, bo widziałam z kolei reklamę filmu dla dzieci z jeżami, które napadają na dom, i nie chciałam się pogubić - a krokodyle jakoś mocno mi w pamięć zapadły, i one właśnie odróżniają ten film od tego drugiego z jeżami. Bo oczywiście żadnych tytułów nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę na filmy dla dzieci, typu Shrek, czy Epoka, czy Madagaskar - i powiem Wam, że te filmy są świetne. Na Omen też chcę iść, tylko pewnie nikt nie będzie ze mną chciał iść, bo to horror. Moluś, jak dla mnie to Epoka jedynka znacznie lepsza od dwójki. Ciekawe, jak się Tobie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie kochane ja nie mam czasu, wpadłam na momencik zawezwana przez Laurkę, postraszona schyłkiem topiku zjawiam się jednak do 8 czerwca jestem \"out of wszystko\" ;-) :-D :-D po 8 będę codziennie będę wam opiswyać wszystko co kiedy i gdzie robiłam nie napisze tylko z kim ;-) aż wam się znudzi i będę słuchała co mówią inni (prawie jak postanowienia noworoczne :classic_cool:) Nie widziałam ani Dzungli ani Epoki ale ostatnio byłam na super filmie pt. Plan doskonały - polecam, rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×