Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Sto, a jakichś \"zaskórniaków\" nie masz ?? Ja bym poszła, ale od kogoś pożyczyła kasę, a brat Ci nie może postwić piwa ?? Potem byś mu oddała. Jak bym kompletnie kasy nie miała, i nie mogła pożyczyć, to bym chyba nie poszła. Ale zależy jakie masz relacje z tymi ludźmi, bo może idź i powiedz, że jesteś przed kasą, i czy mogliby Cię wspomóc ;-) Z przyjaciółmi można tak zagadać :-) Belluś - cześć. Trzymam Cię za słowo, że po 8 czerwca, itd..... A czemu Ty teraz jesteś taka zajęta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na horrory nie chodzę. ostatnio jak byłam w kinie to reklamowali silent hill, matko co za stres :D musiałam zamykać oczy :D na \"kodzie\" też już byłam, o dziwo podobał mi się, jest ok jak na film oparty na książce. bo książka zawsze lepsza :D choć wyjątki są, w atkim ojcu chrzestnym uwielbiam i książkę i film :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, mi sie kod nie podobał, bo historia mnie nie wciągnęła - jakieś może za mało \"sensacyjne\" dla mnie, czy co ?? ;-) Sto - idź i się dobrze baw ! To ty nie wiedziałaś, że jak coś ma \"omen\" w tytule, to na bank jest horrorem ?? Dla mnie to słowo się tylko z horrorami kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bajki uwielbiam choc tez juz jestem przed 30-tak (aaaaaaaa) Horrory jeszcze tez bardzo lubie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się nic z horrorami nie kojarzę bo ich nigdy nie oglądałam :D jak za dużo strzelają też nie lubię :D kod wolałam czytać bo mimo wszystko momentami za dużo się tu dla mnie działo złego :D za wrażliwa jestem :classic_cool: i potem się boję sama spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ksiażkowa, ale filmowa też, więc wszystko czytam i oglądam ;-) Z ksiażek to żadnych nowości nie znam, bo rozczytuję sie obecnie we własnej biblioteczce, a tam większość historycznych, i teraz np. czytam Polskę Jagiellonów. A z filmów, to wybieram się na XMen III :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oł jest Laurka - to o szatanie i o końcu świata, i o przepowiedzni, przynajmniej do tej pory wszystkie omeny takie były. A ten o czym Sto, jest ? Laurka, a jakich się lubisz bać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oglądałam żadnego powyżej, tzn. widziałam reklamy i obiecałam sobie że nigdy w życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja tez Lauro uwielbiam Frediego! Na Klatwie sie strasznie bałam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Mia Farrow gra w tym filmie ??? I to opiekunkę ??? Jeśli tak, to dość zabawne, bo ona grała w \"Dziecku Rosemary\" i tam była młodą matką, która miała dziecko z diabłem, chociaż o tym nie wiedziała, myślała, że z mężem. A ten mąż to był satanistą i w sekcie był. Laurka, te wszystkie filmy też lubię - a znasz \"piątek 13-go\" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dziecko rosmary\" czytałam. czytać mogę, bo można przerwać, albo ominąć parę linijek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Myszorek, jaki Ty cykor jesteś - w życiu bym sie nie spodziewała ;-) Sto, Ty sie nie przejmuj tą pisownią tak bardzo - my tu wszystko czytamy i rozumiemy. A zresztą mało to człowiek literówek naroi i z polska klawiaturą ?? Ważne, że piszesz tu z nami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, nie mogę oglądać bo jak zostaję sama to mi się wszystko przypomina :D i usnąć nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, ja już z tego etapu wyrosłam ;-) :-p Ale też tak miałam, i mnie ten strach nie powstrzymywał przed obejrzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie wyrosnę :classic_cool: za mało mnie widać takie filmy interesują żeby mnie to nie powstrzymywało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, no to powiedz jakie Ty filmy lubisz, bo ja horrory, komedie i obyczajowe, no i s-f, i historyczne. A Wy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię obyczaje i dramaty. komedie też ale nie wszystkie. dla przykładu ostatnio w kinie oprócz bajki i \"kodu\" byłam na \"Angeli\". podobała mi się. ale gdyby ktoś wyciągnął mnie na komedia typu \"maska\" na przykład to uważałabym to za czas stracony :D niektóre komedie romantyczne są fajne, ale nie dlatego że romantyczne ale zabawne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam o \"Angeli\", ale się w końcu nie wybrałam. Komedii z Jimem Carreyem i w jego stylu nie cierpię - ale był czas, kiedy siedząc na głupim i głupszym wyłam ze śmiechu w kinie - ale mi przeszło. O ja jeszcze lubię katastroficzne, typu Pojutrze. Hmmm wygląda na to, że ja większość filmów lubię......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubiłam Frediego oglądałam wszystkie części ale to było ja byłam młoda :-D teraz boje się horrorów a do kina nie poszła bym na horror choć by nie wiem co jak ja bym wróciła do domu bosze !!!!!!!!! tak że omen i ten drugi co o nim pisałyście o d p a d a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubego i chudszego nie znosiłam już od pierwszego obejrzenia. Do drugiego obejrzenia zresztą nigdy nie doszło. Nie lubię tego rodzaju humoru. Rozważna i romantyczna mi się podobała. Ale z kolei na nową dumę i uprzedzenie nie poszłam, bo co sobie będę psuć smak, po wyśmienitym serialu o tym samym tytule, z wspaniałym Colinem Firthem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, jak Ty lubisz francuskie filmy, to widziałaś może \"Smak życia\" ??? Ja widziałam 2 części, i powiem Ci, że 2 mi sie bardziej podobała, niż 1, zresztą widziałam najpierw 2, potem 1. Ale film zrobił na mnie ogromne wrażenie, i często o nim myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam \"smak\", ja :classic_cool: pierwszą część na dvd, a na drugą już poszliśmy jak tylko do kin weszła :D super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo humorystycznego klimatu, to taki trochę smutny ten film, co nie Myszorek ? Taki o poszukiwaniu przez ludzi miłości, i swojego miejsca w życiu. Swoją drogą, to oni tak sobie dość beztrosko żyli, ale też i nie dorabiali się niczego, no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam jakiegos ulubionego rodzaju tzn horrory na pewno ale lubie rozne filmy- DOBRE FILMY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, to rzuć jakimś dobrym filmem, na weekend nie jadę do pałacu, to sobie chociaż może coś dobrego obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smak życia? nie słyszałam muszę się wybrać a Ty Kropcia już na pewno nie jedziesz do zamku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś, wszystko się dzisiaj wieczorem rozstrzygnie - jak Wajcha zrobi cokolwiek miłego - np. złoży mi prawdziwe życzenia, a nie tylko \"wszystkiego najlepszego\", albo kupi kwiaty, to znaczy, że coś tam zrozumiał. Jak nic nie zrobi, to nie jadę z Nim do pałacu. Nie widzę sensu. Po co ja mam Go zabierać na wycieczkę, załatwiać wszystko, robić Mu niespodzianki, skoro On ma \"wszystko gdzieś\", i nigdy mi takiej niespodzianki nie zrobił. Więc jutro Wam powiem co i jak. Laurka, koniecznie wypożycz Smak życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ze tak odbiegam od tematu ale tak mi przyszło do głowy nagle ze jak w tym roku uda nam sie zajsc z ciaze to przez najblizsze 2-3 lata nigdzie nie pojedziemy! Wiec musze stanac z Pajakiem na głowie, przyciasnac pasa i odkładac na Zakopane! A Wy myslałyscie juz o wakacjach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×