Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Kropka, futbol amerykański? To tam są jakieś zasady? Ja myślałam, że się lata po boisku z piłką w rękach i chodzi tylko o to, żeby ją przerzucić z jednego końca na drugi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko o to, Halina, nie tylko. Ale jeszcze teraz Ci nie powiem o co, bo sie doszkalam. A w ogóle, to mi sie w głowie kręci, i nie najlepiej sie czuję :-o Chcę do domu 😭 Emi, ślij wszystko co masz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam \"ojca chrzestnego\", jem sałatkę, piję wino :classic_cool: zaraz pęknę, bo wcześniej były chrupki i nektarynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka chciała przełamać stereotyp \"dzień dobry\" ;-) :-D ;-) Wiecie co ? Wczorajszy dzień był bardzo fajny, bo odpoczęłam i wyspałam sie o wiele bardziej, niż w weekend, posprzątałam trochę (sic!), obejrzałam \"Przeminęło z wiatrem\" podczas prasowania :-) Laurka \"uniform\" procowniczo-szkoleniowy już masz ready ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczymy, Laurka, napisz mi smsa, gdzie będziesz, no i chyba was tam szkolić nie będą 24n a dobę, a samochód masz, to może sie wybierzesz do Wawy ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie sondujące do Was - czy są u Was w miastach tzw. outlety ? Gdzie są rzeczy nawet do -70% tańsze ? Kupujecie tam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam tylko factory z wawy, lubiłam tam jeździć. tu takich sklepów nie kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś pół roku temu otworzyli tez drugi outlet, w Piasecznie - Fashion House. Był lepszy, niż Factory, ale teraz byłam tam przed wczoraj, i nic kompletnie nie ma - był Mexx, gdzie ceny to były czasem i minus 90%, i za pierwszym razem Wajcha tak sie obłowił, jak nie wiem. A teraz Mexx świeci pustkami. W sumie to kupiłam sobie tam tylko buty - w bardzo atrakcyjnej cenie. W Factory jest wg mnie teraz większy wybór. Ale ogólnie, to niby takie sklepy są fajne, a z drugiej strony, często tam nic nie ma, i nie należy się nastawiac, że sie coś kupi, tylko kupować raczej z przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Laurka - niby tyle sklepów, tak reklamuja, aciuchy takie tam, że nie wiem - stare, poprute, i rozmiary XXL. Byłam w Solarze - no fajne ciuchy, torebki przepiękne. Ale jak jakiś fajny ciuch to XL, a torebka fioletowa przeceniona z 600 na 300 zł., więc tez dużo, a akurat fioletowa do niczego mi nie jest potrzebna. W Pepe Jeans takie bluzki, że chyba na stadionie ładniejsze :-) Dżinsów dużo, ale oczywiście rozmiary nie te - dorwałam w końcu jedne dobre, i kupiłam, Wajcha też dorwał - super tanio za 70 zł, ale bez guzika, i szył wczoraj cały dzień :-) Tak wiec, też tam rzadko jeżdżę, bo się nie opłaca. Kupiłam sobie też kurtkę, która szczerze mówiąc mi do niczego nie pasuje, no ale była śliczna i obtaniona, więc się skusiłam - w efekcie, gdybym tam nie pojechała, to bym nie wydała bez sensu kasy na kurtkę, której nie mam do czego nosić. Kuźwa, pełno mam takich rzeczy, do niczego nie pasujących :-( A chciałam kupić garnitur - w efekcie wróciłam z butami, dżinsami i kurtką - czego bym normalnie nie kupiła. A teraz kasy na garnitur już nie mam - outlety...... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kropka chyba nie masz pretensji do sklepu :D :D ja jadę dziś do centrum, jestem na etapie szukania brązowych spodni, bo te co mam teraz już brzydkie, pozaciągane i przede wszystkim trochę za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Śmiała, to masz fajnie, bo możesz jako jedna z pierwszych obejrzeć, bo tacy \"zwykli klienci\" to już na ostatki sie załapują ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Śmiała, a Ty nie możesz sie czasem z bratową umówić, żeby Cię zaprosiła na takie przebieranie ? No własnie Laurka, zawsze tak jest, jak jestem z Wajchą - najpierw powie, że super w \"tym czymś\" wyglądam, a potem sie ze mną zastanawia, czy to mi jest potrzebne. No i ja już jestem \"spalona\", bo jak nie kupić czegoś, w czym sie super wyglada ? ;-) Ech, ta moja \"podatność\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie kojarzę takiego miejsca w Poznaniu natomiast... coraz fajniejsze wyprzedaże zdarzają się w normalnych centrach handlowych. W weekend byłam w Carry i wszystko było za 1/3 ceny. I żadnej ściemy lub niewielka :-) bo Wajcha kupił sobie koszule dokładnie za 1/3 ceny początkowej ( wiem bo juz kiedyś ją ogladaliśmy) ja co prawda nie znalazłam nic dla siebie, ale za to w innym sklepie była śliczna garsonka przeceniona około 60% a to dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×