Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Myszko nie przejmuj się ja też tak mam :-) a mój mąż z kolei zawsze puka się w czoło przy tych moich pomysłach . W końcu jak się ma czas i troszkę kasy to czemu by nie pojechać sobie gdzies ? zresztą jak się zostanie na miejscu to kasa i tak zostanie wydana więc jeszcze jeden argument za :-) jesli mąż CIe zabiera na wycieczke to korzystaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy co nam do głowy wpadnie i czy w ogóle będziemy się mogli ruszyć :D nie wiem jak tam z pon. w pracy u męża, a tym bardziej wtorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam długiego weekendu ale weekend mi się ciekawy zapowiada (mimo że krótki) w sobotę wesele a w niedziele idę na mecz naszej męskiej reprezentacji siatkarskiej w spodku w Katowicach :-) :-D ale sie ciesze, lubię tą atmosfere w spodku podczas meczów :-) Mysza, wpadnij do mnie mogę Ci odstąpić 2 bilety na mecz moja koleżanka (dla ktorej je trzymam) nie wie na 100 % czy przyjdedzie czy nie ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bellus ale super :-) też kibicuje naszym siatkarzom :-) trochę z przymusu ale się wciagnęłam :-) pokrzycz trochę za mnie na meczu, a może CIę w telewizji zobaczę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę krzyczeć po ostatnim meczu nie mogłam nic mówić ;-) tak głośno krzyczałam :-D może Rybka mnie zobaczysz:classic_cool: kto wie :-) będę ubrana bardzo oryginalnie bo w biało-czerwoną bluzke z napisem POLSKA więc będę się wyróżniać na bank :-D :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostałam sama w dziale :classic_cool: Dyrektora dziś nie ma, a koleżanka pracuje 7h ze względu na karmienie piersią :D maili, odpukać, mało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ku...wa
stokrotka rozpierdala z służącą (to haslo), hahaha, moi rodzice tez mają taką panią, ale w życiu nie pomysleli nazwac ja slużącą hahaha, pisz sto więcej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiście Sto trochę przegięła, bo epoka służących już dawno minęła :D ale zmęczona była, noc późna .. i trzeba jej wybaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ku...wa
sto- jednym słowem -przerost formy nad trescią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała kawka i \"Grzesiek \"dla Ciebie :-) Molus a Ty dlaczego masz kaca? imprezowałaś za dużo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wieczór miły ;) bardzo :D a poranek, hmmm, melancholijny :D skończyłam książkę i busami, tramwajami jeżdzę z głową w chmurach ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię takie długie książki, bo dłużej jesteś z bohaterami - tylko w torebce sie ciężko mieszczą :-) O czym jest ta książka ? Laurka to sie dzisiaj pojawi, czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie Kropeczko to ja przeważnie mam dobry humor :-) wczoraj tak jak Moluś poszalałam z Wajchą ale zamiast kaca mam wyjątkowo optymistyczne podejście do wszystkiego :-) Myszka już dwa razy zapisywałam sobie tytuł tej książki żeby ja przeczytać- muszę wreszcie to zrobić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka dawałam już tu doo niej link, wrzuć w googla pat conroy \"muzyka plaży\" :) polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to już wiem, bo wchodziłąm w ten podawany przez Ciebie link :-) Fajna książka :-) Ja oczywiście cały czas czytam historię Polski - ale już ją kończę - zostało mi ok. 50 stron - zwycięstwo !! Chyba z pół roku czytałam cala tą serię, a jaka teraz mądra jestem :-) Następna moja książka, to Eliza Orzeszkowa - \"Marta\" - czytał to ktoś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy się \"Marta\" ciekawa ? Bo ja w necie nic o niej nie mogłam znaleźć. Ale jak przeczytam, to sie przekonam. A co Wy tak z Wajchami wczoraj poszalałyście ? :-) Jakieś święto było, czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×