Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

są :D takie tam ciepełko było ? ja w sobotę byłam na ślubie koleżanki z pracy i tak zmarzłam, że zaraz po nim pojechałam kupić kozaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek, kiedy mieliśmy \"zabawy w terenia\", to było gorąco bardzo, jak na tą porę roku. Ale juz dzień później zimnica :-( I dzisiaj też jest zimno. No ale w końcu taka pora roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała, to było najłatwiejsze, a poza tym jakoś tak nie mam chyba lęku wysokości, jak już na czymś wiszę ;-) Oprócz tego jeszcze było wspinanie się na 1o metrową skałkę, i wchodzenie 20 metrów w dół do jaskini w ziemi. jak zobaczyłam tą dziurę, którą mamy wejśc, to byłam pewna, że się nie przecisnę, ale tak tylko wyglądało. No i w jaskini były nietoperze, które sobie wokół nas latały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tej jaskini ? Czy skałki ? Co do jaskini, to mi się najbardziej podobało, a nietoperze nie wczepiały sie we włosy - to bujda jakaś ;-) Poza tym gralismy w gry hazardowe, i miałam to szczęście, że byłam w grupie zwycięzców. Miejsce w którym byliśmy - przepiękne, to jest chyba gdzieś w okolicach Belli - Katowice - Zawiercie. Bella - nie wiedziaąłm, że masz wokół takie piękne okolice !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - pan perzewodnik, jak już wyleźliśmy z tej dziury, to nam oznajmił, ze w okresie letnim bywają tam również pająki, wielkości krzyżaków, i często spadają na plecy !! Słabo mi sie zrobiło, jak to usłyszałam :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jaskinia odpada! nie weszłabym tam za jasną cholere! Chyba ze w jakimś kobinezonie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe! to moze w takim bym weszła :) Ostatnio będąc w lecie znalazł się na mnie taki osobnik!!! zaczełam zrzuicać z siebie ciuchy i pędziałam przez las z płaczem jakby ten pają mnie gonił!!!! Nie wiem skąd mi się wzieła taka panika przed pająkami! Kiedyś uwielbiałm się na nie patrzeć a teraz.... brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no. wreszcie umówiłam się do fryza - na środę. a w czwartek Rybka ufarbuje mi włosy :D poza tym właśnie dzwoniła do mnie koleżanka jeszcze ze szkoły podstawowej, z którą od skończenia szkoły średniej widziałam się na studiach tylko 2 razy chyba :D - jutro ma być w P. i może uda nam się spotkać :D ale to jedna z tych znajomych, któej jak gdyby nic wpadasz w ramiona pomimo kilku lat nie widzenia się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, podcinam i cieniuję je tylko. jeśli miało by być radykalnie to musiałabym obciąć na zupełnie krótkie ala Korzuchowska (teraz mam zawsze do szyi) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, w porównaniu ze mną, to bardzo czesto chodzisz do fryzjera, ja ostatnio to już nawet nie pamiętam, kiedy byłam, może na wiosnę. A idę dopiero przed wigilią. A nie chciałabyś mieć własnie takiej fryzury jak Kożuchowska ? Ty masz proste włosy, to by ładnie wyglądały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy ładnie, leżały by sobie takie oklapłe :D a chodze często bo przy krótszych fryzurach od razu widać jak włosy odrosną, ty masz ciągle długie więc nie widać dodatkowych 4 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym wydaje mi się, że ja mam bardziej okrągłą buzię a tak krótkie fryzurki wyglądają super u dziewczyn z drobnymi buziami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie leżałyby, tylko byś je żelem potraktowała i by sie tak fajnie układały, jak u Kożuchowskiej, która nawiasem mówiąc, niezłą ma tą fryzurę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam ją w wersji na żelu - wyglądała naprawdę fajnie, i w takiej zupełnie bez żelu - typowa chłopięca, prosta fryzurka - wyglądała zwyczajnie :D mnie się tak krótkie włosy podobają na razie u kogoś, sama do takiej jeszcze nie dojrzałam :D ale fakt, patrząc na Korzuchowską w serialu nie raz i nie dwa myślałam, jak to dobrze że nie tylko ja cierpię ze swoimi prostymi, cienkimi włosami :D bo jak patrzyłam na jej rozpuszczone czy związane to jakbym siebie widziała :D tylko kolor inny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no widzisz, jak ja ją oglądałam w serialu, to mi się podobały jej włosy, ale fakt - zawsze proste - mogą się znudzić. A taką fryzurę krótką już miałam jakieś 10 lat temu, i na razie mam dość. Strasznie mi włosy sterczały 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Myszorek, podoba Ci się w ogóle jej uroda ? Mi tak średnio - na niektórych zdjęciach wygląda ok, na innych nieładnie. Ogólnie nie za bardzo jestem fanką jej typu urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem aż tak wychudzona więc na pewno ciut okrąglejszą buźkę mam :D żaden tam księżyc w pełni, bez przesady, no ale na pewno nie aż tak drobną :D mam tu w pracy koleżankę z idealną buzią do krótkich włosów - i krótkie nosi. zresztą u tego samego fryza się strzyżemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka nie jestem fanką urody Kożuchowskiej bo zwyczjanie bardziej podobają mi się brunetki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×