Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

całuski dla wszystkich :-) szkoda,że nie moge tak sobie z Wami pogadać ale pocieszam się,że nie ja jedna ;-) Laurka pisz dokładnie co sobie kupiłaś i czy zakupy dają CI motywację do pracy? Kożuchowska mi też się nie podoba - taka troche eteryczna, nimfowata jest. Ja ostatnio na zielony kolor zachorowałam ,kupiłam takie spodnie i bluzkę oraz bieliznę :-) W czwartek pobawię sie we fryzjera :-) szkoda,że ja farbowałam niedawno bo byśmy sobie Myszorku farbowany wieczór zrobiły :-) Kropeczko dzięki za zdjęcia. Odważna jesteś z tą jaskinią z pająkami i ta liną na której wisiłaś, ale przeżycia musiały byc fajne. Chyba jakieś strony opuściłam , bo nic nie wiem o Twoim wyjeździe :-( Hali gdzie jestes ? zapodałaś taki intrygujący temat i zniknęłaś.... pisz kobieto co u Ciebie się dzieje... mieszkacie już razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Kropcia, fajne zdjęcia, chętnie bym sobie sama tak pozjeżdżała ;) Rybko, no nie mieszkamy razem, ale na szczęście mieszkamy tylko w odległości 20 min tramwajem od siebie, więc, jak na Warszawę, całkiem nieźle ;) no ale sama wiesz, jak to jest, ja mam ochotę spędzać z nim cały czas wolny, chociaż to niezdrowo ;) więc może to osobne mieszkanie to chyba nie jest na razie głupi pomysł ;) Bellu, moja Ty Bellu! 😘 chodź Cię wyczochram :classic_cool: Myszorka też wyczochram ❤️ w ogóle to trzeba zrobić jakieś spotkanie. Aha, Myszorku! A zdjęcie kozaków to gdzie? :P miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 888888888888888888888
wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Halinka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Halina - ta Twoja \"wielka miłośc\", to ten facet o którym rozmawiałyśmy ? Że najpierw chemii nie było a teraz już jest ? On wie, że \"zwariowałaś\" na jego punkcie ? Co się dzieje u Ciebie w pracy ? Aż tak źle jest, jak pisałaś ? Rybko, w czwartek 12.10 wyjeżdżałam na wyjazd firmowy, a wróciłam w sobotę. I zdjęcia są własnie z tego wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 kończę, ale dziękuję bardzo za odmłodzenie, już nie mam wrażenia, że jestem rok starsza od węgla :D Ósemka, ktoś Ty? Mobbingowana może jeszcze nie, ale wkurwy łapię :D całuski i po cukierku dla wszystkich :D aha - imieniny też dziś mam w dupę jeża :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa, Halina, jaka \"starsza od węgla\" 😠 ;-) To co my mamy powiedzieć, jak Ty tu jesteś największy dzieciuch 😭 :-p Co do pracy - to może masz stres bo jesteś nowa, i firma jest nowa, i wszyscy sie spinają, żeby wszystko było ok. No chyba, że jest jakoś wyjątkowo nieprzyjemna atmosfera niczym niewytłumaczalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego co najlepsze i Najpiękniejsze dla Halinki!!!! 🌻 A tak w ogóle to 🖐️ wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki ten nasz kraj jest popier.... Najpierw czytam ze Lepper ponownie został wicepremierem, a nastepnie, że pani \"Sowińska proponuje wprowadzenie obowiązku rejestracji wspólnie żyjących par. Musiałyby też one zgłaszać w urzędzie rozpad związku, podając przy tym przyczyny. \" Jak dla mnie to jest troche dziwne...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - nie ma się co bulwersować, na takie idiotyczne pomysły, bo ani to nie przejdzie, a nawet jeśli, to kto się będzie rejestrował ?? Nikt pewnie, i jak oni będą sprawdzać takie rzeczy ?? Do domu nie maja prawa Ci wejść, więc jakie inne rozwiązanie widzisz ? Może w jakichś ankietach, ale jakich ?? ;-) A głupich pomysłów już było mnóstwo i pewnie jeszcze mnóstwo będzie - cóż poradzisz - taki kraj :-o Rybko - zielony kolor !?? Dla mniej jest chyba najtrudniejszym i nie mam nic w tym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza :) Moja \"gazela\" poszła w zimowy stan spoczynku. Dziś do pracy na pieszo i jakoś tak dziwnie się szło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja myślałam, że Ty masz tak z 20 minut rowerem a ok. 40 na piechotę - wtedy to by było bardzo dobrze dla zdrowia. Ale tak też jest ok. ale króciutko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po pracy nie odrazu do domku jeżdzimy tylko rowerkiem na wycieczki, po zakupy i w ogole! DLA ZDROWIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie, Moluś, bardzo ładnie. W sumie tez powinnam, ale się wykręcam tym, że nie mam roweru, nie lubię jeździć i że tutaj powietrze jest złe, więc co ja będę wdychać ;-) Za to 2 listopada idę pierwszy raz na siłownię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wiem ?? ;-) Poznam swojego \"personal trainera\" i powiem mu o swoich figurowych bolączkach, a on mi ustawi pod tym kątem cały trening. A najważniejsze rzeczy to: - zlikwidować oponę 😠, - wysmuklić talię, - ujędrnic pośladki, - wymodelować/wysmuklić nogi. Te dwa pierwsze są najważniejsze, reszta to już tak profilaktycznie. Pewnie będę 30 min. biegać a 30 robić jakieś ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mi też by śie takie ćwiczenia przydały!!! Ale Tobie ? Kropka przecież Tyś szczuplutka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, Moluś, co ja Ci tłumaczyć będę - że co z tego, że szczupła (chociaż wcale nie aż taka bardzo szczupła 😠), jak opona jest. A takiej opony nie zobaczysz na zdjęciu, to trzeba zobaczyć na żywo ;-) I ja widzę - w lustrze, i chcę ją zlikwidować. No a talii nigdy za bardzo nie miałam, to może ćwiczeniami se podkreślę, kto wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie stokrotka
wiecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×