Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

ja jak już wspomniałam powoli odchodzę od kupowania prezentów co chwilę :) wolę zdecydowanie jakieś drobnostki (czyli kupno kwiata czy wyjście do kawiarni z okazji urodzin). jeśli chodzi o święta to prezenty zrobimy dla rodziny, u której będziemy je spędzać (obstawiam swoją ;) ) tu trzeba się nagimnastykować - babcia, 3 braci (w tym 2 ciotecznych), ciocia + wujek, moi rodzice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka odradzam pomysł :-) mam złe doświadczenia :-) dostałam kiedyś taka bieliznę i tylko raz to miałam na sobie bo : a/ nie w moim guście b/ nie w moim kolorze c/ niewygodne d/prześwitujące nawet tam gdzie nie trzeba ;-) e/nie do końca mój rozmiar chyba że nie zależy Ci na niespodziance i wspólnie ją kupicie :-) my mamy taki zwyczaj ,że kupujemy sobie wspólnie coś tam a oprócz tego jakiś przent niespodziankę :-) coś śmiesznego albo dobrego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Rybka, dobrze, ze masz takie doświadczenie. Bo do tej pory sobie zawsze sama kupowałam i kupuję bieliznę, no i pomyślałam, że raz w życiu Wajcha mógłby mi ją kupic, w sumie nawet nie wiem co Mu sie teraz podoba. Bo kiedyś sie zapierał, że lubi sportową bielizne, i dopiero ostatnio powiedział, że \"dorósł\" do takiej poważnej, wg Niego, typu koronki, czy jedwab. Ale Rybko, masz rację, chyba razem się wybierzemy, bo wolę kontrolowac Jego pomysły, no i chyba nie obędzie sie bez mierzenia. Rybko - a te prezenty niespodzianki, to co to jest na przykałd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od męża dostałam 2 komplety - jeden lubię bardzo, drugi już ciut przymały ;) ale mniej trafiony z tego tylko względu, że materiał był mniej przyjemny dla ciała. ale ładny był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstawać
lenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pff, ja tam wstałam jak zawsze 5.40 :D kawka już koło mnie, zaraz pierwsze śniadanie ;) Belcia dziecko czemu się po nocy szwendasz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko! Wczoraj w robocie padł net i o ! A w domku kompa właczyłam po 22-giej ale już nie zaglądałam na kafe... Dzięki raz jeszcze laski za pocieszenie odnośnie tekstu teściowej 🌻 Chyba jakaś kara ją za to spotkała bo od jakiegoś czasu zamierzała kupić pralke. Wybrała sobie dość fajną pralke, z gwarancją na 5 lat i już miała ją kupić ale pojechała jeszcze raz ją obadać z ciotką \"ekspertką\" od wszystkiego. No i kupiła zupełnie inna pralke ! Stary modle i w ogóle do bani. Teraz chodzi wściekała i niezadowolona! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj spać poszłam po 1!!! Już leżałam w łóżu i Pajak woła \"żona horror w tv\" no i oglądaliśmy Blair Witch Project. Fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj sama siedziałam, bo mąż wrócił przed 21, potem na jakieś pół godz. usiadł do kompa popracować, a potem padł ;) rozmawialiśmy góra pół godziny. w tv patrzyłam tylko na majewskiego i przyjaciół :) Rybka kiedy wpadniesz po książkę? może czwartek? Śmiała piszesz się na kawę ? u mnie :) nie musiałabym ciągać filemona po mieście ;) ;) (ostatnio Śmiała mi zapowiedziała że mam go zabrać na kolejne spotkanie :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wajcha dziś był w szpitalu 😭 Teraz będzie rekonwalescentem przez tydzień w domu 😭 Moluś, Mysza - cześć laski. Tez chciałam obejrzeć Blair Witch, ale trochę za późno to puszczali, a jak wiecie, mam ogromne problemy ze wstawaniem ;-) Więc nie oglądałam. Moluś - los pokarał teściowa :-D Laurka - czekamy na Ciebie :-) Ekhm, ekhm - to Śmiała \"żyje\" ??? :-D Taka cichutka jest ostatnio ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ząb ;-) Ma jakieś \"trudne i skomplikowane\" ósemki, które trzeba usuwać chirurgicznie - już jest po usunięciu jednej, napisał, że kaźń, ale nie wiem jak wygląda, bo nie widziałam się z Nim i nawet nie gadałam, bo mówić nie może. Obejrzę Go wieczorem, i zobaczymy, czy to faktycznie taka kaźń, jak mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka111111
Rybko albo Kropka napiszcie tytuł tej książki o Elenororze, chciałabym przeczytać dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, jeśli to prawdziwa Sto - to prosimy o czarny nik, i wtedy pogadamy ;-) A jeśli to \"pomarańczowa stokrotka\" - to poczytaj nas kilka stron wcześniej - tam podawałyśmy tytuł tej książki. Co tak ucichłyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko duzo dobrego humoru dla Wajchy a dla Ciebie cierpliwości :-) nie ma to jak facet chory.... ja z moim młodszym synkiem byłam wcoraj u lekarza ale okazało się ,że przesadzam i kaszel to coś normalnego u zdrowego dziecka.... no zobaczymy .... Moluś - los bywa sprawiedliwy :-) tytuł książki Kropeczka już podawała Myszorku mi czwartek pasuje jak najbardziej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi ósemkami to jakaś epidemia - moja koleżanka z biura też ostatnio o nich mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo może w tym wieku, te ósemki się odzywają, i stwarzają problemy ? Moluś, jak masz je do usunięcia, to nie zwlekaj za bardzo. Wajsze chirurg szczękowy polecał usunięcie ich w zeszłym roku - no ale oczywiście nic Go nie bolało, to po co usuwać. No i teraz Go zaczęło boleć, i postraszyli Go szczękościskiem, to szybciutko się na zabieg umówił. Rybko, kochana, jak dobrze, że mnie rozumiesz z tym facetem w chorobie - ja nie wiem, co się z facetów robi, jak mają zwykły, głupi katar - normalnie tragedia 😭 ;-) Chyba się wyprowadze do Mamy na ten tydzień ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholera Kropka to mnie wystraszyłas !!!!!!!!!!!! Na dole jeszcze mi jedna ósemka rośnie! Kurcze czasem tak boli...😭 A ja Wy stoicie z ósemkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sa \"nieaktywne\" - nie rosną. Moluś - jak Ciebie bolą przy wyrzynaniu się - to chyba warto je usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia ale tego rosnącego chyba się jeszcze nie da usunąć bo mało go widać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, ósemki bardzo rzadko kiedy wychodzą całe. Wajcha też nie miał ich na wierzchu - dlatego ich się nie wyrywa, i dentysta tego nie robi, tylko jakoś sie rozcina trochę szczękę, i robi to chirurg szczękowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - nie panikuj, myślę, że to jest mniej straszne i bolesne, od np. porodu - a przecież dziecko chcesz urodzić, to z ósemkami sobie nie poradzisz ;-)Albo myślę że wysiusianie kamienia jest gorsze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×