Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Aha, no to pewnie dostaje dom, wyjeżdża tam i poznaje tą babkę - taka refleksja pewnie, z ładnymi obrazami własnie. Ja bym chciała pójśc na \"Infiltrację\" - to z kolei kryminał o mafii i policji. Ponoć dobre recenzje zbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka będe około 19.30- 20.00 pasuje? Ja też lubie spać ale o dziwo im później się kładę spać tym lepiej mi sie wstaje :-) Podziwiam Kropka za tą siłownię ;-) mnie koleżanka wczoraj namawiała na salsę tylko dla kobiet ale jakoś nie jestem przekonana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na taką salsę to bym pochodziła :D moja psióła w wawiew zeszłym roku uczęszczała i była bardzo zadowolona. Rybko pasuje mi, pewnie będziemy same siedziały, mąż może być jeszcze w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, jeszcze poczekaj z tym podziwianiem ;-) Byłam tam dopiero dwa razy, ale na razie mi się podoba, bo aerobik od początku mi się nie podobał. No i zmobilizowałam sie sama do pójścia tam, a na aerobik trudno mi się było wybrać nawet z psiółą. No ale zobaczymy jak będzie dalej, czy to nie słomiany zapał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka przychodze do Ciebie a nie do Męża :-) ;-) bedę nie za długo ale pamietam żeby zabrać książkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała - ja się uczyłam podstaw rumby - dla mnie to taki sobie ten taniec. Chyba podstawowe kroki dość proste - układy już trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam to wszystko efektownie wygląda ;-) Ale warto Śmiała się uczyć albo coś ćwiczyć, więc czemu to by nie miała być rumba ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumba to taniec miłości :-) też ją uwielbiam :-) choć salsa też jest fajna mój syn jak się uczył rumby to zadał mi pytanie jak ma \"seksownie się zachowywać i uwodzić\" bo to trzeba w rumbie pokazać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - dlatego nie bardzo mi sie ten taniec podoba - takie owijanie się i oplatanie i szarpanie ;-) Chyba najbardziej lubie walc angielski - tak sobie płyną, i płyną i płyną........ :-) Rybko a Twój syn się cały czas uczy tańczyć, czy już skończył ten kurs ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniec z Gwiazdami to się chyba teraz kończy prawda ? co ja będę w niedzielę oglądać ;) znó mnie naszła ochota na słodkie - jem właśnie snickersa :) wczoraj w ciągu dnia zjadłam w pracy kanapkę - rano i jogurt - po 15, wróciłam do domu, głodna nie byłam ale za to wciągnęłam cała tabliczkę czekolady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczko mój syn kurs juz dawno skończył :-) teraz tańczy w klubie czyli tak bardziej zaawansowane tańce i pokazy :-) lubie popatrzeć jak tańczy, sama bym tak chciała ;-) walc wydaje mi się nudny , choc taki elegancki :-) robię się głodna... mam tu activię.... i nic więcej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym zjadła coś słodkiego, ale nie mam, i kasy też nie mam :-o Tańca udało mi się nie oglądać - IV edycji, chociaż wiem, kto uczestniczy, kto odpada, ale starałam się nie wciągać. Śmiała - no to pewnie juz jakieś seksowne układy tańcujesz ??? Z kim tańczysz, ze swoją Wajchą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko a z czym masz kłopot? uwazam ,że to jeden z fajniejszych programów, cały czas na excelu pracuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziewięćsetna strona :) Mnie coś muli... Acha, Wajcha zgodził się na psa!!!!!!!!!! HURA!!!! Szczerze to się troche boje tego nowego wyzwania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - 3 dni aklimatyzacji, i po sprawie - piesek będzie sie już świetnie czuł i Wy też :-) A Rybko, męczyłam się z wykresem, bo mi jednej danej nie chciał zaciągnąć, ale się w końcu udało. Ale nie lubię excella, wolę word i pps. - w tym się lepiej znam niż w excellu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś nie bój się :D ja kota się nie bałam, wręcz nie mogłam się doczekać :D wątpliwość miałam przez chwilę w nd dzień po - malec płakał pierwszą noc, nie jadł, nie pił, nie załatwiał, bał się i człowiek wtedy myśli, że naprawdę krzywdę takiemu zrobił zabierając go ;) ale poniedziałek wszystko już było ok :D a teraz pełnia szczęścia :D zwłaszcza, że to takie kontaktowe ;) mówię coś do niego a ten odpowiada miałknięciem. Wczoraj siedziałam na kanapie, on leżał 1,5 dalej na podłodze bokiem do mnie -wołam, wołam kilka razy i widzę, że okiem zezuje na mnie, ale głowy nie odwróci, aż w końcu jak spokoju nie dałam to spojrzał na mnie, miałknął jakby chciał powiedzieć "Duża odczep się i nie zwaracj mi dupy" :D mamy z nim ubaw :D a taki piesek to już w ogóle, patrzeć ci będzie w oczy i zrozumie wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Moluś - wiesz ile taki zwierzak daje radości, jakie ma śmieszne zachowania, czy zwyczaje ? Dzisiaj Serafin siedział, jak zwykle na parapecie, ale zamiast siedzieć leniwie, to tak machał ogonem, że o mało kwiatka nie przewrócił :-D Żadne wołanie nie odniosło skutku, bo co sie okazało ? Że sroka na naszej poręczy balkonu siedziała - stąd takie nerwy ;-) Albo czasem tak śmiesznie śpi, że zakrywa sobie pyszczek łapkami. Zwierzaki są super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Laseczki pięknie to opisałyście ❤️ Dziś będe dzwonić do chrzestnego dowiedzieć się czy to chłopczyk czy dziewczynka, i kiedy będe mogła go do domu wziąść. Jak długo szczeniak musi być przy matce? 2 miesące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będzie piesek to będzie Reksio a jak suczka to jeszcze nie wiem... Ciekawe jak Deminka (chomik) zareaguje na psa? Mam tylko nadzieje, że nie zrobi się znerwicowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem mój pies nie jest zbyt towarzyski , siedzi dopóki się go głaszcze a tak to najchętniej śpi :-) choc jak się cieszy kiedy wracam do domu to miłe jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×