Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

doceniają Kropka dopiero jak sami doświadczą na własnej skórze jak to jest dużo pracy .... pizzę można zjeść zawsze - przecież można 1 kawałek zamiast całej a po samej sałatce to Moluś będziesz głodna a jak głodna to zła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sobotę na obiad zjadłam pół dużej pizzy :D kupiliśmy taką kwadratową.. miałam spokój z jedzeniem do niedzieli do śniadania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wierzę - tylko jeden kawałek - Rybka, dajesz radę ? Ja na jednym nigdy nie kończe, i jak sie tak napcham kilkoma kawałkami, to dopiero jestem zła 😠 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lureks- błyszcząca przędza ze sztucznego włókna i tylko dlatego nadal się nad nią zastanawiam bo jak sztuczne to nie wiadomo jak sie będzie nosić ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiadomo, dlatego wolę kupowac w sklepie, bo od razu można pomacać, przymierzyć. No ja wiem, że tutaj możesz odesłać, ale to za dużo zachodu jak dla mnie ;-) Ja bym jednak Rybko spasowała przy tym sweterku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka zachodu nie ma wcale, no chyba że wyjście na pocztę to taka masakra :D sweterek bardzo ładny :D na twoim miejscu Rybko brałbym przy następnym zamówieniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masakra - daleko, i w tygodniu się nie wyrabiam :-( Do tego kolejka na minimum godzinę - nienawidze swojej poczty 😠 😭 W zeszłym roku siedziałam tak ponad godzinę po prezent dla Wajchy, i obiecałam sobie, że to ostatni raz jak zamawiam coś przez net. No i sie tego trzymam, polecone do mnie listonosz wrzuca do skrzynki, bo tak sobie na poczcie ustaliłam, i jakoś to funkcjonuje. Ale mam taka małą, osobistą, awersje do poczt wszelkich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na to mam sposób :-) zamawiam na adres firmy , bo i tak listonosz przychodzi w godzinach pracy a ja nie muszę stać w kolejce :-) Myszko następne zamówienie będzie na pewno jak tylko sprawdzę ten rozmiar :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Moluś, zgodnie z wyrokiem profesora - albo jesteś w ciąży, albo przed okresem. Wyszło, że to drugie - przykro mi 🌼 Może chociaż troche Twój nowy śliczny przyszły piesek Cię rozweseli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka - ja Ci to rzadko mówie - ale jesteś boska !! :-D Że też nie pomyślałam o tym adresie firmy !!! Gupia kropka, gupia ;-) Ale to tak można ze wszystkim ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas mała mieścina więc i kolejki do przezycia :D poza tym poczty są aż do 20 czynne więc luzik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ... zawstydzasz mnie :-) Molus przykro mi , bo wiem jak czekasz na inne info. Moja znajoma właśnie zaszła w ciążę po 8 m-cach starań... wiec głowa do góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to myśle, ze poczty prowadzą spisek przeciwko ludzkosci ;-) Zawsze tłok, ścisk, tylko jedno okienko czynne, i oczywiście zamkniete w sobotę 😡 ;-) Jak tam wchodzę, to juz jestem wkurzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj czekma Rybko czekam... i wierze w to, że się doczekam :) U nas kiedyś też tak było z pocztą, że kolejka wychodziła czasem po za budynek! Napływały skargi i teraz wszystkie okienka czynne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka już od łądnych paru miesięcy wszystkie poczty pracują w soboty w określonych godzinach. nawet w telewizji się tym reklamowali ..to w Wawie nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak widać moja nie pracuje - ha, spisek ! A nie mówiłam ?? Chyba na tym moim zadupiu jedna poczta jest niereformowalna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daj się podpuścić :D choć kilka godzin w przedszkolu dziennie dobrze robi :D choć teraz jak w domu jesteś to Plujka nie musi do samego końca tam siedzieć. ja nie wiem jak się nosi mikrofibrę :D a poza tym śpiączka mnie okropna złapała 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie majtki zamówiłaś Laurka ? nie wiem jak sie nosi takie koszulki więc nie moge CI powiedzieć a jeśli chodzi o zupki to mój synek zjadł w przedszkolu ogórkową i teraz żadnej innej nie chce jeść nawet ostatnio jak mu podałam pomidorowa to sie na mnie obraził mówiąc \" no przecież zamawiałem sobie ogórkową !!!\" muszisz dobre zupki Laurka robić - pewnie lepsze od Kremu z Kury którą właśnie zjadłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni raz jadłam zupę jakiś miesiąc temu u mamy - grzybową. boszzz ale była pyszna. głodna się zrobiłam, może jakaś sałatka, hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zaooglądałam się fotkami ze ślubu a tam mój Brat i się prawie poryczałam 😭 Psiak będzie dopiero 9 grudnia a już bym go-ją chciała mięć! A imienia nie wybrałam jeszcze! I nie wiem jakie!!! Tyle jest fajnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale- zapomniałam dodac- że 9 grudnia będe tulić psiaka a 19-tego Brata!!!!!!! jupi jupi hura hura hahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteś zżyci, super. ten mój głąb jakiś dzikus :D ale czasem uda mi się go za język pociągnąc i potwierdzi, że tęskni :D a jako starsza siostra nerkę bym mu oddała i w ogóle wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bracia sa fajni ale jak można z nimi pogadać :-) mam dwóch jeden ma 20 lat i pstro w głowie a drugi ma 11 lat i juz raczej sobie z nim nie pogadam bo większy kontakt z nim ma mój syn :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Myszka żebyś wiedziała!!!! Nawet bardzo! Pamiętam jak miał 8 cz 7 lat to już jeździł ze mną na biwaki. Jak starszych w chcie nie było robiliśmy impry i też nic nie wydał! I inne numery się robiło i w ogóle!A ja leżałam teraz w szpitalu to mama w tajemnicy mi mówiła, że płakał.... W ogóle zajebisty jest hehe. I jak moje koleżanki mówią przystojny ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, Rybka ale duża miedzy Wami róznica wieku :-) A mnie właśnie brat przed chwilą wkur.wił 😠 😡 Powiedzcie mi co mam zrobić: otóż, jak Wam kiedys pisałam brat jest non stop bez kasy i bez konkretnej pracy - najczęściej Mama jest Jego zapomogą. Ale wział np. pożyczkę w Prowidencie, którą ja pomagam Mu spłacać - 100 zł. dokładam Mu na miesiąc - niby nie dużo, ale nie o to chodzi, w końcu niby dlaczego mam Go utrzymywać. No ale jak się dowiedziałąm jak wziął pożyczkę w Providencie, to Go opieprzyłam i powiedziałam, zeby do mnie przyszedł. No i raz przyszedł po 500 zł. pożyczyć - pożyczyłam 200, bo więcej nie miałam. Oddał, jak obiecał. No ale teraz znowu chce pożyczyć 500 zł - noż kuźwa - idą święta, nie mam ot tak 500 zł 😠 do pożyczenia. Niedawno były Jego urodziny - dostał całą reklamówkę art. spożywczych, bo im się nie przelewa. No i teraz nie wiem - pożyczyć Mu ?? Czy nie ?? Chcę Mu pomóc, ale nie chcę, żeby przyzwyczaił się, że ode mnie może brać kasę, bo to nie o to chodzi !!! Ale jestem wściekła 😡 Co byście zrobiły ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też przystojny :D ma 21 lat.. a u mnie na parapecie w domu stoi nasze zdjęcie, na którym ma ze 4 jakoś ;) jak był mały to był piękny dzieciak z niego, ale wyrósł też ładnie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×