Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

dziś jestem średnio zajęta, bardzo zajęta będę od jutra :D i przez kolejne 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mówie 🖐️ nie ide do domu ale robie pilną robote dla partnerów w Fracji i musze sie skupić! Narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się dzisiaj nic nie chce - miałam pogadankę z przełożonym, wyszło, że jest ok, a mi motywacja spadła, lenia dostałam :classic_cool: Laurita, choć tutaj pokrzyczeć :-D Jak tu przetrwać dzisiejszy dzień pracy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to rzeczywiście, masz tam wesoło 😠 ;-) Ciekawe jak to teraz naprawią ?? Ja bym do Ciebie chcętnie przyszła :-D Tylko daleko 😭 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi, to co to za awaria ;-) Phi, to dobrzy fachowcy, jak Ci tak szybko naprawili. Masz już kibel na swoim miejscu ?? A wannę ? Tylko łazienkę zmieniacie, czy jeszcze coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaką sobie wannę robicie ? Tradycyjną prostokątną, czy może trójkątną, a może dwuosobową ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, czy beżowa ? :-) Rany, ale się wkręciłam w te przeróbki - muszę sie opanować, bo mnie weźnie, i będe chałupę rozpierniczać 😭 A kasy na to nie mam, no i trochę bez sensu, skoro teraz dobrze jest. Ja mam trójkątną wannę, z takim \"siedziskiem\" w jednym z rogów. Wygodna, i myje się ok. woda nigdzie nie stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurcia a ci fachowcy to liczą sobie od godziny czy jak? czy juz kwota z góry ustalona??? A z jakiej firmy wanna? Ja biore wszystko z sanitecu. Licząc kiedyś z Pająkiem to wanna+ umywalka z szafką podumywalkową to w sumie ok 500zł. Ciekawe ile robocizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam właśnie taką wannę narożną, bo moje ustawienie łazienki na to pozwalało. Za to panowie fachowcy dziwili się, że prysznica nie chcę, tylko wannę, bo u mnie od początku w łazience była taka ścianka, która była na prysznic, no i musiliśmy ją rozwalać, żeby wannę zmieścić. W życiu bym nie pomyślała, że taka mała ścianka da TYLE gruzu !! Szok ;-) Moluś wanna + umywalka tylko 500 zł ?? Wow, to mocno obtaniły się te rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać dlaczego tak tanio! Bo my mamay 40% zniżki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wskoczy Laurcia, że za późno podałam tą stronke 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to tak jak mój brat ziemie sprzedaje - z kupcem już konkretne rozmowy, prawie finalizacja, a o cenie ani słówkiem nie rozmawiali ;-) Mam nadzieję, że Wam nie wezmą tyle za robociznę, że padniecie z wrażenia ;-) Zawsze to możesz negocjować, że Ci prąd odcięli ;-) Paradyż powiadasz ? To wchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No śmignęłam przez tą firmę z płytkami, i ufff......na nic nie \"zachorowałam\". Laurka, a jak zrobią, a Wy się nie dogadacie, i oni z Wami zamieszkają w ramach strajku ???? :-D ;-) :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahaha :D Kropcia toż Laurcia by ich pozabijała :D no może z wyjątkiem tego ślycznego :> :D :D :D ja zabrałam się za porządki..w szafie. przebieram i bezlitośnie wywalam, AJ LOWYT :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się ubrałam w jedną bluzkę,siedzę i myślę czy wywalić czy nie :classic_cool: ........ byłam się przejrzeć. zostaje, najgorzej to się zawahać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka dawaj te ciuchy bo ja w szafie pustki mam!!! Tylko najpierw musiłabym schudnąć trche by się w nie wbić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś nie ma czego rozdawać, serio :D niektóre nadprute, inne powyciągane, a inne już za małe 😭 (to boli najbardziej :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie znalazłam dziecięcy ciuszek :D zupełnie o nim zapomniałam - kupiliśmy go z mężem w podróży poślubnej dla bratanka mojego męża, jednak w domu okazało się że koszulka (mini T-Shirt z napisem \"dive now, work later\" ;) ) ma skazę na plecach. nie wyrzuciłam jej, bo pomyślałam że kiedyś nasz dzieciak może w tym choćby po domu latać :D to chłopięca koszulka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec :classic_cool: 16 sztuk ciuchów poszłoooooooooooo :D teraz prasowanie na jutro, kąpiel, i przestaję tu gadać sama do siebie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc mówiłam że będę w lutym i jestem :-) Strasznie podobają mi się te łazienki :-) , choc najchętniej połączyłabym kilka projektów. Lubię w łazience kolor teraz mam niebieski a potem może brązowy z pomarańczem lub granat z białym i zielonym jasnym potem znaczy latem... bo decyzja zapadła i kupujemy dom :-) w sobote jedziemy do biura nieruchomości bo doszliśmy do wniosku ,że w nieznanej miejscowości będzie nam trudniej samemu znaleźc cos ciekawego mi Walentynki się podobają , nawet moim chłopakom sprezentowałam kauczukowe czerwone kostki które świecą jak się nimi rzuca :-) takie drobiazgi a ile zabawy dla Was też całuski bo to święto miłości ale i przyjaźni :-) Myszorek co z tym ginem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko ponownie namiary chciałam bo prawie rok już minął i za nic nie znajdę telefonu, który mi dałaś :D a może nie tyle telefonu ile nazwiska Pani ? pamiętam tylko, że coś mi dawałaś ale nie poszłam wtedy bo za długo bym czekała a tabletek potrzebowałam ;) teraz mi się nie spieszy i mogę poczekać jeśli będzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm poczekaj zaraz poszukam, ale ja ostatnio byłam na Kowalskiej i też było nieźle- ale tam jest facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pije kawke, wpałaszowałam pączka i chyba zarz polece po następnego :P Wczoraj spotkaliśmy starych znajomych i wyciągneli nas na browarka. Mają roczną córe i się nasuchałam.. Eh troche przykro mi było, że ja jesczze nie moge o pieluchach pogadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moluś 😘 Ja tam się co prawda na sawuar wiwrze nie znam jakoś świetnie, ale chyba to trochę niekulturalne gadać w towarzystwie o swoim dziecku, pieluchach, itd. Bo to monotematyczne, no chyba, że Wy od nich te informacje wyciągaliście i prosiliście o więcej :-D To wtedy, znajomi są usprawiedliwieni ;-) Lubię tłusty czwartek - pięknie wtedy pączkami wszędzie pachnie. Na razie zjadłam pół pączka, ale do końca dnia zjem na pewno drugie pół - i zostanę z wynikiem zjedzonych: sztuk 1 :-) Laurka - jak Twój remont ?? Rybko - co robisz, gdzie jesteś ?? Emila, a Ty ?? O resztę nie pytam, bo wiem co robjom :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadałam już 2 pączki, a mam jeszcze jednego w czekoladzie 😭 :D jeden przyniosła koleżanka, dwa firmowe. szok, bo ja zawsze kończę na jednym. Moluś uśmiechnij się, pieluchy przed tobą ;) przede mną zresztą też mój mąż to jest w ogóle przekonany, że ja w tym roku w ciążę zajdę ;) a dwie przyjaciółki do mnie listy piszą, że fajnie by było jakbyśmy we trzy w tym roku się zdecydowały ;) (tzn. one już są zdecydowane - jedna odstawia antykoncepcję ok. maja, druga ok. lipca) czuję się osaczona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, jak się bardzo osaczona będziesz czuła, to zapraszam do mnie - będę Twoją \"nie dzieciatą odskocznią\" ;-) Cokolwiek to oznacza :-D :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam w szał oglądania klipsów :D jedne już kupiłam i czekam na dostawę i już szukam następnych. i siłą się powstrzymuję przed kliknięciem,bo przecież muszę w ogóle zobaczyć jak mi się to będzie nosiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×