Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

No właśnie - wolę zdecydowanie bożonarodzeniowe jedzenie. Ale też jakoś fanką jego nie jestem. Matko - tylko pizzę i makarony bym jadła ;-) Dostaliśmy też mazurki - każdy po jednym, więc tak jakby zrobiłam ciasto na Wielkanoc i zawiozę go do rodziców Wajchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Jajka faszerownae pieczarkami lub tuńczykiem lub sledziem są pycha! -Zielonego pieprzu nie lubie-ble.. -Pasztet musze w końcu zrobić. -Jajek przepiórki nie jadłam. -Za ciastami nie przepadam. -Białą kiełbase lubie, ba nawet na surowao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę już wyjść - w pracy nuda. Za pół godziny idę do koleżanki na kawę do Jej pracy. A jutro - jupi - mozemy wyjść o 14.00 !! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiej to dobrze! ;) :) ciekawe co tam u Laurki? Laurka co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, no przepraszam, a kto ma wolny weekend majowy ? :-D No ale przyznaję - miło ze strony firmy, ze nas wcześniej jutro puszcza :-) Objadłam się sernikiem :-o Po co ?? Po co ??? 😭 Ale niebiański smak miał :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś Kropka ci ten wolny weekend już chyba 4ty raz wypomina :D Kropeczko żałujesz sobie urlopu to będziesz pracować, no niczyja to wina, tylko twoja wina :D :D a Moluś teoretycznie to pracy nie ma więc wolne jej się należy jak nie wiem co :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypomina, wypomina, bo ją normalnie zazdrość zżera 😠 ;-) Wróciłam od koleżanki - miałam \"wielką\" przyjemność obejrzeć najlepszy apartament hotelu Forum (teraz Novotel), bo koleżanka tam pracuje. Apartament kosztuje 280 euro, a jest po prostu wstrętny. Nasz pokój w Nałęczowie był 1000 razy ładniejszy. Nie wiem CO tam tyle kosztuje - wszystko takie komunistyczne jak 20 lat temu. Odnowili jedynie hol główny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Myszorek :-) Jestem hepi z powodu zbliżającego się łikendu, ale bardziej się ciesze, że sie w końcu zmobilizowałam i złożyłam podanie o paszport ! :-D Idąc za ciosem napisałam też pismo do mojego LO< o wydanie duplikatu świadectwa maturalnego. Jestem pełna podziwu dla swojej mobilności ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałam się ciebie zapytać - i mi się przypomniało - zmieniasz nazwisko po ślubie ? :D a paszrpot się przyda w podrózy po :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paszport się przyda nie tylko w podróży po ;-) Chcielibyśmy, o ile kasa \"pozwoli\", to zacząć trochę więcej zwiedzac krajów poza UE. No a zebrać się i złożyć podanie, to nie taka łatwa rzecz - odkłada się i odkłada. No ale się dzisiaj zawzięłam, i nawet nie było tak strasznie dużo ludzi - byłam jakaś 10, a interesanci byli załatwiani dość szybko, więc wszystko zajęło mi 35 minut. Jak na urząd to prawie błyskawicznie :-D Nawet do pracy się nie spóźniłam. Myszorek - nie zmieniam nazwiska po ślubie, nie dodaję też do swojego nazwiska Wajchy. Po prostu nadal będę się tak samo nazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piątek! Kropcia lepiej tego nie czytaj bo chciałam zakomunikować , ze mam już wolne :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś Kropki nie dobijecia bo pracuje tylko do 14stej :D przeżyje wasz pobyt w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam już @ i chodzę głodna :D zaraz lecę do bufetu bo chce mi się czekolady i bułki z salami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniłam napisać, że wczoraj byliśmy u teściów bo teściowa zadzwoniła byśmy przyszli. I dostaliśmy prezent na zajączka! Owoce, słodycze kawe i 100 zł ktore odkryłam w domu !I ogólnie była miła, żartowała i naprawde przyjemnie się siedziało! Czy nie może być tak zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dobijesz, nie dobijesz Moluś :-D Mysza ma rację. Zostało mi tylko 2 godziny i coś, więc cóż to jest ? Byłam na Dworcu Centralnym, bo to ode mnie 5 min., i kupiłam bilet do Berlina - juhu, jadę tam sie spotkać z Psiółą 27 kwietnia. Więc Moluś, sama widzisz, że dzisiaj jestem uhahana :-D (A może uchachana ??) Laurka, to Ty w domu jesteś i znaku życia nie dajesz, a ja z tęsknoty usycham 😠 ;-) Moluś - ciekawe co sie Twojej teściowej stało, że taka miła. A może się ZMIENIA na lepsze ?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia wcale nie chciałam Cie dobić! :) Nie byłam jesczze w Berlinie. Ta zmiana u teściówki pewnie długo nie potrwa :P Ide się uszykować i lece kupić jakiś dobry ale tani fluid rozświetlający. jak polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry i tani, i chyba rozświetlający ma AA Oceanic w swojej ofercie. Bardzo lubię tą firmę i mogę Ci ją Moluś polecić :-) W Berlinie chyba byłam tylko raz, a może wcale ? Nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, wejdź na ich stronę, jak masz chwilke. Znalazłam tam podkład rożświetlający - a nuż Ci się spodoba ? :-) http://www.oceanic.com.pl/ U mnie taka nuuuuda w robocie, że szok ! Nie wiem, czy ktokolwiek tutaj dzisiaj pracuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje! 🌻 Wczorja poszłam do fryzjera. Oczywiście się nie załapałam bo przecież tłumy przed świetami. nie wiem na co jak liczyłam :P. więc się zapisąłam na środe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, właśnie na gazecie jest artykuł, że w Polsce jest bardzo trudno kupić właśnie białe jajka. Dlaczego ? Bo Polacy uważają, że są niezdrowe, bo otrzymywane od kur, które żywione są przetworzoną żywnością. I tylko na Wielkanoc szukają takich jajek, a tu nigdzie nie ma ;-) Ten artykuł mi przypomniał, że chyba jak byłam mała, to były białe jajka, za to teraz totalne zdziwienie, jak przeczytałam artykuł. Jak to człowiek dużo rzeczy zapomina. Budzika, zeby na kafe wstać Ci się włączać nie chce ? Skandal ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poczekaj na Wajchę z tym sprzątaniem - razem Wam raźniej będzie :-D A z tymi jajkami to ciekawa sprawa - dałabym sobie rękę uciąć, ze jajka \"od zawsze\" były beżowe. No i bym została bez ręki. Jak tak wcześnie wyjdę z pracy, to nie wiadomo właściwie co ze sobą zrobić ;-) Chyba do kina Wajche wyciągnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się nie chce sprzątać ale 3 dni w syfie siedzieć nie będę, nie ma mowy :D cycki mnie bolą okropnie :D za przeproszeniem :D mężczyzn u nas nie ma więc sobie pozwalam :D mówię wam jak to szybko człowiek zapomina i do lepszego się przyzwyczaja. od 2 cykli mam już normalne miesiączki (pierwsze 3 po odstawieniu tabletek były dokładnie takie same jak na tabletkach) i znów jestem zadziwiona jakie to jednak jest upierdliwe i bolesne, i w ogóle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety Mysza, ludzie sie szybko do wszystkiego przyzwyczajają, a do dobrego to już w ogóle mega szybko ;-) Mnie też kiedyś bardzo piersi bołały przed okresem, ale z niewiadomych przyczyn, kiedyś minęło jak ręką odjął, i na razie nie wróciło. Myszorek - a Ty do której w pracy dzisiaj jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha - czyżby to było dla mnie wytłumaczeniem ? Bo mi też Laurita minęła, tylko nie wiem dlaczego ;-) :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po ciąży powiadasz. to pewnie dlatego że po były już większe i ten nadmiar wody przed okresem im latał koło nosa :D Kropka normalnie dziś wychodzę z pracy, jak wszyscy u mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to firma usługowa a przed świętami zwykle świadczy więcej usług niż zazwyczaj :D wszystko w normie, milion maili i plików exelowskich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze nie spadam 😠 Wajcha też się zameldował, że w Wawie takie korki, że chyba przyjedzie po mnie ok. 13.30 najwcześniej 😠 A potem będziemy 2 godziny wracać. To miasto jest koszmarne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×