Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Czołem 🖐️ Łał, widzę, że zakupowo weekend się spędziło ;-) Moluś, czekam na zdjęcia. Halina - widzę, ze interpretujesz na wszystkie storny słowa \"teściowej\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś skoro to nie pępkowe to chyba nic nie musisz kupować :D u mnie teściowa jest ok i bez podtekstów mówi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, nie narobisz mi smaku ;-) W piątek też jadłam pizzę. Koleżance to się chyba nic nie kupuje - bez przesady ;-) Dziewczyny Ci tu dobrze radzą - ja bym kupiła bukiet tulipanów, i już. Aj love tulipany - białe. Tak mówisz Laurita, ze maja tyle znaczeń ? Całe szczęście, że prawie zawsze puszczam słowa mojej przyszłej teściowej \"mimo uszu\". Ale jak już coś do mnie doleci, to się czasem wkurzam, tak jak teraz jak byłam u nich na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, fotki obejrzałam. Myślałam, że Was będzie wiecej na tych zdjęciach 😭 Bardzo mi się podobało zdjęcie z drzewami, gdzie słońce między nimi prześwituje, Twoje w wielkiej trawie, i Łyski, która leży jak królowa wśród drzew :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię Molusiowe fotki - niektóre przechowuję i co jakiś czas zmieniam tapetę - teraz mam żółte krokusy z poprzedniej sesji zdjęciowej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też je lubię, bo faktycznie nadają sie na tapety - zresztą mam właśnie tapetę ze zdjęciem Molusia - tą z jarzębiną. Ale nie zmieniam tapet, bo ciężko mi się przyzwyczaić do nowej. Ale czuję niedosyt, bo mało ludzi na zdjęciach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze bradzo mi miło laseczki! :) Szkoda tylko, ze sprzęt takie se. Marzy mi się super aparat. Ale bym wtedy trzaskała foty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, ja uważam, że masz fajny ten aparat - co od niego chcesz. Zdjęcia przyrody wychodzą naprawdę śliczne, a to chyba takie łatwe nie jest, zrobić zdjęcie jak promienie słońca przechodzą przez drzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwe Kropcia! :) Wystrczy się odpowiednio dobrze ustawić i cyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz dobry aparat. Mi Wajcha zawsze tłumaczył, że zdjęcia przyrody są trudne, a jest takim \"fotografem-amatorem\", więc coś tam na ten temat wie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Laurita też powinnas zostac bałaganiarzem, i nie będzie Ci to przeszkadzać ;-) Odkąd zobaczyłam Twoja łazienkę, to swoją też chcę zmienić 😭 Ale nie ma to kompletnie sensu, więc póki co nie mam ciepłej, beżowej łazienki, tylko zimną biało-zieloną 😭 ;-) Więc na pocieszenie, zeby cokolwiek zmienić w tej chałupie, to sobie chyba kupimy nowy materac, bo odkąd zmieniliśmy łóżko na 140x200, to nadal śpimy na materacu 120x200, i chyba najwyższy czas to zmienić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam 140x200 i żałuję, że nie kupiłam 160x200 :D :D byłoby tyyyyyyyyyyyle miejsca. zwłaszcza, że dość często kot nam się ładuje do łóżka - drzemie na brzegu, na prześcieradle, nie dotykając kołdry i zabiera mi jakieś 30 cm, na szczęście góra przez 1/3 nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mam wyniki z laboratoorium. w końcu zrobiłam hormony tarczycy, którą w liceum leczyłam ze 3 lata, były guzki, brane hormony, biopsje itp. ciekawa jestem co mi wyjdzie po ponad 3 latach od ostatniej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja Myszka!!!! Ja wpątek do gina! Pewie walnie mnie do szpitala by porobić wszystkie wyniki- tak dziaął ta pani :) Ale chyba to dobrze. Trzy dni poleże, przebadją i będą wiedzieć co mają dalej ze mną czynić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weźcie mi nic nie mówcie o badanich - powinnam się wybrać do ginekologa, cytologię zrobic, przebadać, ale odkładam to w nieskończoność, bo nienawidzę tych wizyt 😠 Mysza - daj znać, co Ci wyszło na tych badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie cytologia w porzo :D o dziwo obyło się bez recept na globulki co mi się często zdarzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się \"nie pamiętać\" o tym, że musze robić takie badania - taka głupia ucieczka przed wizytą u ginekologa. Kiedyś mi to pewnie zaszkodzi :-o Na szczęście jak mi cos dolega, to wtedy szybko się na wizytę zapisuję, bo jak jescze bym to odwlekała, to totalna porażka by była 😭 Ale koniec już o ginekologu ;-) Muszę \"zapomnieć\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja hormony powinnam była zrobić rok po ostatniej wizycie czyli dwa lata temu :D :D też odwlekam wszystko, zwłaszcza jeśli nic mnie nie boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, tak pewnie robi większość ludzi. Laurita - a Ty daj znać, co tam na tych zakupach upolowałaś ;-) Już odliczam dni do pensji, i do wyjazdu do Berlina, a to jeszcze tak długo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wlazłam na konto, z pensji za marzec zostało mi 500 zł a księgowana była tydzień temu, 800 zł poooooszłoooooooooo :D ale w sb goście więc na samą spożywkę poszło prawie 300 zł. no i wczorajszy żakiet niezbyt tani - 189. no i badania w labolatorium 180, i zbiera się. jeszcze mnie czeka zakup biletów - 30dniowy bilet poznań 65 i na swarzędz miesięczny 54.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, mi zostało z pensji 35 zł., ale była 23 marca, więc jakis czas temu. Nadal nie wiem, ile mam dopłacić do US 😠 Zaraz się kwiecień skończy, a ta księgowa liczy i liczy...... Myszorek - dużo płacisz za bilety - miesięczny na Poznań kosztuje Cię tyle samo, co mnie miesięczny na Wawę, a wydawało mi się, że tutaj jest najdrożej. Okazuje się, że Poznań tez drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie kupiłaś ten żakiet, bo faktycznie drogi. Ostatnio kupiłam biały żakiet w New Yorkerze, za 130 zł. i to jest odpowiednia cena ;-) Tzn. mogłoby być mniej. W ogóle ciekawa jestem, jak ten Twój żakiet wygląda, bo z opisu to bardzo ciekawy :-) Połaczenie kolorystyczne ładne, i chętnie bym go oblukała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cena masakra, i to niby przecena, bo ten sklep drogi - Stottrop w M1. podoba mi się bardzo mimo że ciemny jest - ten nijaki brąz jest dość ciemny i niebieska krateczka bardzo mała. podszewka też jest zajebiście niebieska :D to taki ciemny niebieski, nie żarówiasty. fajnie wygląda z tym brąz paskiem, do dżinsów :D no i nie jest za długi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle połączenie brązy z niebieskiem to moje ulubione - dlatego musiałam go mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, no pewnie, że strzelaj fotę :-) Mi też się podoba połączenie brązowego z niebieskim/turkusowym, tak jak i brązowego z różowym. Nie znam tego sklepu - w ogóle mi się w oczy nigdzie nie rzucił, ale drogo tam skoro żakiet był za 190 zł, z przeceny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×