Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

no raczej powinnam, po co ryzykować. jakbym przez przypadek zaszła to potem 9 mcy bez pracy a co z macierzyńskim itp. dramat :D (no ewent. tu można ściemniać ze zwolnieniem - plus taki, że jest ubezpieczenie, ale pieniędzy żadnych) najpierw potrzebna praca, kredyt i, i luzik :D się rozmarzyłam :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miałaś przestać ;-) Myszo, oj Myszo ;-) Mam nadzieję, ze w lipcu dowiemy się co i jak, i co to za marzenia :-) Laurita - jak idzie preparowanie prezentacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli wyjdzie to piać z radości będę dużo wcześniej ;) dziś cały dzień w umowach siedzę, mam już dość. a zaraz idę zmienić koleżankę na zebraniu, pobawię się w protokulantkę :D obiad za godzinę, nie moge się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wróciłam :-) z mojego DOMU :-) na razie jeździmy tylko w weekendy, i sobie urządzamy bez pośpiechu. Okazało się że do lasu mam 150 m czyli dwie minuty a las piękny bo to puszcza nadnotecka ;-) Myszka jestem strasznie cieklawa co to jest to coś w lipcu :-) no i zdjęcia też bym chciała :-) całusy dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja wróciłam :classic_cool: od rodziców :D mielismy jechać do teściów ale pod koenic dnia w pracy zadzwonił mąż, że owszem jedziemy, ale w mazowieckie, bo on ma spotkanie biznesowe :D skorzystałam z okazji, kupiłam farbę i mama położyła mi na łeb fajową głęboką śliwkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem chora 😭 Mam gradówkę, czy jakos to się tak dziwnie nazywa. Do tego boli mnie gardło i ucho 😭 Idę zaraz do lekarza. Nic mi się nie chce :-o Ani jeść, ani pracować, tylko leżeć. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia to niedobrze ale sobie odpoczniesz... Jestem po wizycie. Bałam się jak cholercia. Po torbieli ani śladu więc może ziółka pomogły :) ale jest endo. co prawda mała ale sytuacja jest i tak trudna. Troche się podłamałam ale gin nie powiedziła, że nie ma szans na dzidzie tylko, że czeka nas dużo pracy... Musi się udać prędzej czy później...W maju do szpitala na porobienie badań hormonów itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka gradówka jest b. upierdliwa - ja mam bardzo często, ale na szczęście w tej najmniejszej postaci: mały pęcherzyk /krostka na powiece od środka -raz że uwiera, a dwa swędzi czasem jak cholera. Moluś przykro mi :o czy leczenie jest długotrwałe ? chodzę dziś po ścianach tak bardzo chce mi się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Myszko ale może potrwać. ale nie poddam się i będe walczyć tak długa jak będzie trzeba!!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdycham :-o Powieka raz lepiej, raz gorzej, ale jestem przeziębiona, boli mnie gardło, mam gorączkę, i ogólnie się czuję tak jakoś fuj i ble 😭 Moluś, co to jest \"endo\" ?? Czyli endometrioza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, współczuje gradówki. Jak Ty sobie z nią radzisz ?? Ja mam 2 antybiotyki, robię okłady i to wszystko średnio działa 😠 Laurita - gratuluję udanej prezentacji 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka u mnie zaczyna się na małej białej krostce i na tym się kończy. czuję ją w środku, oko mocno swędzi ale znika po 2 dniach. mąż śpi :o wrócił \"po imieninach\". najpierw zawrócił mi głowę, że koniecznie chce jeść bo w pracy nie był na obiedzie (kto normalny idzie pić wódkę na głodniaka :P ), a jak mu podałam jajecznicę na kiełbasie to ledwo skubnął i usnął. i pomyśleć, że mnie namawiał na zrobienie mu ryby. no przecież gdybym się na to porwała, nasmrodziła w chacie i ją przygotowała - a ryb (robić) nie cierpię, i tak by się to skończyło..to bym go chyba w szale zabiła :D :D a tak tylko jaja zimne na stoliku stoją :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Laseczki! ❤️ 👄 Tak niestyty to jest endomotrioza :( Ale wierze, że uda się jakoś i prędzej czy później będe mama :) Dostaliśmy zaproszenie na komunie. Ale nie idziemy z powodów finansowych. W ogóle to dziwne to dla mnie bo jak ktoś nie ma pieniędzy i ma pełno długów to powinien zaprosić chrzestnych, dziadków i chyba to wszystko. A nie robić impreze na ponad 30 osób!! Nie wiem w ogóle jak można być winnym pieniądze pewnej ciotce, nie oddawć jej x czasu a teraz zapraszać ją na komunie. Bez pojęcia jak dla mnie!!! A 3 czerwca zostane ciocią chrzestną. Prezent kupiony terazm mam problem ze strojem....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś spodnie w kant + jakaś bluzeczka chyba wystarczy ? albo sukienka czy spódnica jeśli lubisz nosić :) my nie mamy z mężem takich zagowostek - ja czyjąś chrzestną nie będę nigdy ;) a że jego ktoś poprosi to też jest b. mało prawdopodbne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pindzie! :) no nie będe się stroić! Sukienki, spódnice odpadają!!!! Ostatnio kiecke miłam na swoim ślubie ;) Jeszcze 5,5 godziny i zaczynam długiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii weekend! Co będziecie porabiać? Ja troche popracuje w domu a potem będe się lenić i jeździć na gazeli! :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo :D ja właśnie ustaliłam jak pracuje :D i tak: jutro teście, w niedzielę powrót. w pon. mam wolne, jupi :D w środę pracuję. w czw. jedziemy do mich rodziców i wracamy w niedzielę bo piątek też mam wolny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu jedziesz do teściów ;) No to super Myszko z tym wolnym! Ja dziś chyba pomyje okna a jutro zrobie grila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś byłam u nich tydzień przed świętami i w związku z tym, że na święta do nich nie pojechaliśmy to obiecałam że wpadniemy za jakieś 3 tygodnie właśnie :D będziemy u nich w sobotę przed południem a w nedzielę przed 16stą już wracamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba da się wytrzymać...;) Fajny kawał usłyszałam... Przychodzi facet ze złotą rybką do onkologa. Wchodzi. Milczy. Onkolog również milczy. Patrzą na siebie pytająco. - Kicha. - wydusza z siebie wreszcie facet. - Słucham?- Kicha.- Jaka znowu kicha? - Rybka kicha. Chora jest znaczy się. - Panie, coś pan! Jak rybka może panu kichać? A w ogóle ja jestem onkologiem, czemu przynosi pan do mnie chorą rybkę? - Kolega pana zareklamował. Podobno raka pan wyleczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nieeeeee, źle nie jest. teraz byliśmy w kiwetniu a wcześniej w grudniu ubiegłego roku ;) widzimy się z nimi średnio 3 razy w roku. w tym roku będzie nadwyżka bo już jutro będzie drugi raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się dowiedziłam, że moja najlepsza psióła jest w ciąż. :D Powiedziła mi to na gg bo się bała osobiście. Pisze mi , że jej głupio bo wie, ze ja mam problemy a ona 3 dziecko będzie mieć.... Poryczałam się z radości i troche z zazdrości !!! Dziewczynka by mogła być bo ma już dwóch chłopaków.... Buziaczki Kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trójka dzieci przekracza granice mojej wyobraźni :D muszę tu dziś posiedzieć żeby mieć te 2 dni urlopu po niedzieli, ale przeżyję :D choć oczy mi z orbit wyłażą po ponad 8 godz. w excelu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×