Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

..... \"wizyty w zakładach pracy\" ..... \"berecik od rana źle stoi\" :-D buchachacha :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem przeszczęśliwa, zabrałam wczoraj baby do Leroya, pomogły mi wybrać karnisze i firanki i mam teraż pieknie w domu :D dawno już tak łannie nie mieszkałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na kawke się załapię? :-) witajcie Kochane-buziaki dla wszystkich :-) najpierw mocno pracowałam , potem odpoczywałam na maxa ( tzn. bez komórki i kompa ) :-) teraz wracam do rzeczywistości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie Ty masz stąd iść :-) Tylko paniutka \"omc z ferajny\" :P Powinna być możliwość wprowadzenia blokad na znudzone pomarańczki... (Praca leży.) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam nadzieję Bellcia :-) juz taka mam naturę, że lubię dużo pracować, ale bycie na kaffe jest dla mnie równie pociągające jak nie bardziej :-) uzależnienie chyba :-) kaffoholizm ? :-) nie czytałam Was od ponad dwóch tygodni więc pewnie o wielu rzeczach nie wiem,ale pomalutku doczytam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja :-) Pięknie - człowieka nie było 30 minut, a tu takie rzeczy sie działy ! Ja ja jestem, to nikogo nie ma 😠 - musze chyba jakieś daleko idące wnioski wyciągnąć :-p Rybka - cześć :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kolejną przerwę, właściwie to nie kolejną, tylko wciąż tę samą, co wcześniej, bo nic nie zrobiłam :D postanowiłam natomiast coś zjeść i jem, o :D ale jak zjem, to już naprawdę idę się uczyć :D kurde, ostatni egzamin na studiach, najostatniejszy, a ja się nie mogę zmobilizować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kropuś :-) ja nie za bardzo wiem co się działo ale i tak jest fajnie :-) dziś u mnie słońce świeci od samego rana i jest po prostu pięknie :-) a po tygodniu spędzonym z rodzinką dochodzę do wniosku, że najszczęśliwsze chwile to te spędzone właśnie z nimi :-) i nic nie może się z tym równać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka to po co ci kochanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie buziaczki dla Halinki :-) szczególnie dla Ciebie bo coś tam niecoś czytałam już ... ktoś tu chyba specjalnie czekał na mnie :-) i chce pogadać na ekscytujące go tematy ? tylko,że mnie to już nie ekscytuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś ludzie upierdliwi :D cześć pozostałym dziewczątkom 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zda, zda, co ma nie zdać, jak cała koalicja za nią stoi :D hej Sto 😘 gdzieś była tyle czasu? :D chyba się ubiorę, gdyż jeszcze w pidżamie występuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka Ty juz egzamin zdajesz? jak teraz wygląda taki egz? słyszałam, że jest łatwiej niż kiedyś ? ja tak naprawdę nauczyłam się jeździć jak oswoiłam sie z samochodem bez instruktora :-) Myszorku a jak tam nasze osiedle? Jak Ci się mieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie jest przytulnie :D zwłaszcza w domu. osiedle ok, tylko czasem przeklnę sobie na brak chodników gdy brnę w śniegu do przystanku :D ale wiosna przyjdzie to będzie milusio:) jakaś spiąca jestem i zmęczona, chyba po tej porannej 2-godzinnej podróży :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszor spuszcza z tonu
:D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, zobaczysz, jak wiosna i lato przyjdzie, to będziesz miała super tam u siebie. Zresztą zapytaj się Rybki :-) Rybka, jak Ci się urlop udał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dość że upeirdliwa to jeszcze ślepa :D już parę ładnych dni temu pisałam swoje pierwsze wrażenia, które od początku były pozytywne :D gdyby nie te dojazdy 😭 ale o tym też pisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko urlopik świetny :-) jeździłam na rolkach, kąpałam się w basenie ,zwiedzałam zamki i inne takie - jednym słowem pełen odjazd :-) a do tego zupełny luz psychiczny, żadnego pośpiechu i mnóstwo drobnych przyjemności :-) Myszorku masz rację wiosna osiedle po prostu jest inne, aż chce sie wracać z Poznania :-) w tym roku tez sobie obiecuję,że zajme się ogródkiem w którym chciałabym coś posadzić jakieś krzaczki, drzewka czy kwiaty :-) aż dwie godziny podróżujesz do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś dwie, pierwszy bus wcale nie przyjechał, a kolejny nie mógł wyjechać bo przejazd zamknęli przed nosem 3 razy. wyszłam z domu 6.45 a na śródce byłam 7.55... no i w pracy 8.45. zazwyczaj zajmuje mi to godzinę i 15 min. (teraz jeżdżę busem przed 7mą i w pracy jestem przed 8.15)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszor kup sobie samochód
co za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie twój problem :D niezmiernie dziękuję za zainteresowanie jednakże kończę już tę nic nie wnoszącą w moje życie konwersację :D z anonimowymi pomarańczami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowe nuuuudy... Pracowałam chwilkę przez pomyłkę. Nie ma lekko :-) Pani Halinko, pełna mobilizacja! Ale już! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jestem jakaś dziwna... tak mnie naszło, żeby pasjansa na prawdziwych kartach ułożyć, włączyłam tv i na jednym kanale siedzi wróżka i odpowiada na telefony i to jest takie magiczne i się wciągnęłam :D:D:D:D:D chyba nie jest mi pisane pouczyć się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszor kup sobie samochód
To nie stękaj codziennie że tak cięzko ci z dojazdem.Kup sobie samochod albo sobie jezdzij dalej tą miejską czy poza miejską komunikacją ale nie rycz codziennie. Inne dziewczyny mają coś do powiedzenia a ty tylko płaczesz.Poczytaj sobie swoje posty, sama zrozumiesz-chyba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki proponuje olac czerwone wpisy i nic nie odpowiadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje posty są dowodem na to jakim słabym punktem w komunikacji jest..punktualność :D od razu widać z jaką częstotliwością szwankuje :D jeśli jakiejś koleżance przeszkadza to, że uzewnętrzniam swoje tzw. wkurwy - gdy zamiast przewidzianej godziny jadę dwie - to pewnie mi powie :classic_cool: ale na pewno nie będę tłumić złości dla ciebie :D :D cześć Moluś :D jak się czujesz ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×