Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

napisalam w topiku \"pyatnie do moderatora, może się odezwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moderN Posty sa usuwane na prosbe uzytkowniczki. Prosze, nie dociekajcie dlaczego, co i jak." nic nie rozumiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to chyba ona, nie widzę wpisów tam gdzie raczej powinny być. bez komentarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są wpisy Sto na 186 stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 229 widziałam wpisy Stokrotki, Belle też widziałam, Halina jest, Wy wszystkie też, więc pewnikiem ktoś inny się wykasował. I tyle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, ale miks :-) Misz masz, jak nie wiem co :-D Macie jeszcze jakieś typy ?? O rany, jak ja bym się usunęła, a chyba pisałam tu najwięcej, to by jeszcze parę stron ubyło. Ale nie jest źle - znowu będziemy obchodzić 1000 stronę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja patrzyłam od początku, widziałam posty gdzie do niej gadamy a jej nie było nigdzie więc wydaje mi się że to ona :D trafiłam na stronę gdzie jej mówimy by się zaczerniła a jej też wokoło ani widu ani słychu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie wszystkie poszły - bo na 229 nadal jest Sto :-) Wybiórcze wyrzucanie jest trochę niewygodne - chyba lepiej wszystko hurtem, no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, no niestety pamiątka o Sto się nie zachowała, którą wkleiłaś :-( Laurita, no podziel się co Ci moder napisał - o ile to w interesującej nas sprawie jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam, a na który adres mi wysłałaś ? Prywatny, czy firmowy ? Jeśli to Sto, to miała strasznie dużo wpisów, bo bardzo dużo stron poleciało. A Sto chyba aż tyle nie pisała. Sama nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego tu nie wiedzieć Kropka Sto kazała się skasować i już mamy nie wklejać jej postów na forum, bo wszystko poleci i już no to 🖐️ Sto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Halinka, cała Sto się nie skasowała. Albo to kwestia czasu. No w każdym bądź razie to Jej sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia, bo nie kasują po ip, tylko po nicku (jakby kasowali po ip to by pewnie pół topiku poszło :D) - strona po stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedny Modern, tyle dłubaniny, mam nadzieję że dużo ci płacą :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×