Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Nos ma \"straszny\" - taki czarny. Normalnie można się tego łobuza przestraszyć ;-) A co to za rasa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba to jest praca, jaką byś chciała dłużej wykonywać no nie ? :-) Tzn. nie mam tutaj na myśli tych plików ofkors ;-) Laurita, a jak \"przyciskanie\" przełożonego w sprawie umowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, Laurcia była 👄 jak możesz nie zerknąć nawet jak mój kocur zmężniał pięknie, no jak :D zdjęć mojego dziecka kiedyś też nie będziesz chciała oglądać ? 😠 :D :D :D mąż mnie dziś odbierze, wczoraj wpadł do domu, jutro wyjeżdża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy skad wyjeżdża ? Bo chyba nie z domu, bo coś za bardzo się cieszysz :-D ;-) Ech, Moluś, czasem to Ci zazdroszczę tego wcześniejszego wychodzenia z roboty. No ale coś za coś. A tak w ogóle, to trzeba było tutaj z nami pogadać, jak się nudziłaś 😠 Co to za obijactwo ? :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z domu wyjeżdża :D a szczerzę się jak zwykle :D ale wróci już na stałe w piątek, 2 miesiące i tydzień był w rozjazdach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Ty się szczerzysz jak zwykle ;-) A już myślałam, że maż wraca na stałe. No to jeszcze trochę poczekasz, aczkolwiek chyba dość szybko Ci ten czas zleciał ? Coś sobie ostatnio zamówiłaś z Pakamery ? Ja już jakiś czas temu torebkę i pewnie już tydzień leży na poczcie a ja nie mam czasu jej odebrac Dlatego już więcej nie będę zamawiać przez net - ta pier(&!(*&#^ poczta mnie wykończy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka jeszcze nic z pakamery nie zamawiałam, tam jednak jest dość drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowałam wszystkie klipsy u sasenki - dwa razy taniej i przesyłka była w skrzynce po 2 dniach. na poczcie już dawno zostawiłam pismo, że nawet polecone mogą zostawiać i mam luzik :D a jeśli chodzi o torbę to farta miałam - ostatnio często się zdarza że jeszcze po 20stej jakiś kurier jeździ i rozwozi paczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po lodzie w Maku z podwójną polewą truskawkową - błogość :-D Myszorku, ja już dawno wydałam dyspozycję na poczcie, że wszystkie polecone mają mi w skrzynce zostawiać, i zostawiaja oprócz tych do mojej mamy, bo tam do Niej jeszcze ktoś na ten adres coś prześle, i oprócz poleconych do mnie, za potwierdzeniem odbioru. A co do tej torby, to się wkurzyłam, bo ona jest z płótna, czyli płaska - to czemu nie można jej było w kopertę włożyć, i normalnie do skrzynki wrzucić ?? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a skąd ja mogłam Laurita wiedzieć, ześ głodna ? W domu, i głodna ;-) Ile Ci się jeszcze ten obiad będzie robił ?? Wytrzymasz ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to napij się wody - to dopiero przyjemność, tak na głodniaka ;-) Ale przynajmniej powinnaś uspokoić żoładek. Albo coś lekkiego zjedz, a potem weź sobie mniejszą porcję obiadu. Nie katuj się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak :-D Mnie takie podjadanie zawsze dobijało - tak się zawsze objadłam, że właściwie mogłam tego obiadu już nie jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje to 3 gramy, nie wiesz ile moje było ;-) A zawsze się dziwiłam, czemu moja Mama nie jada z nami obiadów ;-) A Ty wiesz, ile się gotuje czarny ryż ?? Właściwie to nigdy nie ugotowałam go na tyle dobrze, że był w końcu miękki. Ale podobno ten ryż jest zawsze twardy niezależnie od czasu goltowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre było ? :-D czarnego ryżu nie warto wg mnie jeść - w smaku jak guma, i co że niby zdrowy ? Mój ulubiony ryz, to jaśminowy, próbowałaś ? Dla mnie smakuje jak opłatek, i co najważniejsze jego można ugotować, w normalnym czasie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, kupuję normalnie w markecie - sprzedawany jest w takich samych pudełkach, paczkowany po 100 gram, tak jak zwykły biały ryż. Tylko zamiast 4 woreczków, są dwa - cena ok 5 zł, za pudełko. Więc jakoś bardzo drogo nie jest. A ma o wiele delikatniejszy smak. A tak w ogóle, to Ty gotujesz ryż w tych woreczkach ?? Skleja Ci się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dybry! :) co słuchać? ja się ciesze bo Polska wygrała wczoraj mecz :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z kim grali ? Widziałam wczoraj, że ktoś po boisku biegał, ale padłam spać, nic nie oglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zapytam kto z kim bo nawet nie wiedziałam że jakiś mecz był :D bry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry, Mysza, bry. Jak skakałam pilotem po kanałach, to widziałam jak \"małe ludziki biegały po zielonym\" ;-) Ale obejrzałam program dokumentalny o Metallice i poszłam spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laurita 😘 Ostatnio to z Tobą tylko można pogadać, bo dwie Panie MM zajęte w pracy, i ledwo rano coś bąkną ;-) Laurita - najpierw Cię o ten ryż zapytam - czy gotujesz go w torebce, i czy Ci sie skleja ?? A jadę jutro ok. 11.00 do Nałęczowa ! Znowu, ale tym razem już na takie prawdziwe SPA. Już normalnie minuty tu odliczam, i ślęcze nad prezentacją już 2 godziny i nijak sensownego wymyśleć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze CI powiem, że należysz do nielicznego \"rodzaju pracownika\", wśród osób, z którymi kiedykolwiek pracowałam, a które lubię porządek, i wszystko im się musi zgadzać. Większość zachowuje się tak jak napisałaś - coś dodaje do arkuszy, nie wiedząc co ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ilu ludzi spotkałam, którzy coś wpisywali dop gotowca, nie mając pojęcia co wpisują ? ;-) Mnóstwo. Laurka, a ja jak gotowałam w torebce, to wychodziła jedna, wielka, sklejona gula. Dopiero Mama zasugerowała, zeby gotować bez torebki, i dopiero teraz mam sypki ryż. Tyle, że praktycznie muszę stać i mieszać non stop, bo inaczej sie dziadostwo przykleja do dna garnka 😠 No ale trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nic z tego nie wyjdzie - nie umiem sprawdzać przez folię, czy cos jest już ugotowane. Zawsze próbuję. No to smacznego Laurita :-) No i do zobaczenia dziewczyny w poniedziałek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatni kupuję tylko perboiled i patrzeć nie muszę i się nie ma prawa kleić :D jaśminowego poszukam przy najbliższej okazji bo też nie znam. dziewczęta macie kogoś w rodzinie lub znajomych - kobietę - która z powodu mięśniaków miała usuwaną macicę ?? czy ja dobrze wnioskuję, że po takiej operacji wszystko jest ok ? kobieta dojrzała, już dzieciata więc dramatu nie ma. mogą być jakieś powikłania ? mnie się wydaje, że to już tylko ulga skoro mięśniak był już tak duży, a w końcu macica nie serce i można bez niej żyć - tylko zastępczą terapię hormonalną się stosuje. Laurcia ty mądrutka jesteś może coś wiesz więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×