Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

A wiesz Moluś, że kiedyś tam dostałam skierowanie na USG \"dowcipne\" (świetna nazwa :-D ), ale w tej przychodni, którą miałam z pracy takie badanie robił facet, więc od razu badanie odpadło. Miałam niby robić je prywatnie, ale się to jakoś rozmyło wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Kropka ;) 🌻 usg dowcipne miałam już robione ładnych parę razy, tylko raz przez faceta - zresztą ten pierwszy :D ale na wizytę zawsze wybieram Panie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc ja też się wybiorę w tym miesiącu do ginekolog, i jak mnie skieruje na takie USG, to się zapiszę też do pani. Nienawidze facetów ginekologów 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja róznie raz facet raz kobitka! Śmiać mi się chciało jak leżałam na Polnej i koleś robił mi to usg. I tam się wchodziło na taki wysoki fotel i akurat moja Joanna była na wysokości jego twarzy :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, Moluś, Ty to masz świetne te określenia :-D :-D ! Bardzo poprawiają humor, i jakoś tak człowiek podchodzi to takiej wizyty na luzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, tokso Kropka - miałam na myśli toksoplazmozę. Moluś :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie ręce mi opadły :D mąż był dziś zapisany do chirurga - miał mieć usuwane kaszaki na głowie. to taki w sumie zabieg pod znieczuleniem miejscowym. pewnie by to trwało z godzinę jak u mnie - kiedyś miałam tak samo usuwane znamiona na plecach (tyle że to zewnętrzne a taki kaszak pod skórą) no i pojechał a lekarz spojrzał się na niego - przez parę dni po konsultacji zdążył zapomnieć że dziś zabieg, a potem powiedział, że przeprasza ale... on musi na godzinę wyjechać do miasta :D mąż wkurw, ale dobra, pojechał drugi raz po godzinie, wszedł, a tam juz mały tłum ludzi, no i usłyszał,że teraz bedzie musial poczekac bo \"sam pan widzi ile pacjentow\" :D oczywiście wyszedł, bo nie będzie przecież bądź co bąź krojony z doskoku, kiedy lekarz patrzy tylko na zegarek :D ręce mi opadły :D zdążył już wziąć drugie skierowanie i umówi się gdzie indziej. prędzej się spodziewałam,że nie przyjmą go ze względzu na dzisiejsze strajki, no ale takie coś mi do łba nie przyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko ! 😠 Nie wiedziałam, że takie cyrki mogą być. Mysza, współczucia dla męża, bo się pewnie facet nastwił, że to dzisiaj, i musiał przekładać. Polska służba zdrowia jest beznadziajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurcia 🖐️ :D Jak byłam u okulisty milam wszystko to samo robione co Ty ale wszystko na kase. ale na wizyte czekłam chyba ze trzy miechy!!! EHG miłam robione i echo serca też. Ja też chudne bo widze po sobie, po spodniach i ludzie mi mówią a waga stoi !!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Afrodyto 😘 :-D Tak się wczoraj zastanawiałam, ile Ty teraz już ważysz, po tej diecie ? Tell me, tell me :-D Badania u okulisty miałaś standardowe - tez najbardziej nie lubie badania ciśnienia na dnie oka, bo to dmuchnięcie jest zawsze zaskakujące. Laurita, Ty nie becz, że musiałaś tyle kasy wydać, tylko spójrz na to z dobrej strony - zrobiłaś sobie badania, których normalnie by Ci się nie chciało - wszystko z Twoim zdrowiem ok, a kasę i tak Ci oddadzą :-) Też sie zdziwiłam, jak mi kazała się kobieta rozebrac od pasa w górę do zwykłego EKG ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteś :-p ;-) Ja mówię ile ważę 😠 :-D Laurka, ogólnie to pewnie byś mogła je mieć za darmo, te badania, ale tak jak Moluś mówiła, czekałabyś na wizytę tak do trzech miechów. Super, co nie ?? A i jeszcze mogłoby się tak zdarzyć, jak u Myszy męża, że by zapomnieli o Twoim badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurita, ja w życiu nie ważyłam 45 kilo, tzn, od jakichś 15 lat nie ważę. Minimum, to 48, które już nadrobiłam, bo to było za mało, a ja źle wyglądałam - jak dziecko z dużą głową :-( Nie wiem, jak w Gdańsku, ale bądź czujna, bo w Warszawie na LuxMed narzeka bardzo dużo ludzi, że mają kiepskich lekarzy. Ja tam się lecze, bo mamy z firmy z nimi umowę, i nie powiem, żebym tam na orłów trafiała. Jedynie dobrze oceniam lekarza, który usuwał mi włókniaka - bardzo dobry chirurg. Bo interniści nie za specjalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no to dobrze, że się tam nie chcesz leczyć. Jakoś takie mam wrażenie, że tam lekarze to są serialowi - udają, że grają lekarzy ;-) Łał, już wpół do piątej, i za godzinę mogę iść do domu. Szybko mi dziś dzień zleciał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka! Ledwo wstałam! I do tego jeszcze ta pogoda- wrrr Kupiułam sobie wczoraj płaszczy z przeceny :) Mama mi kaske oddała i powiedziła \"masz to na imieniny\" Pisałayśmy wczoraj o tych badaniach i w ogóle i pytałam się Pająka czy kiedyś boss ich wysłał na badania czy coś. ale w tej firmie nie ma takiej zasady!!! A ludzie którzy paracują przy kompach co 4 lata powinni być badani. Moja mama jest w szoku co się tu dzieje. No i zrobiliśmy z Pająkiem rozmowy w toku i ustalone, ze od sierpnia otwieramy własną działalność. :D:D:D:D:D Laurka myślałaś, że uda się naszym na eurowizji przejść dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, Moluś, jestem pod coraz większym wrażeniem Waszej kreatywności - BRAWO !!! 🌼 Oby tak dalej, i niech się szef udławi 😠 Widziałam wczoraj może z 30 sek Eurowizji - akurat jakaś pani w czerwonych lateksowych spodniach i czarnej pajączynowatej bluzce śpiewała. Ogólnie to nie oglądam żadnych festiwali, więc i ten przełączyłam. A kto był z Polski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Kropcia i mam nadzieje, że ten biznes się uda :) Ja oglądałam bo mieliśmy znajomych i koleżanka uwielbia eurowizje hehe. A z Polski było Jet Set. Acha, o mały włos a byśmy nie pojechali na komunie bo teściowej nie uśmiechało się zostanie z Whiskey na te pare godzin!!! Powiedziłam, że nie musi z nią zostawać i nie pojedziemy. Ale się chyba wystraszyła, że powiemy, że przez nią nie przyjechaliśmy i zostanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JetSet ???? A cóż to jest ?? Moluś, Twoja teściowa jest po prostu \"bezbłędna\" - taki babsztyl (przepraszam za określenie) w \"starym stylu\". Ja z opowiadań babć znam takie kobiety, na razie się jeszcze osobiście z taką nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak Ci nasi wyglądali, że tak gadacie \"nasi-nienasi\". Chyba w google ich wrzucę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w ogóle to mnie rozwalił ten \"nasz\" występ. Jak była ta cała prezentacja to pokazywali dzieci jak się uczą itd a one wyskoczyły ubrane jak panienki lekkich obyczajów tańczące w klatce. Normalnie cycki opadają ;) A Piosenki blusewej nie kojarze. Kropcia bo był pan o czarnym kolorycie skóry, śpiewająca laska z chyba Litwy (Ola \"Sasha\" Strunin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to nie macie wrażenia, że Eurowizja \"leci na łep (łeb ??) na szyję\", jeśli chodzi o jakość ? Bo ja w zeszłym roku się załapałam na fragment i odniosłam wrażenie, że to nie o piosenkę chodzi, ale bardziej o szoł, a panie \"piosenkarki\", tak epatowały seksem, jakby co najmniej pracowały w agencjach ;-) Kiedyś Eurowizja, to było wielkie wydarzenie kulturalne, i jak byłam mała, to obowiązkowo całą rodziną to oglądaliśmy, i mi się podobało. Nawet jak Edyta Górniak śpiewała tą \"swoją Ewę\", to poziom był o niebo wyższy, niż ro co jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno mi powiedzieć bo nie przepadam za takimi imprezami. Jak byłam mała to owszem. I tak jak piszesz Kropcia, że oglądało się całą rodziną. A Górniaczki też nie widziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba tez jej nie widziałam, jak śpiewała na Eurowizji, ewentualnie na jakichś powtórkach, ale ta jej piosenka była fajna, mocna i melodyczna, a ona chyba nie robiła jakiegoś show, tylko stała i spiewała. Teraz piosenki takie, że trudno je powtórzyc, a stroje i wykonawcy barwni, jak w cyrku. W zeszłym roku, jakoś tak mi się to nasunęło, jak widziałam dłuższy fragment niż 30 sek, i nawet udało mi się załapać na występ Ich Troje - no wow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :D oglądałam jakieś 15 min eurowizji, w tym nasz zespół. jestem ciekawa kto stoi za nimi, że tyle ich w tv, a nawet tam :D ja kojarzę tę Sashę z Idola - z przesłuchań, kojarzę że była z ojcem, który był bodajże śpiewakiem operowym. w każdym bądź razie odrzucili ją :D a Góraniakową pamiętam, bo byam wtedy jeszcze na etapie \"metra\" więc wiedziałam o niej wszystko :D to było w morde już 13 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie zaciskałaś dobrze ręki, skoro siniak jest ;-) Hohoho - porozszczepiać komórki - ale superowo brzmi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za Wami tęsknię.... widzę, ze tłumów nie ma ale Moluś, Kropcia. Laurka i Myszka są na posterunku :-) uśmiechy i uściski dla Was Moluś - swoją działanoś? nieźle :-) gratuluję - mam nadzieję że pomysł trafiony - pamietaj że macie składkę do Zus-u niższą jeśli to pierwsza działnośc Laurka mi też się podobają te komórki i to co z nimi robisz - brzmi tak kosmicznie :-) Kropka a jak tam przygotowania do ślubu? moja kolezanka która miała ślub 13.04 dziś oznamiła że jest w ciąży :-) mają tempo :-) Myszka - podoba mi się ta budowlla - zastanawiam się tylko czy jest stabilna bo chyba Twój kotek tak spokojnie sobie na nią nie wchodzi tylko skacze :-) łobuziak Filemonek własnie się spakowałam i jedziemy na weekend do N\\naszego domu :-) kupiłam 100 wieszaków i będe je sobie wieszłą w szafie - na razie same wieszami bo wciąż mieszkam obok Myszki :-) jeszcze miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 Rybko, ja też tęsknię za Tobą, no i cały czas mam nadzieję, że niedługo będziesz do nas częściej zaglądać. Przygotowania na razie stoją w miejscu. Ale za to Wy jesteście szybcy - już wieszaki ! :-D A za miesiąc przeprowadzka ! Jak masz jakieś zdjęcia to dawaj, bo mi się ten Twój dom podoba :-) A co cała reszta porabia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×