Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

jeden dzień a tyle stron zaległości 😭 dopiero skończyłam pracować i lecę spać. jutro będzie raczej podobnie :( tylko o mnie nie zapomnijcie w mordę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobieżnie poczytałam wczorajszy dzionek. lecę te foty pooglądać i do roboty. buźki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Stokrotka :-) Myszorku, już tak się przyzwyczaiłam, że Ty jesteś od rana, że mi tęskno !!! Do Rybki też mi tęskno !!! :-o 😭 No więc byłam wczoraj na \"Planie lotu\" - podobał mi się film, ostatnio najlepszy z tych, które widziałam. Dobry, trzymający w napięciu z zagadką, której nie da się przewidzieć w pierwszysch 5 minutach filmu. Belluś - \"Panic room\"\'u nie widziałam, bo jak go reklamowali, to mi się jakiś taki \"chałowy\" wydawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety :-( Ale pracować trzeba, więc chociaż jestem zła, że nie mamy czasu dla siebie, to się ciesze, że mamy pracę, a Laurka będzie mieć :-) Stokrotko - jak karp, zupa ?? Bo wspominałaś, że będziesz robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) Kropeczka, dobrze że nie wdziałam zapowiedzi panic roomu przez przypadek na niego wpadłam i podobał mi się bardzo. Laurka wiem że pomyliłam maila Myszorka, (wczoraj miałam kiepski dzień chyba ;-) ale wcześniej wysłałam zippowane Myszorkowi na właściwy adres więc Myszorek na pewno sobie poradzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Belluś - co u Ciebie ? Jak wieczór ?? I gdzie zniknęła Stokrotka ??? Gdzie jest w ogóle Laurka ?? Myszorku - odezwij się do Nas 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorem Kropeczko nic się nie działo ciekawego jakaś kolacja, film, zima przyszła i nic mi się nie chce :-( aaa szukałam jakiegoś wyjazdu na święta w necie ale nic w przystępnej cenie nie znalazłam dzisiaj natomiast mam problemy z kompem czy jest gdzieś Myszorek nasz IT specjalista ??? :-) zainstalowałam sobie tlen, wtedy przestało mi działać gg ja widziałam użytkowników z GG czy są dostępni czy nie, ale niestety oni mnie nie widzieli :-( Da się to zmienić? Pomóż Myszorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurencja - cześć 🖐️ - wyobraź sobie, że mi się też świetnie spało - niestety idylla została przerwana o 5.50 😠 Bella - wyjazd zimowy rezerwowałam już we wrześniu - jadę na 6 dni do jakiejś wiochy pod Zakopane. Koszt, to 360 PLN od osoby z wyżywieniem i Sylwestrem w tym. Jezu - Myszorka nam chyba zabili 😭 !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na podniesienie swojego ego zainstalowałam nowej koleżance outlooka i założyłam jej konto samiuteńka :-D nie żeby to byl jakiś wyczyn ;-) ale mnie wystarczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Kropeczka ja nie chce w góry nasze bo wiem że trzeba wcześniej ja chcę do ciepłego kraju baterie naładować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa rozumiem - baterie - no jak u nas tak dalej będzie ciepło, to chyba będziesz mogła i w Polsce ładować baterie :-) Coś się obawiam, że może śniegu w ogóle nie być - i gdzie ja się na nartach jeździć nauczę, no gdzie ??? No ale zobaczymy, na razie to ja już chcę: - po pierwsze: śnieg w Stolicy - dużo śniegu !!!, - po drugie : święta i prezenty już teraz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie przepadam za świętami nie wiem czemu wolę pojechać gdzieś do ciepłego kraju ale na nartach też bym pojeździła :-) witaj Stokrotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, to tzreba było powiedzieć, że praca.....wszystkie tu niestety zapracowane sie zrobiłyśmy :-( Bella - ja przez ostatnie 6 lat też nie lubiłam Świąt, ale od zeszłego roku mi \"odbiło\" i znowu czekam na nie, jak dziecko. Poza tym lubię zime, więc już w ogóle wszystko wtedy mi się podoba. Brała któraś z Was ślub w grudniu ?? Albo w inne zimowe miesiące ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiemy, że Ty bardzo w święta zapracowana jesteś - ale powiedz, jakbyś nie musiała nic robić ? To co ? Wtedy też byś nie lubiła ? A propo\'s sprzątania - jestem w \"wielkiej kropce\", bo nasza dziewczyna, co sprząta, gdzieś \"zaginęła\" w tym swoim kraju, znaku życia nie daje, a w domu, taki syf !!!! 😭 A mi się oczywiście kiwnąć palcem nie chce, bo ciągle czekam, że jednak przyjdzie. Ale chyba w końcu będę musiała się zebrać........:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Stokrotka, nie możesz jakoś się podzielić z mężem tą przedświąteczną pracą ?? Musisz sama wszystko robić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubię zimy nos czerwony ubrań na sobie tyle że ruchy krępują palce wiecznie przemarznięte fuj jak ja tego nie nienawidzę a latem klapki, sukienka i do boju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, patrząc pod tym kątem, to rzeczywiście można nie lubić zimy, ale czy ja wiem, czy latem, jak są upały, to jest tak super ? Nienawiedzę wtedy (w te upały) Warszawy - pot się leje, potwornie gorąco, jak wsiadasz do autobusu, to aż cię cofa ze smrodu i z gorąca :-o A zresztą każda pora roku ma swoje wady i zalety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda ja nienajlepiej znoszę zimno wole już upały dlatego tak tą zimę krytykuję ale smród w autobusie faktycznie na jej korzyść przemawia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to w sumie nie wiem, co gorzej znoszę - upały, czy mrozy. Ale chyba lepiej mrozy - zakładając, że byłabym ciepło ubrana - koniecznie szalik, czapka, rękawiczki. No i zawsze można sie \"doubrać\" :-), no bo rozebrać to się możesz tylko do naga w lecie, a i tak czasem nie da się wytrzymać. Właściwie jak bym miała wybierać, to chętniej pomieszkałabym na Syberii, niż np. w takim Egipcie. A w ogóle to bym i tu i tu pomieszkała. Mamy taki plan z facetem - jak się dorobimy ;-) - to wyruszamy w podróż po świecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko, a jaka w ogóle jest Afryka ?? Rzeczywiście \"pachnie\" ?:-) Bardzo bym czhciała tam pojechać, supre był film \"Pożegnanie z Afryką\", a w sklepie odkryłam świetne, tanie kosmetyki Bielendy z serii Powitanie z Afryką. W ogóle to podobały mi się lata 20 ubiegłego wieku, właśnie w Afryce, za czasów kolonii. Chciałabym wtedy tam żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciała we Włoszech na Sycyli mieszkać tam nigdy nie bylam ale tam na pewno jest tak pięknie :-D :-D dużo czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie pomyślałam o wstrętnych robalach, masz rację, bleeee No ale coś za coś- myślę, że Afryka jest na tyle piękna, że można znieść to wszelkie paskudztwo :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha Belluś - tam też bym chciała pojechac, i do Meksyku, Argentyny, Gruzji, Azerbejdżanu, itd., itp. dlatego trzeba kasę na te wszystkie podróże odkładać i odkładać.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze - powiem tak - fajnie jest być bogatym, bo można zwiedzić wszystko to, co sie podoba. A tak, to ja mogę sobie na razie pomarzyć, bo ot tak nie mogę sobie na rok wyjechać do Afryki, a bym chciała, albo 6 mies. w Wenecji pomieszkać. W ogóle musze Wam powiedzieć, że bardzo doceniam wszystkie swoje wyjazdy zagraniczne, bo to są moje bezcenne wspomnienia, a pamiętam widoki, i zapachy też :-) I od czasu do czasu mogę się \"przenieść\" do miejsc w których już byłam :-) Macie jakieś takie swoje ulubione miejsce ?? No Stokrotka, to pewnie Afrykę - a gdzie dokładnie byłaś w Afryce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×