Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Udanej zabawy wszystkim :D ja pewnie zajrzę dopiero w poniedziałek, bo kompa raczej nie dam rady uruchomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem drugaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!! wszystkiego najlepszego w 2006 roku DZIEWCZYNYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywacz
:D :D :D Stokrotko Tobie i całej reszcie dziewczyn samych uśmiechów i szczęścia na ten Nowy Rok!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, to znowu ty :D a już myslałam, że się ktoś pojawił :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Kochanie, nie bądź taka :D przecież ciebie mam non stop, rano, wieczorem, w tygodniu i od święta, kiedy zechcę :D :D :D nie żebym się znudziła, ale co sobie tu same siedzieć będziemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Rybko :) dobrze, że wpadłaś bo takie pustki u nas ostatnio. a gdzie podziała się Stokrotka? zawsze miała tyle czasu na kafe i urwało sięto z dnia na dzień przed świętami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna stokrotka
odpoczywa po świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że jeśli po czymś odpoczywa to jest to sylwester :D nawet się nie pochwaliła, którą kieckę założyła :D swoją drogą tak szybkiej reakcji na pytanie się nie spodziewałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany Myszorku ja tu marudzę o tym od miesiąca :-D E G Z A M I N Y !!!!! trochę się uczyłam ale tego jest tyle że szok ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie leży i się byczy :D Belluś egzaminy po to są by się nimi trochę podenerwować, a potem je zdać lub nie, i poprawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta mała złośliwa to ja, trala la la la :D i wcale nie zazdrosna, jakbym była zazdrosna to smsa dostałabyś o 8 a nie 9.54 :D doceń mą dobroć :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o witaj Laurka miło że Cię wywołałam wraz ze złośliwym Myszorkiem :-D ;-) co słychać dziewczyny jak Sylwester przebiegał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sylwester spokojny - u znajomych :D towarzystwo ok jedzenie ok, ale akurat jadłam mało dużo drinków, a to lubię :D wróciliśmy o 3ciej, spaliśmy do 12stej, wstaliśmy zupełnie zdrowi więc ogólnie bardzo ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety u mnie praca teraz juz przesłania prawie wszystko ... prawi, bo kafe cały czas czytam :-) Belluś - nie martw się przecież z takim wsparciem to Ty zdasz śpiewjąco :-) mi odkąd się znamy wszysko idzie łatwiej, lepiej :-) w ubiegłym roku o tej porze siedziałam po godzinach w pracy i nie nadążałam, a w tym roku jeszcze tu sie odzywam :-) Laurko - ja przede wszystkim odpoczywałam - wyluzowałam się tak totalnie,że zniknęły wszystkie moje stresy co pozytywnie odbiło sie na zdrowiu :-) wino jest dobre na wszystko :-) a wczoraj dziewczyny nabroiłam -zamknęłam kluczyki w samochodzie i to tak nieszczęśliwie,że zostawiłam je w stacyjce, musiałam przez 5 godz. sie denerwować czy komuś do głowy nie przyjdzie wybić szyby i przejechać się autkiem ;-( przy pomocy niezawodnego Wajchy wszystko skończyło się dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurko, teraz to niby ja w stringach po śniegu latam a kto mi pisał że swoje przeżył i że wie już że lepiej się ubierać no kto? :-D Rybcia masz racje już się nie przejmuję tym egzaminem w końcu jakby co to mnie pocieszycie tutaj :-D U mnie gdyby nie katar to było by całkiem miło pyszne jedzenie, dużo drinków, winko karczma śniegiem zasypana po dach baardzo przyjemnie :-D ciekawe jak Kropeczce na nartach poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech już będzie że ja w tych majtach latałam nie mam jednak siły na walkę z właszcza z Tobą :-D :-D dzisiaj mam raczej całuśny nastrój 👄 👄 👄 👄 to pewnie przez gorączkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha zaskoczyłam Cię przyszłam ja :-) wyczułam że się zbliżasz? ;-) P.S. idę na to co nie mów nikomu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no moja droga latanie bez majtek też nie najzdrowsze ;-) życie by nudne było jak bym tylko to co trzeba robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna stokrotka
Chce być idealną żoną, matką i kochanką dla męza. Wszystkiego się na raz nie da. A jeszcze idealną synową. Biedna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×